Skocz do zawartości
mayo

Test XBOX360 HD DVD

Rekomendowane odpowiedzi

O co w tym chodzi?

[url="http://www.bigmark.pl/catalog/product_info.php?products_id=698&osCsid=bca7548a69ab765626cacdbb43fe66bc"]http://www.bigmark.pl/catalog/product_info...6cacdbb43fe66bc[/url]

Ze king kong jest do końca roku?

Autorus


ps. Ale cena 799zł jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='36799' date='28.01.2007, 15:49 ']O co w tym chodzi?

[url="http://www.bigmark.pl/catalog/product_info.php?products_id=698&osCsid=bca7548a69ab765626cacdbb43fe66bc"]http://www.bigmark.pl/catalog/product_info...6cacdbb43fe66bc[/url]

Ze king kong jest do końca roku?

Autorus
ps. Ale cena 799zł jest ok[/quote]

Ehmmm tez tego nie kumim. Pisalem do tego sklepu i napisali ze fizycznie to oni tych napedow nie maja. Na pytanie kiedy miec beda odp rychlo. Cena bardzo ok (to mniej wiecej tyle ile chca w .de). Jestem przed strategiczna decyzja ten naped or toshka stacjonarna. Jak kupie to powiem co i jak (szczegolnie w kwestii wspolpracy z piecem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowy ale od razu zapytam o tak mi się wydaje ważna rzecz jeżeli mam hd dvd czytnik do 360 region free to czy żeby oglądać filmy z różnym regionem moja konsola musi być tez region free dodam ze mam konsole zakupiona w uk a naped hd w japoni podobno free region {jak to sprawić }

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos z wawy HD-DVD do x360?
zaprosil bym chetnie do siebie zeby sprawdzic jak to dziala bo nie wiem czy oplaca sie wywalic tyle kasy, mieszkam na ochocie jak by co, browarek sie juz chlodzi jak by co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='37096' date='30.01.2007, 17:02 ']ma moze ktos z wawy HD-DVD do x360?
zaprosil bym chetnie do siebie zeby sprawdzic jak to dziala bo nie wiem czy oplaca sie wywalic tyle kasy, mieszkam na ochocie jak by co, browarek sie juz chlodzi jak by co :)[/quote]

dobry pomysl z tym browarem goldi, sam chetnie postawie, mieszkam na kabatach.

ps. cos cie dawno grajacego w bfmc nie widzialem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

to moze ja kupie i zrobie sobie piwne tourne po Wawie :)

a co do BF2 to faktycznie ostatnio malo gralem, (choc w sobote 4 meczyki klanowe byly grane) no pozostale 12 gier sie za dlugo kurzyly i dalem im szanse :)

kurde nikt z Wawy nie ma hd-dvd do x360 ? ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

bigmark - dobra firma, kiedysudalo mi sie z nimi sponsoring ugadac na turniej Halo, kupilem za 400zl roznych rzeczy u nich a drugi taki sam zestaw dali mi w gratisie :)

dziwi mnie tylko:

W zestawie znajduje się również znany film "King Kong". Uwaga: film można odtwarzać tylko do 21.12.2006! ?

nie kumam, ze niby film nie bedzie dzialal na chwile obecna, a cena tez cos dziwnie niska mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='37385' date='01.02.2007, 13:49 ']hehe

bigmark - dobra firma, kiedysudalo mi sie z nimi sponsoring ugadac na turniej Halo, kupilem za 400zl roznych rzeczy u nich a drugi taki sam zestaw dali mi w gratisie :blink:

dziwi mnie tylko:

W zestawie znajduje się również znany film "King Kong". Uwaga: film można odtwarzać tylko do 21.12.2006! ?

nie kumam, ze niby film nie bedzie dzialal na chwile obecna, a cena tez cos dziwnie niska mi sie wydaje.[/quote]

Dla tego jak ktoś u nich zamówi to niech da znać. Bo może się okazać ze będzie trzeba czekać z miesiąc a to już by było mało śmieszne.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co ci odtwarzac gry czy dvd, przeciez i tak to jest podpiete pod Xa w ktorym mozesz to wszystko zrobic.
a gier pewnie nie odtwarza bo Bill mowil ze to wylacznie do filmow i gier na hddvd nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz nie czyta nic oprócz HDDVD. Po pierwsze nie ma po co czytać co innego a po drugie koszta. Jak dobrze pójdzie to będę go miał wkrótce (cały czas myślę jak to wszystko rozegrać :D )a że jestem z Wawy to zobaczymy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru nie wprowadzaj ludzi w blad, jesli sie nie znasz na temacie :)

Moj naped hd dvd do x360 czyta zarowno zwykle filmy DVD, jak i filmy HD DVD. Nie czyta gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='37385' date='01.02.2007, 13:49 ']hehe

bigmark - dobra firma, kiedysudalo mi sie z nimi sponsoring ugadac na turniej Halo, kupilem za 400zl roznych rzeczy u nich a drugi taki sam zestaw dali mi w gratisie :)

dziwi mnie tylko:

W zestawie znajduje się również znany film "King Kong". Uwaga: film można odtwarzać tylko do 21.12.2006! ?

nie kumam, ze niby film nie bedzie dzialal na chwile obecna, a cena tez cos dziwnie niska mi sie wydaje.[/quote]

A oto co mi odpisali :

"Witam,

dziękujemy za informację. hd-dvd kupujemy od niemieckiego dystrybutora. W
tej chwili nie mamy tego na stanie, jak również nie ma ich nasz stały
niemiecki dostawca. Wg informacji jakie otrzymaliśmy mogą się pojawić w
każdej chwili. Jeżeli będzie je miał niemiecki dystrybutor to jesteśmy w
stanie wysłać je do klienta w ciągu 2 dni. Jeżeli chodzi o gwarancje to
Microsoft Polska może ich nie uwzględniać bo nie ma ich w oficjalnej ofercie
na Polskę. Odpowiedzialność za udzielanie gwarancji przejmuje nasza firma.
Będzimy reklamować w Microsoft Niemcy.
W każdej chwili można do Nas zwrócić się z takimi pytaniami - chętnie
udzielimy na nie odpowiedzi.

Pozdrowienia
Bigmark-Multimedia
www.bigmark.pl
email: marek@bigmark.pl
tel/fax: 095/758 38 07
kom: 0603 166 712"

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W DVDCrave pojawiła się możliwość złożenia [url="http://dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=33326"]preordea[/url] na czytnik hd-dvd w cenie 458 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za tyle to dla zabawy bym go wziął. Jak ktoś będzie chciał kupić to chętnie się przyłącze. Może zrobimy jakieś większe zamówienie.

Autorus



[quote name='sho' post='42804' date='24.03.2007, 22:57 ']W DVDCrave pojawiła się możliwość złożenia [url="http://dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=33326"]preordea[/url] na czytnik hd-dvd w cenie 458 zł.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam ten sklep:
[url="http://www.gamesolution.de/x-box-microsoft-xbox-billig-kaufen.html"]http://www.gamesolution.de/x-box-microsoft...lig-kaufen.html[/url]
Kupiłem napęd u nich w grudniu 06 przed świętami, kosztował 199 euro. Teraz widzę taniej, choć widziałem już za 170. Koszty wysyłki do Polski 7,90 euro. Płaciłem kartą - wszystko doszło ok. Zamawiałem takze gry do 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten zstaw z King Kongiem i pilotem. Wszystko podłączyłem do amp Sony STR DB 840 TosLinkiem. Obraz płynie do Sony Bravia KDL40S2030U po komponencie. Efekt :angry: Jakość obrazu poprostu zabija. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda w Full HD. Film King Kong działa cały czas, nie wiem co to za bzdura z tą datą. Co do testu, dzwięk DTS działa lecz jest rozpoznawany jako DD5.1.
Teraz pora na pytania:
Przy takim kombo jakie mam, jak najlepiej podłaczyć to wszystko. Czy można uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Jeśli tak to czym i jak mam to podpiąć?
Czy na komponencie lepiej oglądać filmy w 720p czy 1080i??
Czy po kablu VGA poprawa jakości (ostrość, kolor) jest duża??

btw: jeśli ktoś planuje zakup HD DVD z Kingiem to radzę się pospieszyć, znajomy pracuje w sieci Virgin Megastore i powiedział ze już dostali dostawę bez filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony zestaw po vga. Obraz bardzo dobry, dźwięk tez.

Autorus

[quote name='B_E_C_K' post='44664' date='13.04.2007, 14:30 ']Kupiłem ten zstaw z King Kongiem i pilotem. Wszystko podłączyłem do amp Sony STR DB 840 TosLinkiem. Obraz płynie do Sony Bravia KDL40S2030U po komponencie. Efekt :angry: Jakość obrazu poprostu zabija. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda w Full HD. Film King Kong działa cały czas, nie wiem co to za bzdura z tą datą. Co do testu, dzwięk DTS działa lecz jest rozpoznawany jako DD5.1.
Teraz pora na pytania:
Przy takim kombo jakie mam, jak najlepiej podłaczyć to wszystko. Czy można uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Jeśli tak to czym i jak mam to podpiąć?
Czy na komponencie lepiej oglądać filmy w 720p czy 1080i??
Czy po kablu VGA poprawa jakości (ostrość, kolor) jest duża??

btw: jeśli ktoś planuje zakup HD DVD z Kingiem to radzę się pospieszyć, znajomy pracuje w sieci Virgin Megastore i powiedział ze już dostali dostawę bez filmu.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='44666' date='13.04.2007, 12:33 ']Ja mam podłączony zestaw po vga. Obraz bardzo dobry, dźwięk tez.

Autorus[/quote]

Ale czy w porównaniu z komponentem jest lepiej czy nie?? I czy dźwięk jest lepszy czy gorszy od TOSLI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='B_E_C_K' post='44668' date='13.04.2007, 12:43 ']Ale czy w porównaniu z komponentem jest lepiej czy nie?? I czy dźwięk jest lepszy czy gorszy od TOSLI??[/quote]

Daruj sobie component. Czasem może być nawet gorzej ale pewno nie zobaczysz nawet różnicy. Szkoda zachodu. A toslink ok. Po to używasz tego kabla, żeby mieć 5.1. Inny nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W US spadła cena do 179$ eh.... oczywiście nie w EU ; /

The already nicely priced Xbox 360 HD DVD player just got slashed to $179. The new US-only, retail pricing also includes 5 free HD DVD flicks when purchasing the player between August 1st and September 30th -- you know, the same time period 300 and Heroes goes on sale in HD DVD format. Unfortunately, the free titles must be made from a selection of just 15 pre-selected films which Toshiba considers "popular." Nevertheless, the $20 price cut makes the Xbox 360 HD DVD player all the more enticing as an easily hacked, USB-player for HD flicks on your PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...