Skocz do zawartości
Gmeru

Panasonic: czy AX900 rzeczywiście jest w stanie zapewnić jakość obrazu niczym telewizory plazmowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem info z Panasonic Polska

Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Panasonic. W odpowiedzi na wiadomość uprzejmie informujemy, iż telewizory z serii AX900 będą dostępne

w sprzedaży z końcem miesiąca października 2014r. Nie posiadamy informacji co do ceny w/w produktu, zachęcamy do kontaktu ze sprzedawcami dużych sieci sklepowych np. Saturn czy Media Expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to się zgadza - listopad. My niestety mamy na razie bana na pisanie (embarga nie przeskoczymy). NIESTETY ale spokojnie. Wiemy już wszystko i naprawdę warto czekać. W domowych warunkach jest tak dobrze jak na IFA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W systemach Media-Markt mają już te modele wpisane wraz z cenami. Za 55 cali ok 16 399 PLN brutto, natomiast model 65 cali 22 950 PLN brutto.

W Krakowskim MM powinien być dostępny jeszcze przed zaduszkami =D

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Wiecie gdzie będzie test? :D tylko czekać. Jest szansa, że może i ten tydzień. Najgorsze, że mamy już gotowy hehe. Ciągle embargo. Cena za 55" wydaje się ok w stosunku do tego co oferuje ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronach japońskich 55 jest za jakieś 12k pln

Jacek N3

Edytowane przez mrstatler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za 55" wydaje się ok w stosunku do tego co oferuje ten model.

no ale w stosunku do oleda 55 cali który po upustach kosztuje około 9500zł to chyba jakikolwiek tv postawimy obok to będzie słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt - zatem czekam na oleda 65 cali 4k od lg i jego cenę - jest szansa że będzie niższa niż 20kzł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że tak jak każda nowa technologia OLED posiada i jeszcze długo będzie posiadać choroby wieku dziecięcego.

W mojej opinii bezpieczny zakup będzie możliwy za mniej więcej 2-3 lata....

Po za tym technologia OLED od LG nie bardzo podoba mi się. Zamiast prawdziwych LEDów kolorowych wszystkie są białe - zabarwione jedynie na RGB.

Nie wiadomo jakie to przyniesie rezultaty w wysterowaniu kolorów. Nie wiadomo jak z trwałością barwników barwiących obudowy LEDów.

Do tego stroboskop...

(...) jak za kilka lata okaże się że sprzedawane obecnie OLEDy są w porządku będzie można pomyśleć o zakupie...

Pamiętam jak jeden z bogatszych sąsiadów kupił plazmę zaraz na początku jak się pojawiły. Zapłacił za nią 60 000 PLN !!!!

Po niespełna 2 latach obraz był tak tragiczny, z powidokami, degradacja barw, itd... Moje KURO zaś które ma 7 lat i jest to tylko 720p
ma lepszy obraz od wszystkich LCDków jakie do tej pory widziałem... Żadnych ubytków w jakości wyświetlanego obrazu...

Gdzieś w zakamarkach mej duszy, pląta się cicha myśl, która szepcze że ktoś gdzieś po cichu nadal pracuje i stara się rozwinąć technologię plazm.

Że jeszcze za jakiś czas ponownie o Plazmach usłyszymy...

Zakup nowego TV planowałem na bliżej nie określony czas. Ponieważ chciałbym powiesić mojego KURO w sypialni a do salonu wsadzić coś
nowego, myślałem aby zaopatrzyć się kiedyś w jakieś sprytne 65 cali... Jednak po tym co przeczytałem o Panasłonikach z serii AX900,
zmieniłem zdanie. Kupuję na święta, na raty bo za gotówkę zwyczajnie mnie nie stać. Nie kupuję 65 cali bo tej ceny nawet w ratach moja Małżonka nie zaakceptuje.
będę musiał zadowolić się 55 calami. TV oglądam z odległości 3.5m więc nie powinno być źle... Po za tym przeskok z 42 na 55 będzie i tak zauważalny :)

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt - zatem czekam na oleda 65 cali 4k od lg i jego cenę - jest szansa że będzie niższa niż 20kzł

To sobie jeszcze ze dwa lata poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że tak jak każda nowa technologia OLED posiada i jeszcze długo będzie posiadać choroby wieku dziecięcego.

W mojej opinii bezpieczny zakup będzie możliwy za mniej więcej 2-3 lata....

Po za tym technologia OLED od LG nie bardzo podoba mi się. Zamiast prawdziwych LEDów kolorowych wszystkie są białe - zabarwione jedynie na RGB.

Nie wiadomo jakie to przyniesie rezultaty w wysterowaniu kolorów. Nie wiadomo jak z trwałością barwników barwiących obudowy LEDów.

Do tego stroboskop...

(...) jak za kilka lata okaże się że sprzedawane obecnie OLEDy są w porządku będzie można pomyśleć o zakupie...

Pamiętam jak jeden z bogatszych sąsiadów kupił plazmę zaraz na początku jak się pojawiły. Zapłacił za nią 60 000 PLN !!!!

Po niespełna 2 latach obraz był tak tragiczny, z powidokami, degradacja barw, itd... Moje KURO zaś które ma 7 lat i jest to tylko 720p

ma lepszy obraz od wszystkich LCDków jakie do tej pory widziałem... Żadnych ubytków w jakości wyświetlanego obrazu...

Gdzieś w zakamarkach mej duszy, pląta się cicha myśl, która szepcze że ktoś gdzieś po cichu nadal pracuje i stara się rozwinąć technologię plazm.

Że jeszcze za jakiś czas ponownie o Plazmach usłyszymy...

Zakup nowego TV planowałem na bliżej nie określony czas. Ponieważ chciałbym powiesić mojego KURO w sypialni a do salonu wsadzić coś

nowego, myślałem aby zaopatrzyć się kiedyś w jakieś sprytne 65 cali... Jednak po tym co przeczytałem o Panasłonikach z serii AX900,

zmieniłem zdanie. Kupuję na święta, na raty bo za gotówkę zwyczajnie mnie nie stać. Nie kupuję 65 cali bo tej ceny nawet w ratach moja Małżonka nie zaakceptuje.

będę musiał zadowolić się 55 calami. TV oglądam z odległości 3.5m więc nie powinno być źle... Po za tym przeskok z 42 na 55 będzie i tak zauważalny :)

Pozdrawiam.

Rafał.

witam,co do CALI , powiem Ci że Ja przesiadłem się ze starego SAMSUNGA LCD 32 cale na plazmę 65st60 cali ,a przymierzałem się jak ty do 55 i mam 3.3m do TV, kląbym do dziś gdybym wziął 55 ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 55" 4k przeznaczyłem 100 pln. Tylko jakieś super hiper bajery skłonią mnie do wydania 12k, ale więcej już nie ma mowy. Wybór był między hu8500 samsung, 9109 philips, ax900 panasonic. Cena 16k jest za duża. TV chce kupić do świąt. Ehhhh

Jacek N3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich

Powiem tak 16k jak za nowość to w miarę normalna cena po nowym roku pewnie zejdzie do 13 jak już na dobre wejdzie na rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...