Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W necie już jest 2 dyskowe wydanie 3d do pobranie znowu dubbing pl

Dubbing jest lepszy od lektora.

Dokładnie, też sobie zassam póki co, a kupię tak jak władcę dopiero zbiorcze wydanie edycji rozszerzonych, bo nie mam zamiaru 3x wydawać kasy na ten sam film ;)

To są ci co filmów nie ściągają. Jakbyś był uczciwy to byś go nie pobierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wydawcy-producenci byli uczciwi i wydali kilka wersji filmu od razu nie byłoby problemu mieliby moja kasę juz w kwietniu a tak poczekają rok i jakaś promocje; ) w kinie zapłaciłem bilet za bylejakosc starczy. Ja wole lektora do seansów rodzinnych .dubbing tylko w bajkach;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ci co filmów nie ściągają. Jakbyś był uczciwy to byś go nie pobierał.

Ależ jak go kupię, jak najbardziej, ale dopiero wtedy jak wyjdzie wydanie zbiorcze edycji rozszerzonej.

Jaki sens jest, żebym teraz kupował edycję zwykłą, jak będę chciał obejrzeć to potem kupię edycję rozszerzoną, a potem jak wyjdzie zbiorcza to kupię zbiorczą? I co ja zrobię z tymi wszystkimi zdublowanymi filmami? Bez przesady. W sprzedaż też nie chce mi się bawić. Popełniłem ten błąd przy pierwszej części Hobbita (kupiłem) i chyba nie mam zamiaru go powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jak go kupię, jak najbardziej, ale dopiero wtedy jak wyjdzie wydanie zbiorcze edycji rozszerzonej.

Jaki sens jest, żebym teraz kupował edycję zwykłą, jak będę chciał obejrzeć to potem kupię edycję rozszerzoną, a potem jak wyjdzie zbiorcza to kupię zbiorczą? I co ja zrobię z tymi wszystkimi zdublowanymi filmami? Bez przesady. W sprzedaż też nie chce mi się bawić. Popełniłem ten błąd przy pierwszej części Hobbita (kupiłem) i chyba nie mam zamiaru go powtarzać.

A po co kupować jakąś edycję zbiorczą EE ( jest w ogóle taka? ), lepiej już kupować EE co rok, zamiast czekać 4,5 lat na jakąś tam edycję zbiorczą

ja, w przypadku WP zakupiłem zarówno wersje kinowe jak i EE na DVD a to dlatego, że występowały pewne różnice pomiędzy wersjami kinowymi a EE - mimo, ze EE były znacznie dłuższe to kilka fajnych ujęć z wersji kinowych wyleciało z filmów - na BD zakupiłem już tylko wersje EE a " Hobbita " kupuję w obu wersjach.

vandel1 - nie mogą od razu wydać wersji EE, gdyż jest ona zapewne jeszcze niegotowa, prace nad nią jeszcze trwają równolegle z pracami nad ostatnią częścią trylogii ( myślę, że dopiero za rok twórcy będą mięli czas, żeby zając się od razu EE trzeciej części filmu 0 a zwykły widz, który nie czeka na EE nie chce czekać na wersję kinową do listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Każdy robi jak chce, myślę, że dopóki koniec końców zakończy się to zakupieniem oryginalnej kopii, a co za tym idzie kasa i tak trafi do producenta, wszystko jest w porządku, czyż nie? ;) Ja po prostu lubię zbiorcze wydanie, ładniej wygląda na półce, kupiłem już takie wydanie trylogii Władcy Pierścienii w rozszerzonej edycji i mam zamiar kupić takie samo Hobbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się ( po ogoleniu i połączeniu ) na BD-50 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię zbiorczych wydań, WP zakupiłem osobno / po 5 płyt każdy film - 2xBD + 2XDVD /, tylko Star Warsy musiałem zakupić w zbiorczym wydaniu, żeby mieć dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się ( po ogoleniu i połączeniu ) na BD-50 ?

Piszesz o 3D czy 2D?

Bo oryg 2D to ok 33GB

Sądzę, że i 3D po goleniu by weszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodzi o 3D

1 Size: 26,566,146,048 bytes

2 Size: 29,400,649,728 bytes

~ 56 000 000 000 i teraz pytanie, czy golenie z 4 języków i reszty napisów da o 6 000 000 000 mniejszy wynik, chyba nie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podane wartości są już "bez menu", ale skoro twierdzisz, że jest szansa, to ... bądź odważny i ją wykorzystaj ! :):):)

Ciekawe, czy się uda ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w jakimś jeszcze kraju poza naszym wychodzi z polskimi napisami?

Wszystkie wersje Pustkowia Smauga (BD 3D, BD 2D i DVD) mamy takie same jak Węgrzy. U nich premiera 8 kwietnia, 2 tygodnie wcześniej niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem kilka scen na szybko obraz super, w kinie to jakieś rozmyte pomyje były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez menu film3D+audio hd ma 7.1 eng +napisy pl =49GB obciecie napisów koncowych i powinno wejsc na bd -r dl 50gb!

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Chyba mylisz GB , bo 49 GB to nie jest 49 000 000 000 bajtów.

Na BD-50 można zapisać 50 000 000 000 bajtów, a jak widać po skanach, to 2 części filmu z wszystkimi językami to 56 000 000 000 bajtów.

Pięć zbędnych tracków słabego audio + zbędne napisy chyba nie może dać 6 000 000 000 bajtów luzu, a cięcie zawartości nie wchodzi w grę ....

Czy ktoś z Was ma podobny dylemat i ma możliwość oraz chęć przeprowadzenia doświadczalnego MASTERINGU ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucinamy 4 ścieżki 448kbps daje to łącznie oszczędność 1792kbps, bez napisów poza pl przyjmijmy, że to będzie łącznie 2100kbps.

2100 kbps * 9680 (długość trwania filmu w sekundach) daje 20328000 kilobitów = 2 601 984 000 bajtów.

Nie ma prawa się zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wydanie rozszerzone do listopada. w kinie byłem to przeżyje ..

Edytowane przez lolek126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma prawa się zmieścić.

AMEN. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. "AMEN" powiadasz? Ciekawe;)

Ja nie byłbym takim ortodoksem i sądzę, że na dwoje babka....

Coś pewnie trzeba uciąć z końcówki 1 cz. i z początku 2.

A tak, przy okazji, to są jeszcze ryzykanci do archiwizacji na wypalanych płytkach?? i to na zawodnych 50??

Przecież taki BD o wielkości 55 GB pięknie się mieści na innych mediach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest prosty - golimy i łączymy.

Teoria mówi, że nie ma szans, ale jeśli chcesz udowodnić, że się da, to udowodnij ... i po problemie. :)

Co chcesz ciąć ? 2 sekundy ? No bez jaj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem kilka scen na szybko obraz super, w kinie to jakieś rozmyte pomyje były ;)

witam

wiesz co moze lepiej nic nie mowic a druga sprawa czy ty tak naprawde ogladales ten film bo ja tak, obraz jest rozmyty a wersja 3D to wyzwanie dla oczu ale w sensie negatywnym, o ile Grawitacja czy np. Avatar fajnie sie ogladalo to ten film juz nie, drugi plan strasznie rozmyty a same efekty sa dziwne (jakby sie przeplataly ze soba), poprostu to nie dla mnie dlatego wybralem wersje 2D

p.s.

i jak juz czytam komentarze ZnaFcow z jaka latwoscia obrobia film 3D to lepiej nic nie mwoic tylko ugrysc sie w jezyk

Edytowane przez grzes07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest prosty - golimy i łączymy.

Teoria mówi, że nie ma szans, ale jeśli chcesz udowodnić, że się da, to udowodnij ... i po problemie. :)

Co chcesz ciąć ? 2 sekundy ? No bez jaj !

Czy ja napisałem, że da się na 100% ?

I nie mam zamiaru tracić czasu na takie zabawy - problem pojemności mnie nie interesuje.

Wolę spożytkować czas i energię na zrobienie ciekawego custom BD3D, który nie wyszedł w PL.

p.s.

wbrew opiniom niektórych komentatoróF obrabianie 3D nie jest takie trudne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3d gorsze niż w grawitacji i innych nowych produkcjach chodziło mi o porównanie do seansu w zwyklym kinie 3d. Niektóre sceny są w 3d super a inne zupełnie nie ostre aa to w 2d jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...