Skocz do zawartości
Cymmeryjczyk

Ludzie ! Nie dajcie sie nabrac na TV marki Philips bo bedziecie tego zalowac !

Rekomendowane odpowiedzi

5507, jak każdy Tv ma jakieś wady, jednak plusy górują.Za co lubię ten TV za jakość obrazu, czy to w filmach, grach na PS3.Zaraz po kupnie obraz mi się podobał, jednak dopiero Maciej po kalibracji wydobył z niego maximum.To co mnie dererwuje to powolny smart tv, jednak mam też smart tv w BD sony, więc nie robi mi to różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś ma małe wymagania i liczy się dla niego tylko i wyłącznie jakość obrazu to może brać Philipsa. Ale jeśli chce od TV czegoś więcej to należy szukać u innych producentów.

Małe wymagania? Tv philipsa są zachwalane właśnie za super jakość obrazu w stosunku do ceny. I dlatego ludzie je kupują. Jak ty w tv chcesz miec przeglądarkę i oglądać kupowaty youtube czy inne vod, to po prostu nie czytałeś recenzji i opinii. Nie wiedziałeś co kupujesz, zrobiłeś błąd i teraz wylewasz żale. Tv nie widzi aktualizacji sam (poza pierwszą)- trzeba ręcznie go zaktualizować - znów nie czytałeś forum.

Up Lepiej bym tego nie ujął @Cymmeryjczyk ty w ogóle masz wgrany soft 0.96 + ten standby soft?.

Jaki "standby Soft" jeśli mogę spytać? Są w ogóle jakieś custom firmware'y do tego modelu?

Wysłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cymeryjczyk

Kupując ten telewizor obrałeś złe kryteria. Aby mieś fajnego pilota powinieneś kupić model zdlanie sterowany z odbiornikeim np: Spectrum DX8 http://www.quadrocopter.com/DX8-System-with-AR8000-TM1000_p_150.html

Ma dużo fajnych przełączniczków i manetek za to wyświetlacz tylko ok. 320x160 pixeli.Jest ergonomiczny, dobrze lży w dłoniach.Oprogramowanie też niczego sobie. To powinno Cię zadowolić.

Obraz w telewizorze na pierwszym miejscu jako kryterium, kto słyszał o takich fanaberiach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...