Skocz do zawartości
Cymmeryjczyk

Ludzie ! Nie dajcie sie nabrac na TV marki Philips bo bedziecie tego zalowac !

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wiem to sam po sobie. Kupilem model PFL5500 i to jest po prostu nie do opisania jak tragiczny jest ten TV :(

A juz najzabawniejsze sa posty osob wychwalajace ten TV... Zalosne -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? To może jakieś konkrety? Bo teraz to wyglądasz jak jakiś troll internetowy. To ja napiszę nie kupujcie innej marki bo jest tragiczna. I co? Nic a nic to nie znaczy podobnie jak twój post w tej formie : ). Co się dokładnie stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kiepski pilot

Jakoś tak dziwnie się składa że kiedy biorę go do ręki to w 50 % przypadków trzymam go do góry nogami :) Poza tym niewygodne rozmieszczenie przycisków. Trzeba pilota przesuwać w łapie i na maxa wywijać kciukiem. Korzystanie z pilota powinno być przyjemnością a nie mordęgą...

2. Oprogramowanie telewizora

Telewizor długo się włącza, menu Smart TV jest strasznie powolne, przeglądarka internetu i odtwarzacz multimedialny są kompletnie bezużyteczne a kiedy przełączam kilkukrotnie program do przodu lub do tyłu to telewizor w pewnej chwili się zawiesza i widać tylko czarny ekran.

Czy tyle wad wystarczy szanowny panie Gmeru ???

Edytowane przez Cymmeryjczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz że krzywo stoi na szafce i musisz głowę skręcić, aby dobrze się oglądało.

Dodatkowo pewnie kurz na nim osiada?

Tapnięte z SGS II

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cymeryjczyk, a czego ty sie spodziewaleś po tej klasie tv? Jak na swoją cenę/klasę i tak działa całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może człowiek ma rację , tylko że to jego pierwszy TV i nie ma go do czego porównac i dobrze opisac wady , a w sklepie to wszystkie TV są OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może człowiek ma rację , tylko że to jego pierwszy TV i nie ma go do czego porównac i dobrze opisac wady , a w sklepie to wszystkie TV są OK.

Mam rację bo przecież widzę na co dzień jak działa ten TV :) Fakt, jest to mój pierwszy nowoczesny TV. Domyślam się co prawda że inne TV też mają swoje wady no ale żeby aż takie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cymeryjczyk, a czego ty sie spodziewaleś po tej klasie tv? Jak na swoją cenę/klasę i tak działa całkiem całkiem.

Przepraszam bardzo ale ten TV należy do klasy średnio-wysokiej i w takim razie mam prawo oczekiwać czegoś więcej niż jest faktycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz że krzywo stoi na szafce i musisz głowę skręcić, aby dobrze się oglądało. Dodatkowo pewnie kurz na nim osiada? Tapnięte z SGS II

No bo Philipsy można tylko chwalić ale nie daj Boże krytykować !!! Jedyna zaleta tego TV to jakość obrazu ale dla mnie to stanowczo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale ten TV należy do klasy średnio-wysokiej i w takim razie mam prawo oczekiwać czegoś więcej niż jest faktycznie...

Pomylka, ten telewizor to najnizsza polka klasy sredniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylka, ten telewizor to najnizsza polka klasy sredniej.

Nie zgadzam sie z tym twierdzeniem no ale powiedzmy że jest to po prostu klasa średnia. W takiej klasie to soft telewizora powinien być chyba W MIARĘ dopracowany co ?

A nie całkowita lipa :(

Edytowane przez Cymmeryjczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z tym twierdzeniem no ale powiedzmy że jest to po prostu klasa średnia. W takiej klasie to soft telewizora powinien być chyba W MIARĘ dopracowany co ?

A nie całkowita lipa :(

Znakomita wiekszosc producentow(w tym i philips) uzywa tych samych liczb w nazwie modeli by szybko okreslic klase telewizora.

9, 8 - klasa wysoka, przykladowo, sony hx850/950, samsung ES8000, philips 60PFL9607S i 55PFL8007K.

7, 6 - klasa srednia, przykladowo, sony hx750, ex650, samsung c6000, philips seria 6900 i 6000

5, 4 - klasa niska, przykladowo sony ex550, bx440, samsung d550, e420 i twoj philips 5500

Podsumowujac, pomylilem sie w poprzednim poscie, twoj telewizor nalezy nie do najnizszej polki klasy sredniej, ale do sredniej polki klasy najnizszej.

Edytowane przez wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomita wiekszosc producentow(w tym i philips) uzywa tych samych liczb w nazwie modeli by szybko okreslic klase telewizora.

9, 8 - klasa wysoka, przykladowo, sony hx850/950, samsung ES8000, philips 60PFL9607S i 55PFL8007K.

7, 6 - klasa srednia, przykladowo, sony hx750, ex650, samsung c6000, philips seria 6900 i 6000

5, 4 - klasa niska, przykladowo sony ex550, bx440, samsung d550, e420 i twoj philips 5500

Podsumowujac, pomylilem sie w poprzednim poscie, twoj telewizor nalezy nie do najnizszej polki klasy sredniej, ale do sredniej polki klasy najnizszej.

Błąd :) Seria 9000 - high end, serie 7000 i 8000 - klasa wysoka, serie 5000 i 6000 - klasa średnia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd :) Seria 9000 - high end, serie 7000 i 8000 - klasa wysoka, serie 5000 i 6000 - klasa średnia :lol:

Przykro mi, ale producenci sprzetu nie podzielaja jednak twojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale producenci sprzetu nie podzielaja jednak twojego zdania.

Boże, jaki ty jesteś żałosny -___- A co, rozmawiałeś z nimi że znasz ich zdanie ? Weż się ogarnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaki ty jesteś żałosny -___- A co, rozmawiałeś z nimi że znasz ich zdanie ? Weż się ogarnij...

Rozmawialem z twoja mama, przy okazji kiedy kupowalem z nia kilka rzeczy na spole, ona takze twierdzi ze sie mylisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cymmeryjczyk.

Podzielam Toja opinie co do pilota. Mam w sypialni kilkuletniego Philipsa (najwyższej serii) i pomimo iż metalowy pilot wydaje sie być niezniszczalny, uważam, ze z ergonomia jest na bakier. Mi rowniez, po ciemku, zdarza sie chwycic go czasem tyłem do przodu. Powszechnie znane są tez niedociągnięcia Philipsa w oprogramowaniu telewizorów.

Cała reszta Twoich wywodów jest bezsensowne. Skonczylimy wszystkie klasy i wiemy co nieco o telewizorach, więc to Twoje próby pouczania nas są żałosne.

Jeśli zadasz wyszukiwarce zapytanie odnośnie telewizorów Philipsa przekanasz sie, ze nie dyskutuje sie tutaj o Philipsach tej klasy co Twój, bo szkoda czasu o nich pisać. Zamiast więc tracić czas na niepotrzebne swary, poczytaj lepiej o telewizorach, ktorymi warto sie zainteresowac, tak abys wymiane swojego średnio-nieudanego modelu, dokonał świadomie, a nie wpadł z deszczu pod rynnę.

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że cała seria Philipsów ma skopany soft, czy to tyczy się 5**7, 6007 czy innych.Najważniejsze jednak, czyli jakość obrazu jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że cała seria Philipsów ma skopany soft, czy to tyczy się 5**7, 6007 czy innych.Najważniejsze jednak, czyli jakość obrazu jest ok.

No jak ktoś ma małe wymagania i liczy się dla niego tylko i wyłącznie jakość obrazu to może brać Philipsa. Ale jeśli chce od TV czegoś więcej to należy szukać u innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z twoja mama, przy okazji kiedy kupowalem z nia kilka rzeczy na spole, ona takze twierdzi ze sie mylisz ;)

A ty kolego wmawiaj sobie dalej że model 5507 to najniższa klasa. Co mnie to obchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś ma małe wymagania i liczy się dla niego tylko i wyłącznie jakość obrazu to może brać Philipsa. Ale jeśli chce od TV czegoś więcej to należy szukać u innych producentów.

Widzisz jak dla mnie( czytając różne fora można się dowiedzieć że takich osób jak ja jest więcej) to właśnie JAKOŚĆ oglądanego obrazu jest na pierwszym miejscu, a do ; innych; rzeczy mam blu ray i kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up Lepiej bym tego nie ujął @Cymmeryjczyk ty w ogóle masz wgrany soft 0.96 + ten standby soft?.

Edytowane przez MicPrime_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak dla mnie( czytając różne fora można się dowiedzieć że takich osób jak ja jest więcej) to właśnie JAKOŚĆ oglądanego obrazu jest na pierwszym miejscu, a do ; innych; rzeczy mam blu ray i kompa.

W takim razie po co firma Philips mami ludzi tymi różnistymi "funkcjami" które w zasadzie nie działają ? To jest zwykłe okłamywanie swojej klienteli, ot co. Mnie niestety póki co nie stać na dodatkowe akcesoria do TV. Zresztą nawet z akcesoriami niektóre wady nadal pozostają (jak np. to cholerne przełączanie kanałów).

@MicPrime Ten Philips automatycznie wgrywa aktualizacje poprzez Wi-Fi.

A tak przy okazji to gdzie to można sprawdzić czy najnowszy soft jest na pewno wgrany ? Może nie jest i stąd te problemy...

Edytowane przez Cymmeryjczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...