Skocz do zawartości
pedro29

Rodzina starych - nowych Canal+ - jaka jest ich jakość HD?

Rekomendowane odpowiedzi

Ma już ktoś odpalone te kanały? Jaka jest ich jakość? Czy można to nazwać bardzo dobrym HD? Rozumiem, że w tej chwili są dostępne: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakość jest wysoka. Tak samo kanałów dedykowanych jak DOMO czy Kuchnia. Na Kuro wygląda to jak z BD. Ostro, szczegółowo. W ogóle nie widzę jakichkolwiek braków bitrate'u. Dla mnie jakość bardzo dobra. Fajnie też, że na Canal+ 3D ciągle coś tam wieczorami leci chociaż kanał od 5 kwietnia i tak idzie do piachu a 3D będzie na Family.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 20 na godzinę CANAL+ jest odkodowany i można sprawdzić na nBOXie :) Jakość bez zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 20 na godzinę CANAL+ jest odkodowany i można sprawdzić na nBOXie :) Jakość bez zastrzeżeń

I co z tego ! Canal+ to tandetne badziewie. HBO jest sto razy lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ! Canal+ to tandetne badziewie. HBO jest sto razy lepsze.

Mówisz o jakości czy o zawartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ! Canal+ to tandetne badziewie. HBO jest sto razy lepsze.

dobry tekst, rodem z onet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kilka kanałów NC+ na Kuro - w tym CANAŁY + , mają z reguły piękny obraz a TVN24 I TVN chociażby to poezja czyli jak BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ! Canal+ to tandetne badziewie. HBO jest sto razy lepsze.

Bardzo Cię proszę. Zmień retorykę i sposób dyskusji, bo zaczyna to być wysoce irytujące. Nasze forum, jak sama nazwa wskazuje, jest forum dyskusyjnym, a nie tablicą manifestacyjną.

Wyraziłeś niezadowolenie z Polsatu Cyfrowego, ok. Ale nie musiałeś tego powtarzać kolejnych 14 razy przy każdej okazji i w każdym wątku i to w sposób dość niewybredny,

Chcesz dyskutować w sposób rzeczowy i kulturalny, dyskutuj. Chcesz manifestować, to pomyliłeś adres. To nie Onet, ani Facebook.

Wiemy już, że (cytat) "olewasz ciepłym moczem" całą sytuację. Ale na tym poprzestańmy.

Traktuj to jako ostrzeżenie słowne ze strony moderatora. Pierwsze i ostatnie. Pobłażałem do tej pory, ale wystarczy przeginania.

Innych też uprasza się o poważne traktowanie forum i współdyskutujących i nie robienie z niego śmietnika. Ja też jestem niezadowolony z wielu rzeczy, także z postępowania NC+. Czego zresztą nie ukrywam i już to wyraziłem. Ale nie widziałem i nie widzę powodu, aby w związku z tym robić z forum targowisko przekupek i śmietnik. I Was też o to proszę.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś HD bardzo dobra. Świetnie, że tyle kanałów weszło do platformy n i to właśnie w jakości HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...