Skocz do zawartości
Luke100

Jaki LED 60 cali kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!. Zamierzam kupić 60 calowy LED i mam mały problem co wybrac. Ogładam głównie NC+ i filmy na blu ray. Zastanawiam sie miedzy 4 modelami :Sony855B, Panasonic DT60E,Sharp UQ10E i Philips PFL8708. budżet 9-10 tyś. Zależy mi głównie na jakości obrazu.

Dodam, że obecnie mam 42 cale panasonic VT30, ale pomieszczenie jest dośc naswietlone i stad wybór LED'a niestety.

Liczę na wasza pomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym słusznym wyborem jest technologia 4K. Tak mawiają znawcy. Może warto ich posłuchać ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale nie wierzę, że przez najblizsze 2 lata będzie w Polsce duży postęp w tej materii. Poza tym spotkałem sie gdzieś z opinia, że ekrany 4K pogarszają jakośc obrazu, jesli sygnał jest w SD/HD. Nie wiem ile w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siedzisz na wprost tv i tylko Ty,czy jesteś przygotowany na kąty do d..y w lcd w porównaniu do vt30?Ja bym założył rolety i kupił 65vt60 :P

Edytowane przez pupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzę na wprost 3-4 m od tv. Niestety dzieci ogladaja tez w dzien, stad pomysl na led. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym brał tego Sony bo właściwie ciężko w nim wyszukać jakieś większe wady - pod każdym względem jest dobry albo bardzo dobry. Chociaż Philips też niczego sobie - ma ambi a to fajowy patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za Sony przy takim dylemacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za podpowiedź. Zastanawiałem sie jeszcze ewentualnie nad Panasonic as800, ale jest strasznie drogi i na razie nie ma żadnych testów. Planujecie moze taki test w najbliższych 2 miesiącach?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy klamka już zapadła czy nie, ale napiszę tylko, że mój ojciec nabył tego Soniaka i obraz wygląda naprawdę fajnie. Ciężko się przyczepić do czegoś tak naprawdę. Nawet czerń prezentuje się solidnie. Jednak do plazmy droga jeszcze daleka... Swojego Panasonica bym na to jednak nie zamienił:) A Ty chcesz przesiąść się z plazmy na LCD mając budżet na 65VT60, co jest dla mnie - oględnie mówiąc - mocno zastanawiające... Ja wiem, że plazma w dzień nie pokazuje pełni mocy, ale mam VT60 w naprawdę ekstremalnie nasłonecznionym pomieszczeniu i w dzień nie ma jakiejś tragedii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, 65 cali VT60 jest strasznie duże i nie mieści mi się we wnęce na TV. Brakuje jakieś 8cm miejsca. Zastanawiam sie jeszcze nad sensem zakupu 4k od Sony 65 cali 8500b ( nizszy model 4k). Nie jestem jednak przekonany czy warto wydawać 15 tys. Wybór zapadnie do końca wakacji - liczę, że po World Cup w Brazylii, ceny najdroższych modeli pójdą ww dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ponad 3m od ekranu to odpuścił bym sobie 4k w 65"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...