Skocz do zawartości
godol

NOWE PLAYERY - Dune HD Base 3D - Zappiti player

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda i działa menu bd lite. Myślałem, że to player uruchamia własne menu, w którym pod zakładkami typu audio, napisy można wybierać wersję. W wypowiedziach pojawiły się jednak zdania "spotykane na niektórych płytach", "playery z 2012 r. potrafią" więc to nie o to chodzi.

Czy na niektórych plytach są 2 wersje menu i można wybrać? Proszę o przykład wydania z menu bd lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD-Lite , to funkcja, która nie pokazuje oryginalnego MENU, ale pozwala odtworzyć materiał z płyty. Pojawia się spis nagrań i możesz je wybrać pilotem, (film główny, dodatki, inne )

Napisy wybierasz pilotem, tak samo z wersjami audio .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, eksperyment kol. wojtek194710 chyba wyraźnie pokazuje o co biega z Cinavią; wspomniał o tym wcześniej HumanMedia.

Zabezpieczenia działa w przypadku licencjonowanego odtwarzacza BD, podczas odczytu struktury BD. Nie ma znaczenia czy odtwarzamy z płyty, czy z HDD (BDMV / ISO).

We wszystkich odtwarzaczach inne procedury odpowiadają za odtwarzanie struktur, a inne za odtwarzanie plików. Tor USB nic nie robi z plikiem, po prostu odtwarzanie .mkv uruchamia inną procedurę.

Jest to też jedna z przyczyn występowania starego błędu dekodowania przestrzeni barwnej podczas odtwarzania plików bez znaczników użytej przestrzeni.

Inna procedura działa podczas odtwarzania struktury BD (błąd nie występuje) a inna podczas odtwarzania samego pliku, nawet .m2ts z katalogu STREAM (błąd się pojawia).

Podobnie jest z Cinavia - oczywiście Sony et consortes może naprawić ten "błąd" w przyszłym firmware, rozszerzając jej działanie także na odtwarzanie plików video.

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z was miał okazję pobawić się już trochę dyskutowanym Dune HD Base 3D? Czy początki ma lepsze niż A400, o którym na razie za dużo dobrego nie napisano?

Planuję w najbliższym czasie coś kupić i zastanawiam się nad Base 3D, 303D i A400 i potrzebuję informacji :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Dune choć trochę martwi dystrybutor sprzedajacy "mydło i powidło"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Human Media - jak wypadają pierwsze zabawy z urządzeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Który z podanych odtwarzaczy proponowalibyście najbardziej ?

- Dune HD Max

- Dune HD TV-303D

- Dune HD Duo

- Dune HD smart

Najbardziej zależy mi na bezproblemowym odtwarzaniu plików mkv, kopii 1:1 blu ray z dysku HDD i bezproblemowym odtwarzaniem plików o dużym bitrate. Miałem kupować dune hd smart, ale nigdzie nie mogę znaleść sklepu, który by oferował ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human Media nie widnieje w spisie HDI jako oficjalne przedstawicielstwo w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Różnica między Dune HD Max, a Dune HD Duo polega tylko na napędzie blu ray ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moje pytanie, ale interesuje mnie zakup Dune HD Base 3D, a w specyfikacji ani nigdzie w internecie nie znalazłem informacji czy odtwarza pliki takie, jak FLV czy RMVB. Ja wiem, że to nie są pliki oferujące jakość HD, ale mam trochę filmów dla dzieci w tych formatach i chciałbym, żeby można było je również odtwarzać, np. Popcorn Hour A-400 RMVB w ogóle nie widzi, a wielu plików FLV nie chce odtwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to na 100% RMVB odtwarza Xtreamer.

@ Giedomb - tak , to jedyna różnica - popatrz jeszcze na "plecy" tych pleyerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Dune HD Base 3D ale mam kilka pytań.

Informacja o filmie jest pobierana automatycznie z odpowiednich serwisów, czy te informacje są dostępne w jezyku polskim?.

Czy samemu można do danego filmu dodać opis i okładke?

Czy tak jak jest menu z filmami czyli wybór po okładkach można to samo zrobic z płytami CD ?

Mam obrazy płyt audio w dts które są na dysku sieciowym (NAS) czy odtwarzanie płyt po sieci pójdzie w dts-ie ?

Edytowane przez TolBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest beta firmware który usuwa błąd z DTS HD MA. Próbował już ktoś?

Sent from my MB860 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w OPPO 105, musze go wreszcie wziąć na warśtat do testów ale w OPPO 95 nie ma żadnych problemów z Cinavią. Oczywiście z odpowiednim firmware.

Wszystkie BD 3D ISO odtwarzają się znakomicie, z pełnym menu i do tego działają napisy podłozone obok pliku ISO z jego nazwą. Czego mi więcej potrzeba? Ano czytania tegoż przez sieć z mojego serwera bo w 95-ce działa tylko przez USB albo eSATA. Wiem ... kosztuje ale za jakość, wygodę i możliwości trzeba płacić. Patrz przykład Apple.

Za to Dune jest niezastąpiony przy czytaniu zawartośco 2D z serwera. Do muzy uzywam czegoś innego, i lepszego od OPPO i od Dune.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

103 i 105 nie da rady bo Oppo nie wydało takiego firmware który by na to pozwalał. I nigdy nie wydadzą bo stracą licencję jeśli by to zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie firma wrzucamy jakas niby modyfikowana przez uzytkownika wersje do sieci i problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozkminiał współpracę BASE 3D z dowolnym tabletem z Androidem 4.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi wyjaśnić, jakie są różnice między Dune HD Base 3D, a Zappiti player 3D? Jakie mają wady/zalety względem siebie. Wiem, że bebechy mają te same.

Chcę kupić jakiś odtwarzacz, ale nie wiem na który się zdecydować Dune HD Base 3D, Zappiti player 3D czy może Dune HD TV-303D, a może jakiś inny cena nie gra roli w tym przypadku(Byle nie OPPO, bo dla mnie to porażka. Miałem i sprzedałem.). Nie zależy mi na BD 3D ISO, wystarczy mi wygodna obsługa 3D SBS, 2D, formatów audio i Jukebox.

Czy te playerki pamiętają miejsce zakończenia oglądania ostatnich kilku filmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy ci na iso 3D to jeszcze lepsza jest poprzednia generacja dune (base, prime, duo, max, smarty).

Zappiti działa na wszystkich.

Tak z ciekawości: dlaczego oppo to porażka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy ci na iso 3D to jeszcze lepsza jest poprzednia generacja dune (base, prime, duo, max, smarty).

Zappiti działa na wszystkich.

Tak z ciekawości: dlaczego oppo to porażka?

Chciałbym, żeby było wsparcie dla 3D.

HumanMedia ma w ofercie dwa oddzielne playery Dune HD Base 3D i Zappiti Player 3D. Wiem, że są między nimi pewne różnice, ale nie wiem jakie.

Jeśli chodzi o OPPO, to tutaj jest link do mojego postu na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zdecyduj, czy chcesz obsługę BD3D czy nie? ;)

Stare dune są poza tym lepsze od nowych (full menu, bezproblemowy seamless branching).

Moim zdaniem, różnice między Zappiti Player, a "normalnym" polegają na wgranym sofcie (u producenta), który można samemu zainstalować.

Z twoich postów wynika, że "bolą" cię funkcje sieciowe - niestety tu nie mam doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli się uda nie wiem czy coś Ci to da.Zappiti prawdopodobnie wymaga rejestracji playera, do czego potrzebny jest skan faktury.Tak było przy poprzednich wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...