Skocz do zawartości
media-centrum.pl

Xbox One na targach E3 puszczany z PC na WIN7/8? Nvidia?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie ja nie będę tłumaczył piractwa bo nie wiem jakbym miał to zrobić. Siedzę w temacie branży konsol/gier "od dziecka" i tak już jest, że PC jest w opinii ogólnej spiracony na maxa stąd np. Capcom wydaje gry (nie wszystko ale sporo) po roku czy dwóch latach... i można by tak mnożyć przykłady (Mortal Kombat chociażby co przychodzi mi teraz do głowy).

Oczywiście steam ratuje sprawę i właśnie cyfrowa dystrybucja pokazuje, że PC dostał drugiego życia i developerzy zaczynają znowu przychylniej patrzeć na tą platformę. Sam wszystko kupuje na rewelacyjnych wyprzedażach. I to jest przyszłość i to jak już napisałem dało właściwie nowe życie w ostatnim czasie blaszakom.

A piractwo na konsolach to tylko X360 (i pewnie dlatego zemsta M$ na używkach i potrzebie podpięcia do sieci - nie dziwie się im...). Skala jest duuuuuuuuuuuuuuuuuużo mniejsza niż w czasach X1/PSX/PS2. PS3 właściwie nie zostało spiracone. I to jest wielka wygrana Sony. Z rynkiem PC nie ma w ogóle żadnego porównania w tej chwili gdzie każda gra jest dostępna na lewo od zaraz albo i wcześniej (dobry przykład to "rozwalenie" uplay i kradzież Fac Cry blooddragon na długo przed premierą. Ja po takiej akcji to na miejscu Ubisoftu w ogóle bym wypieprzył w kosmos uplay na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Project Cars, gra zapowiada sie niesamowicie dobrze, tak dobrej grafiki np. kokpitu, jakości tekstur na oczy jeszcze nie widziałem w żadnej grze wyścigowej, GT5 przy tym się chowa (wiadomo nie ta juz moc samej konsoli), muszą tylko dopracować jeszcze model jazdy i fizykę i będzie coś pięknego.

Co jeszcze robi wrażenie to praca rąk kierowcy z obrotem koła o 360 stopni.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega te filmy :D Kurczę ale wylało nam wyścigów > przełom roku i 2014 będzie rajem! Ja się jaram bo jestem ogromny fanem racerów. W sumie w większości tylko one są mnie w stanie przyciągnąć najdłużej do ekranu. GT6/DriveClub/Forza5/Project Cars... grubo : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na chwilę obecną można powiedzieć tylko że rendery wyglądają na konsolach jak grafa na topowym kompie.

co z tego wyjdzie zobaczymy za pół roku.

O jakich renderach mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tych gameplayach/renderach generowanych na PCtach z kartami nvidii.

na chwilę obecną nie ma pewności czy taka grafa będzie osiągalna na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko. Jak tak sądzisz to gratuluję dobrego humoru ;D Możesz być spokojny - Forza czy DriveClub tak wyglądają ;D W wielu wywiadach/prezentacjach zawsze było info: 60fps/1080p (producenci DriveClub mówią, że celują w 60fps ale pokazywali na targach 30) oraz gameplay z gry. Proszę nie błądź już z tym stwierdzeniem, że gry szły z PC bo gier było dziesiątki a nie jedna czy dwie. Byłeś tam? Sprawdziłeś wszystkie gry i podłączone konsole? Mój znajomy redaktor był na E3 i grał we wszystko z konsoli zarówno PS4 jak Xbox One. Ktoś zrobił fotkę i od razu poszła fama. Tacy jak ty podłapują temat i piszą potem jakieś historie.

Te konsole wychodzą "już zaraz". A nie za rok czy dwa lata. To zaledwie 5-6 miesięcy. One już są dawno gotowe i muszą się zaraz produkować. Kocham te spiskowe teorie.

Zastanawiam się w ogóle nad sensem tej dyskusji. Przecież nowa konsola zawsze = gigantyczny POWER szczególnie na początku. Nie zaklinajcie rzeczywistości bo aż się dziwię, że takie rzeczy trzeba pisać i tłumaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie dobry humor - tylko realia marketingu.

nigdy nie dostaje się tego co jest w reklamach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie pierwszy raz kiedy MS pokazuje gry swojej nowej konsoli na PC.Pamiętacie E3 2005 kiedy to gry na X360 były odpalane na Macach?.Akurat to że Forza 5 będzie tak wyglądać przy 1080p/60fps jest pewne w końcu to Turn 10.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...