Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz jaki rozdzielacz działa.

Co do resetów. Wgraj SET CPU i zmniejsz procesor do 1,2GHz.

Wymagany soft z rootem. Co do softu wgraj finless 2.1 dla mk808B finless 1.7 dla mk808.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć soft z rootem. np finless 2.1

A pobrać możesz z mojego chomika np.

http://chomikuj.pl/homman/KOMPUTERY+PROGRAMY+ITD/ANDROID/Programy+stick/SetCPU+v3.0.5,2232631711.apk

Uruchamiasz zaznaczasz start on boot i ustawiasz paskami minimum 500 max 1200

Tak chodzi najlepiej. Niektóre modele na 1400 zależy jak się trafi.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Forum regularnie czytam od ponad roku, jednak dzisiaj dopiero się zarejestrowałem...

Przechodząc do rzeczy: Mógłby ktoś stworzyć, bądź udostępnić jeżeli już coś takiego jest? Chodzi mi o automatyczną instalację XBMC + weeb tv +tv guide. Poprostu instaluję, wprowadzam login i hasło i wszystko działa. Posiadam MK808B, ale z racji tego że mieszkam na jakimś dziwnym (?) osiedlu, często z powodu awari prądu (kilka razy w tygodniu przerwy w dostawie) wysypuje mi się XBMC i za każdym razem muszę wszystko stawiać od początku. Sam n iestety nie posiadam umiejętności do stworzenia takiego instalatora, czy też paczki (skryptu?) wykonującej odpowiednie instalacje + konfiguracja.

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://catshare.net/po0nkx2g1ZpPj21L

Tu masz just xbmc gotowca.

Wgrywasz uruchamiasz

resetujesz mk

podmieniasz folder w folderze android

A gotowiec alpha 1 w wątku o xbmc.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwa i pół miesiąca temu kupiłem Cabeltech URZ 0351 ( chodziło to ustrojstwo no w miarę dobrze ale chciałem żeby lepiej i za czołem szukać jak tu linux wgrać !? ) i trzy dni temu ( bez jakiejkolwiek przyczyny - grzebania z mojej strony ) urządzenie padło tj. uruchamiał się z logo cabletech , napisu android już nie wyświetlało a po chwili pokazał się tylko ( ok, 5 cm szer. ) pasek pionowy na środku ekranu i D.... blada ani w tą ani w tamtą nic nie działa !?.

Dwa dni temu dzwonię do serwisu a oni : proszę przysłać zobaczymy !? co zobaczą ? drzewo w lesie ! więc mówię przyślij mi pan oprogramowanie i sam sobie to zrobię - nie nie mogę !? no ale po dłuższej rozmowie się zgodził - 2 dni minęły a tu ani widu ani słych i nie czekając na ich odzew już po rozmowie za czełem wertować cały dostępny materiał żeby to ustrojstwo postawić na nogi.

Próbowałem softy od " lewego - prawego - boba - jon_a itd.. bez urazy bo robote chłopaki robią OK " i nic D...... blada aż znalazłem od skośnych update_mk808b_v401j2_05_games.img i za drugim podejściem udało mi się wgrać - ełreka !!! - wszystko działa i za miast cabletech mam teraz TV Google model - mk808b Android 4.2.2 wer. jądra 3.0.36+ trochę się przestraszyłem bo jak zobaczyłem zamiast liter krzaki to chyba będę do ambasady Chińskiej szybko leciał na przyspieszony kurs języka - no ale nie było tak zle poustawiałem wszystko jak trzeba powywalałem co mi zbędne wgrałem xbmc - też posiłkując się tu znalezionymi poradami i jak na razie ( nie chwalić dnia przed zachodem ) wszystko gra nawet xbmc chodzi płynnie na weeb.tv ( sprawdzalem o 2 w nocy nie wiem jak w innych godz ) zobaczymy jak będzie się sprawować dalej ale obecnie myślę że lepiej jak orginalny od caletech ?.

Co zauważyłem że trochę się mocniej grzeje niż na orginale i jak podłącze pendrajwa żeby coś tam dograć i go nie wyciągnę to jak by przymulał ale nie jestem pewny czy aby to ?.

adres do mojego otwartego URZ0351 - http://sklep.basti.xon.pl/urz351/

PS.

Znacie Panowie taki programik na win jak TiWi - Weeb.TV Client - żeby takie coś by było można " spłodzić " na androida to by było super zamiennikiem za xbmc na win ten program chodzi bardzo dobrze.

Twórca tego programu oferuje się w pomocy przy zrobieni na androida więc jak by ktoś się czuł na siłach żeby go przerobić na androida by było super.

Edytowane przez janugd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homman - smiejesz się z " przedszkolaka " pierwszy raz w reku takie urządzenie ale to to pryszcz bo wszystkie inne podobne i przeważnie na tych samych podzespołach ale z androidem po za nazwą nic nie miałem do czynienia bo był mi on zbędny do życia do dzwonienia używam telefonu a nie zabawki dla dzieci pod tytułem smartfony na androidzie do pracy i internetu używam laptopa albo pc .

Ten link co podałeś nic konkretnego nie zawiera a wszystko jest o URZ0350 a nie URZ 0351 niby podobne a nie to samo tak jak mk808 i mk808b - przestudiowałem tego tony opisów ! a na stronie dystrybutora nic nie ma i potwierdził to serwisant z którym wczoraj rozmawiałem.

Jak byś 3/4 dnia spędził przy tym i z 50 razy łączył styki igłą i nic ( bo w opisie było że zewrzeć 8 i 9 i jak wykryje można puścić a ja tą igłę musiałem trzymać aż do końca wgrania ) to byś się też cieszył z sukcesu a nie wysyłał do serwisu i czekał może z miesiąc aż odeślą z powrotem i to może z adnotacją przecież to pana wina że się zepsuło !?.

Napisałem to łopatologicznie bo może to komuś ( przedszkolakowi jak ja w temacie ) pomoże i nie będzie wertował tony nieraz bzdetnych wpisów.

Więc tak jak napisałem do tych mądrzejszych niech pomyślą o tym TiWi - Weeb.TV Client a dużo ludzi będzie się cieszyć !.

Android to dla mnie [beeep] bo powinno być tak że jak za coś zapłacę to jest to moją własnością i powinienem mieć możliwość wgrywania oprogramowania ilekroć chcę i ilekroć mi się wywali a nie logować się do google bo tylko tak jest legalnie dobrze że numeru buta i kołnierzyka nie każą podawać i nazwiska panieńskiego matki itd...

Edytowane przez janugd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na wstepie zanim mnie zjecie chcialem przeprosic alenie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie (a przegladanie na tel tez nie jest wygodne)

moj problem jest taki ze mam mk808 i smart tv lg i na obu wyystepuje problem z predkoscia polaczenia

mam orange 10mbps i speed testy na lapach i fonach sa zadowalajace (8-10mbps bez problemu) zas ani na tv ani na mk nie wyciska wiecej jak 2mbps

nie wiem czego to wina

macie jakies ustawienia? ew. pomysly

moj router to sagemcom 2704.

dzieki za pomoc lub chociaz linka do podobnego tematu o ile powstal tak owy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby zasięg.

Normalne że na środku pokoju jak masz telefon zasięg może być idealny a przy ścianie masz tłumienie i ani tv ani mk808 nie dają rady.

Masz temat wifi problemy faq. I opisane że często wystarczy obrócić router. Antenami w kierunku tv.

Twój router nie ma anten zew. Czyli w poziomie rozsyła góra dół a ustawiony w pionie lewo prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...