Skocz do zawartości
pmcomp

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D - player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąć napisy np napipro zmienić je na srt jeśli są w innym formacie.

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy :)
Szukałem i nie daje rady. Zieloniutki jestem i pewnie stąd problem.
Nie mogę się win8 dostac do mede8era 800. Serwer samby mu włączyłem, nie włączyłem zabezpieczeń samby. 8oo jest podpięta kablem lapek po wifi. Nie chodzi również wirtualny pilot po www. Wywala przeglądarkę (firefoxa)

Jakieś sugestie?

Edytowane przez zOomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz wejść po adresie ip? Ping działa?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P ip próbuje ale nic.
Jak go zpingować?
Zrobiłem ping i z 4 dotarło 4 opóźnienie 0

Edytowane przez zOomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąć napisy np napipro zmienić je na srt jeśli są w innym formacie.

Wysłane z mojego GT-I9300

Ok to rozumiem ale do ktorego katalogu je wgrać? Jeśli na tej płycie są cztery odcinki i każdy z nich jest zapisany w katalogu struktury płyty BD pod nazwa 00001.m2ts i następne z kolejnymi numerami to czy napisy srt powinny miec nazwę taką samą jak nazwa odcinka?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna antena jaką obsługuje 800x3D to med20pci, czy można kupić inną za 1/10 ceny originału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiołem do 800x3D wewnętrzny dysk 2.5 cala i nie widzi go urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nadales mu mazwe? Aby player zobaczyl dysk - dysk musi posiadac swoja nazwe

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk to Seagate Momentus 5400 320 GB.

Nie dałem mu nazwy bo nie wiem jak.Wcześniej był używany w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle założyłeś na nim na nowo partycję i sformatowałeś, próbowałeś podłączyć do komputera i był tam widoczny?

Jeżeli wcześniej był w PS3 to ma zapewne inny system plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem w odtwarzaczu i podłączyłem go do komputera aby przekopiować pliki na dysk.Od tej chwili urządzenie go nie widzi.Komputer też nie widział urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo Mede8er zapewne założył partycje z systemem plików XFS a podłączyłeś go do kompa z Windows, zainicjalizuj go jeszcze raz w urządzeniu i kopiuj pliki przez sieć.

Żeby komp zobaczył Ci XFS to albo Linux albo odpowiednie sterowniki pod Windows.

I jeszcze jedno, komputer nie widział w ogóle dysku jako sprzętu czy tylko nie widział partycji. Jak to pierwsze to dysk Ci padł jak to drugie to problem z niezgodnością systemu plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie widzi dysk.Jak przykładowo po sieci kopiować.filmy z komputera na dysk wewnętrzny.Mam podać ID użytkownika,gdzie go szukać.Czy można z pena kopiować na dysk przez te urządzenia.Jeżeli tak to proszę o podpowiedź.Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czym sie rozni model MED800X3D od MED1000X3D czy to te same oprogramowanie?
czy
MED1000X3D jest z tej samej serii co MED800X3D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to samo. Inny wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca to samo. Med1000 ma pasywne chlodzenie /brak wiatraka/ a med800 nie. Co za tym idzie dla med1000 mozna skonfigurowac aplikacje obecnie tylko na iOS z jukboxem dla filmow i muzyki i uzywac jej bez koniecznosci wlaczania playera. Sam jeszcze nie testowalem i nie woem jak dziala. Reszta to chyba to samo.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca to samo. Med1000 ma pasywne chlodzenie /brak wiatraka/ a med800 nie. Co za tym idzie dla med1000 mozna skonfigurowac aplikacje obecnie tylko na iOS z jukboxem dla filmow i muzyki i uzywac jej bez koniecznosci wlaczania playera. Sam jeszcze nie testowalem i nie woem jak dziala. Reszta to chyba to samo.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

to znaczy ze Med1000 jest lepszy bo ma pasywne chlodzenie?

ale dodawanie okladek i napisow do filmow idze to robidz tak samo jak w med800 ze pobiera sam odtwarzacz ?

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wybrac :( med 1000 jest z czerwca 2012 a med 800 z czerwca 2013 i mam problema, med 800 jest nowszy to moze i lepszy?

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 800, mam ją od grudnia. Zero zwisów, czasem potrafi się zrestarować przy przeglądaniu ściany z filmami. Wiatraka nie słychać w ogóle, bezproblemowo pracuje z nasem synology . Szybki jak błyskawica.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze ze jest lepszy tylko ze te modele sie roznia. Co do uzytkowania bedizie to samo bo dzialaja na tym samym sofcie i procesorze. Pytales o roznice to napisalem. Ja mam med1000 i tez zadnych problemow a pasywne chlodzenie powoduje ze po wlaczeniu slychac tylko dysk wewnetrzny a prY odtwarzaniu po sieci praktycznie nic nie slychac.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,a jak z pilotem w medi1000,chce go miec pod tv w szafce czy player reaguje dobrze na pilota albo trzeba dokladnie celowac?

a jak z tym dyskiem wewnetrznym mocno slychac ,i widzialem gdzies na zdjaciu ze on ma sprzodu taka niebieska lampke albo sie myle ?

Edytowane przez ikdsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...