Skocz do zawartości
KikU

LG 55LA970V, czy może Samsung UE55HU6900?

Rekomendowane odpowiedzi

do posiadaczy hu6900 - da radę w tym tv jakoś wybrać ścieżkę dźwiękowa z odtwarzanego pliku MKV?

ja jakoś tej opcji nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o dzwięk z USB gdy masz podłączone standardowo dzwięk z kina?

Edytowane przez wonito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, o wybór ścieżki np. PL, EN z pliku MKV - jakbym takiej opcji w ogóle nie miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zarówno napisy jak i ścieżki dźwiękowe można bylo wybierać w różnych plikach. (MKV pewnie tez). Robi się to tak:

Najedź kursorem na prawą, górną stronę obrazu, aż ukaże się ikonka Settings

Przycisnj płytkę kontrolera kierunkowego i jedz w dół, aż znajdziesz ustawienie dla napisow . Alternatywnie chyba to będzie w menu Tools

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tam nie ma takich opcji.

mam cały czas soft 1002 i nie chce mi wykryć by był jakiś nowszy mimo że na stronie samsunga niby jest 1003 a ty wspominałeś coś nawet o 1004.

nowszy soft wgrywałeś z pena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

klaus71.

Softu sam nie wgrywalem, update-owal sie sam, podczas inicjalizacji tv. Mam wersje niemiecka tj DE/A/CH.

Jest dokladnie tak jak pisalem. Wlasciwe menu przywolac mozesz najezdzajac kursorem, podczas ostwarzania filmu, na gorna, prawa strone ekranu - wtedy pojawi sie tam tylko jedna ikonka - settings. Alternatywnie mozna wywolac menu Tools, zarowno przy uzyciu, standardowego pilota jak i zyroskopowego, poprzez wywolanie keypada ekranowego. Opcje wyboru napisow i zmianny sciezek audio pojawiaja sie automatycznie jesli tylko tv wykryje taka mozliwosc. To czy wykryje, zalezy oczywiscie od sposobu "podania". Roznice zauwazyc mozna zwlaszcza probujac odtworzyc te sama grupe plikow z z serwera DLNA i z USB. Tutaj sporo moze zalezec od ustawiem Twojego serwera DLNA. U mnie np (Synology - Video Station) nie wiedze roznicy pomiedzy MKV/x264 - zarowno napisy jak i alternatywne sciezki dzwiekowe sa dostepne, z obu zrodel jednakowo, roznica pojawia sie przy MKV/x265 - tutaj brak napisow przez DLNA. Co z dziwekiem niestety nie jestem w stanie powiedziec ( bo nie mam odpowiedniego pliku pod reka), ale zakladam, ze nie powinno byc z tym problemow, bowiem w przypadku BD/m2ts i remuks/mkv, sciezki dzwiekowe mozna wybierac, brak natomiast napisow.

Z USB brak ograniczen. Nie mialem czasu na jakies glebsze testowanie, fotek nie wklejam, bo nie ma za bardzo ku temu powodow, poprostu pojawiaja sie dodatkowe wiercze w menu odtwarzacza, oraz podmenu wyboru sciezek i ustawien wyboru, regionu kodowania i sycnchronizacji napisow.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...