Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za info.A czy ma znaczenie router?? W tej chwili posiadam Asmaxa ar 1004g.

Teraz dopiero zauważyłem że odtwarzacz trochę podrożał.Wcześniej widziałem go za około 500zl.Chyba że ktoś ma jakies namiary gdzie można w miare tanio kupić.

Edytowane przez miyagi85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4X 10/100BASE-T/TX Ethernet Switch PORT dla w/w routera więc będzie przycinać. Zmień na jakiś gigabitowy i nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info.A mam jeszcze pytanie a jakbym podłaczył Madera z komputerem poprzez usb to Mader widziałby moje pliki z komputera i mógłbym na nim oglądać filmy z mojego komputera?? Czy usb służy tylko do przesyłania do plików do dysku w maderze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie jakiś prosty switch za kilkadziesiąt złotych i do niego podłącz urządzenia z którymi ma gadać Mede8er i switch do routera a wszystko będzie Ci działać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw niech spojrzy do kompa jaką tam ma kartę sieciową bo się jeszcze okarze że tam 100 siedzi.

Karta 100 to nie problem bo i tak tego nie przekroczy, płyty Blu-Ray mają maksymalny bitrate około 50Mbit więc to tylko połowa tego co daje setka a jak podejżewam w użyciu będą MKV które bitrate mają zazwyczaj mniejszy

A switch tez żeby najlepiej był gigabitowy??

Oczywiście po co pakować się w coś przestarzałego dla oszczędności paru złotych a za jakiś czas wydawać następne bo się okaże że jednak potrzebna jest szybsza sieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki.Mam w kompie:Połączenie lokalne czyli po lanie Karta Broadcom NetLink Gigabit Ethernet, a połączenie sieci bezprzewodowej Karta Atheros AR 5007 EG Wirelles Network Adapter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mkv 1080p przynajmniej u mnie mają zazwyczaj 8 - 12Mbit co już zachacza o górną granię limitu dla Fast Ethernetu.

Ale jak widać kolega ma gigabit więc spokojnie wystarczy swich gigabitowy i będzie super śmigać wszystko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mkv 1080p przynajmniej u mnie mają zazwyczaj 8 - 12Mbit co już zachacza o górną granię limitu dla Fast Ethernetu.

Ale jak widać kolega ma gigabit więc spokojnie wystarczy swich gigabitowy i będzie super śmigać wszystko. :)

Coś się koledze pomieszało, FastEthernet to jest 100Mbit (przeliczając na megabajty to jakieś 10 - 12MB/sec) więc w jaki sposób pliki o bitrate 12Mbit miałby chociażby teoretycznie dochodzić do granicy przepustowości FastEthernet?

A już zupełnie na boku "zachaczać" się inaczej pisze, może jakiś słownik podłączony do przeglądarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chapterów z m2tsów jak nie czytał tak nie czyta :-( To największa wada jaką znalazłem w tym pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedz koledze miyagi85 czemu na 100mbps ma zrywki filmów w 1080p.

A na boku to czep się siebie nie mojej ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ma cos zle skonfigurowane. U mnie 1080 po wifi idzie bez zrywek. Po kablu iso BD smigaja bez zadnych problemow!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedz koledze miyagi85 czemu na 100mbps ma zrywki filmów w 1080p.

A na boku to czep się siebie nie mojej ortografii.

Tnie bo ma coś zwalone w konfiguracji, wróżką nie jestem i tyle mogę powiedzieć na odległość.

A tak na boku "w du..." mam Twoją ortografię bo to jak piszesz świadczy o Tobie a nie o mnie a to co napisałem było tylko dobrą radą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie nie działa pilot po rozpakowaniu było wszystko ok później poszedłem do pracy wracam próbuje odpali sprzet i [beeep]a nie działa już nic ani guziki na pudle ani pilot soft aktualizowany jakie pomysł ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy czytelnicy

potrzebuje pomocy soft 3.0.6 med800 podpięty dysk Drobo 5.2 TB

system plików HFS+ (Macowski)

a wiec od początku : odtwarzacz super tylko dlaczego się wiesz tzn. zamraża wszystkie funkcje nic nie działa (pilot ani klawisze na box-ie) to samo jak podpinam

inny dysk 2TB NTFS dopiero po kilkukrotnym wgraniu softu wszystko wraca do normy ale tez nie na długo (oglądam film palzuje na pare minut i juz nie moge włączyć)

wysłałem z reklamacja tu w UK ale oni uważają ze wszystko gra ale jak to jest możliwe skoro wyłączenie zasilania na godzinę nic nie daje a wysłałem im tak jak się zamroził (zawiesił )czy to może być wina polskiego menu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy czytelnicy

potrzebuje pomocy soft 3.0.6 med800 podpięty dysk Drobo 5.2 TB

system plików HFS+ (Macowski)

a wiec od początku : odtwarzacz super tylko dlaczego się wiesz tzn. zamraża wszystkie funkcje nic nie działa (pilot ani klawisze na box-ie) to samo jak podpinam

inny dysk 2TB NTFS dopiero po kilkukrotnym wgraniu softu wszystko wraca do normy ale tez nie na długo (oglądam film palzuje na pare minut i juz nie moge włączyć)

wysłałem z reklamacja tu w UK ale oni uważają ze wszystko gra ale jak to jest możliwe skoro wyłączenie zasilania na godzinę nic nie daje a wysłałem im tak jak się zamroził (zawiesił )czy to może być wina polskiego menu ?

Podłącz jakiś inny dysk niż te wspomniane, dokonaj formatu tegoż dysku bezpośrednio w urządzeniu poprzez opcje w menu i zobacz czy będzie to samo.

ewentualnie wgraj bete 3.07 i zobacz czy to pomoże

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wina pl menu, mam właśnie wersję 800 i wszystko śmiga bez zająknięcia, tylko że NAS z ext3 a nie DAS z hfs+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki macie transfer przy kopiowaniu plików przez usb 3.0? U mnie pomiędzy 55-65 mb/s. Czy wy również macie tak słaby? bo jak na usb 3.0 to szału nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...