Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

podróbka :)

Masz wyraźnie w faq napisane o tych podróbkach.

I jeszcze ci pisze SunVell wyraźnie :)

Wgraj to

https://docs.google.com/file/d/0B6_HkL4j5MKAc1RISGpsbWhhaHM/edit

Będzie wi fi bez BT

Jak koniecznie zależy ci na BT. To tu coś sklejają.

http://www.freaktab.com/showthread.php?3495-NEW-MK808B-quot-Clone-FAKE-quot-Finless-1-6-Custom-ROM-BETA-2

Podaj sprzedawcę do listy.

Widze że foto nie działają nie wiem dlaczego.

Jak masz czas zrób foto tego klona. I wstaw na imageshack i daj mi linki na pw to wstawię.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście koledzy WIELCY odpaliło i wszystko byłoby dobrze tylko za słaby sygnał wi_fi.DZIEKUJE

I tu pytania?

Czy do mk 808 można podpiąć kartę sieciową na USB TP-LINK TL-WN422G

jeszcze mam do dyspozycji dwa rutery TP-LINK TL-340G i TL-WR1043ND

Telewizor jest idrugim pokoju (dwie ściany) wolałbym bezprzewodowo to zrobić.

W sieciach jestem słaby PROSZE o rade czy z tych czesci mozna cos poskładac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można uruchomić wifi na układzie Realtek 8191, w tym romie beta widziałem moduły jądra do tego chipu wifi. jak i rk901 i 903.

Nie wiem na chipie jest ten tp-link - sprawdź.

Można też dać zewnętrzną antenę do tego wbudowanego w mk808, wymaga to trochę zręczności manualnych - lutownako.

btw. polecam dać na procesor radiator.

Edytowane przez Miki74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIKI74

TO ciemna magia dla mnie /jeszcze do tego po anglijsku.

TU trzeba umiec w linuxowym jąderku grzebac.A ja już 12 lat dziadkiem jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw wgraj albo ten co podałem nie będzie działał BT.

https://docs.google.com/file/d/0B6_HkL4j5MKAc1RISGpsbWhhaHM/edit

Albo ten który podał miki wersja beta.

http://www.freak-tab.de/finless/mk808b_sunvel_clone_finless_17.zip

Opis wgrywania jest w 1 poście

http://hdtvpolska.com/topic/29462-mk808-mini-recenzja-wersja-2/

Tu jest film po angielsku.

Ech kompletnie brak czasu a obiecałem te wszystkie filmy zrobić.. Jeszcze przeprowadzam się.

Jak byś miał problem z wgraniem softu pisz na pw.

A z radiatorem to prawda.

Nie wiem co ta firma myślała sprzedając takie podróbki.

Kawałek choćby blachy zawsze się znajdzie.

Chyba że kupiony na allegro to odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam kłopoty z siłłą sygnału wi-fi.
Mam pytanie ,czy mozna by było podciągnac kablem z rutera.

ROUTER - wtyk RJ-45 Kabel skretka wtyk RJ-45 PRZEJSCIOWKA RJ-45 na USB ewentualnie karta sieciowa na USB

http://allegro.pl/karta-sieciowa-lan-usb-2-0-adapter-ethernet-rj-45-i3048758072.html

http://allegro.pl/nowa-przejsciowka-internet-adapter-rj45-usb-cd-i3005296799.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można by było.

Zwłaśzcza że to podróbka. I tam ogólnie anetny są malutkie. To do sprawdzenia kable i anteny.

Obie przejściówki dadzą ci 6M bit download.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie ten sprzęcik, a czekać na przesyłkę z Chin nie chcę, taki jestem niecierpliwy, stąd moja prośba do Was. Może kupowaliście na Allegro i moglibyście wskazać sprzedawcę ewentualnie model z którym nie ma problemów? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci moge sprzedać mk808 nowa werja (10.01.2013) rk901. (250pln). Zasilacz 2A każdy model sprawdzony i testowany wifi.

I klawę jaką chcesz.

t3, k700, ipazzport z pilotem, rc11, rii8, każda 90-130pln

Nie mam z touchpadem po prawej typu rc12 i nie będe miał.

I w tej chwili nie mam z mikrofonem i głośnikiem do skype.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro sprzedajesz? Czy kupiony u Ciebie sprzęt nie będzie miał problemów z wifi, BT, kamerką do Skype. I czy to jest sprzęt nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

808 nie ma BT

Obecnie wszystkie wersje są wyprodukowane po 12.2012. Starsze softy np. ics 1.08 po czasie się na nich wykrzacza. Swoją droga mógłby to lewy w końcu zrobić.

Nowy na allegro jak ktoś chce to wystawiam, a tak to montuje znajomym.

JW każdy sprawdzam wysłany z kontem testowym zmieniasz login gmail i tyle podłączasz i ma działać. Standardowo wgrany 300j 10.01 +mod lewy + nakładka go, launcher go + standardowe programy z 1 strony.

Co do nowy - oczywiście mógły być lutowane anteny.

Co do kamerek to masz w FAQ listę.

Ja polecam c525 / c510 / hd3000/ hd5000/ itp.

Reszta się nie liczy. Cena ta sama. Używaną też dostaniesz za te 60 -80pln.

Jak masz jakąś kamerkę za 20 30 pln lub mało znanej firmy to raczej nie licz że będzie działać.


Sprawdź sobie jaki masz TV czy daje z 800mA. Jak masz 2 USB to na 100% ruszy.

Czy potrzebna przejściówka żeby się załączało po włączeniu tv itd.

Jak coś pisz na pw. I tak tu duży śmietnik powstał. Muszę kiedyś siąść i uporządkować.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde chwile zajrze do ICSa.

Dzisiaj uploaduje nową wersje Minix HFW z testowym wsparciem bt dla mk808 (raz działa raz nie) + gameloft fix itd.

Pełny changelog póznie ale juz chyba nie tu na forum.

Nie wiem co za typ powprowadzał te zmiany z edycja wlasnych postow ale powinien sie puknąć w łeb.

Yo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do sprzedania dwie sztuki MK808B z klawiaturą Rii Mini i8, nie używane, sprawdzone tylko czy działa, porobiłem testy i wszystko śmiga, WiFi chodzi bezbłędnie. Oferuje na razie tutaj a jak nie będzie zainteresowania wystawiam na alledrogo. Komplet tylko 300 zł !!!, do dobioru od ręki w Warszawie, możliwość przetestowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,mam pytanie, chciałem kupić MK 808 ale tyle się naczytałem o jakichś podróbkach , klonach itp że już sam niewiem czy kupować ten model czy coś innego , nie chcę wtopić pieniędzy na byle co bo już takowe Dongle kupiłem , które doprowadzało moją żonę do szału, raz działało raz nie , restartowało się samoczynnie itp.

Mam prośbę mogli byście mi pomóc w wyborze kupna z Allegro, które Waszym zdaniem to orginał a które podróbka ? jak myślicie o tym ?http://allegro.pl/mk808-dongle-smart-tv-lan-adapter-i3448023389.html . Bardzo bym był wdzięczny . Pozdrawiam

Edytowane przez Ziber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tronsmart człowieka z forum. Sprzedaje żeby odzyskać kasę bo nie działa mu z SONY.

Patrz główny wątek.

W środku jest rk901 działa wszystko poza ICSem. Nie jest to mk808 od producenta a od takiego drugiego dystrybutora ale jw jest ok.

Wgraj tam finlesa 1.7 + xbmc z xbmc faq i będzie latać.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czyli orginał? coś już tam wgrał FINLESS JB 4.2.2 , zależy mi na xbmc z weeb tv. Nic tam nie musiał bym grzebać z antenamiitp.? W twoim opisie pisze"Softy finless są formą pośrednią. Grzeją się mało. Mają udoskonalone wi-fi. Ethernet też zazwyczaj nie działa." , czyli po tej przejściówce RJ45 nie pójdzie?Chciałem zapytać działa wszystko poza ICS , co to takiego? Czyli można brać?

Edytowane przez Ziber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orignał brandowany przez tronsmarta. Taka firma. Brandująca sticki.

ICS to soft.

Tak wgrywał człowiek bo jw na głównym wątku masz. Jest pewne wydanie tv sony które ma problem z HDMI. I mają ludzie problem zęby podpiąć tam ps3. I tak jak napisał chodzi u każdego sąsiada ale na jego tv nie. Więc cenę masz jak z chin.

http://hdtvpolska.com/topic/29091-mini-recenzja-mini-komputera-mk808/page-30#entry312659

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki , mam tylko jeszcze jedno pytanie z tym Rj45 , w opisie Finless pisze że nie działa ethernet , a na aukcji ''po kablu działa idealnie" zależy mi żeby szło po kablu. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to już musisz pytać sprzedającego.

Finles 2.1 daje ci autowznawianie w tanich adapterach.Tanie adaptery mają 6 Mbit.

Te na ax88772 mają 50Mbit. Jaki tam jest nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i stało się , przesyłka doszła od tego Sony, podłączam pod swój TV z Usb i kicha , to samo co u tego gościa czarny obraz "brak sygnału", próbowałem z 30 minut raz zaskoczyło pokazał się obraz rozjechany na pół różowo pomarańczowy po paru sekundach zgasł w tym czasie zero reakcji na pilot, teraz cały czas "brak sygnału" , TV LG nigdy z nim nie miałem problemu podłączone Ariva HD, BlueRay , itp. , a tu problemy,...Sprzedający wgrał Finless jakiś soft JB 4.2.2 nie wiem co może być przyczyną.? tak to wygląda zamieszczam fotkę.http://pokazywarka.pl/nwg4v3/ , teraz obraz stoi w miejscu zero reakcji na pilot.

Edytowane przez Ziber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do zasilacza sieciowego nie do usb w tv.

Jak wgrał tam 2.1 i nie zmienił prędkości żre 1,5A i tv ci nie daje rady. LG ma często 2 USB po 500ma.

Tu obstawiam przyczynę.

A rozjechany różowo pomarańczowy to był bootloader. Więc jw na 90%. jeśli to lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz do zasilacza sieciowego nie do usb w tv.

Jak wgrał tam 2.1 i nie zmienił prędkości żre 1,5A i tv ci nie daje rady. LG ma często 2 USB po 500ma.

Tu obstawiam przyczynę.

A rozjechany różowo pomarańczowy to był bootloader. Więc jw na 90%. jeśli to lg.

Jest podłączone do zasilacza sieciowego. Jaki tam jest soft nie mam pojęcia u mnie na LG w TV nie wykrywa, natomiast na Monitorze LG DM2352 działa ale na rozdzielczości 1980x1080 dziwnie mrowi czerwone zielone paski itp. Rozdzielczości w dongle to 720, 1280, 1980.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...