Skocz do zawartości
PeterMac

Filmy Blu-Ray 3D - opinie, efekty 3D

Rekomendowane odpowiedzi

tak razem 3 filmy za 22 funty przesyłka do Polski za Free :-), oglądnąłem juz jogiego - Petarda , legend of Gardians jeszce lepsze jutro happy fit 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać:

- Król Lew 3D - jeśli chodzi o 3D to najlepszy film jaki widziałem (mam jeszcze przed sobą Legends of flight ;) ). Początkowa scena będąca tłem do piosenki "Krąg życia" jest rewelacyjna. Zwłaszcza kiedy Zazu leci przed kamerą - zamiata ogonem po nosie ;) .

- Sanctum 3D - film sam w sobie szału nie robi, ale jest jakby zrobiony z myślą tylko o 3D. Tematyka filmu zdecydowanie sprzyja efektom trójwymiaru - jest o badaczach jaskiń. Momentami miłem wrażenie, że to 3D wyglądało jak stare dodatki do chipsów - lekko posrebrzone z dwuwymiarowymi postaciami. Ale to mogło być tylko jakieś moje przywidzenie. Ogólnie warto zobaczyć film dla efektów jaskiń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ale spróbuję ;)

Mam na sprzedaż Blu-ray z IM3 3D oraz Frankenweenie 3D oba tytuły PL, mi tam 3D do szczęścia nie jest potrzebne :) więc kogoś może to zainteresuje, a cena również nie wygórowana :)

FRANKENWEENIE BLU-RAY 3D
http://allegro.pl/show_item.php?item=3736720856

IRON MAN 3 BLU-RAY 3D
http://allegro.pl/show_item.php?item=3736715648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ale spróbuję ;)

Mam na sprzedaż (...)

Nie, to nie jest dobry temat i Ty dobrze o tym wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem właśnie Jurrasic park w 3D. Efekty 3D dużo lepsze niż np.w Człowieku ze stali.Dźwięk i obraz też b.dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem film Grawitacja - świetny efekt głębi, zobacze na pewno Legends Of Flight. Wcześniej obejrzałem dość sporo filmów 3D większośc którą tutaj była napisana. Mam dziwne wrażenie, że na Samsungu ps51d550, ciężko uzyskać efekt pop-up za to głęba zawsze jest bardzo dobra, a może poprostu nie trafiłem jeszcze na film z dobrymi efektami pop-up. Z innych tytułów 3D mogę polecić: Hubble 3D, Transformers 3, Życie Pi, Prometeusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że producenci BOJĄ się stosować w filmach zbyt dużo efektów wychodzenia z ekranu bo gdzieś tam i ktoś tam źle odebrał taki efekt i zrobiło mu sie niedobrze, a w związku z tym postanowił pozwać producenta filmu do sądu i zażądac odszodowania. Od kilku lat oglądamy filmy 3D i jakiejś znaczącej poprawy w tym kierunku nie widać. Czyżby postęp techiczny stanął w miejscu. A może jest to celowe działanie asekuranckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. W bajkach jest tego sporo, wiec myślę, ze nie jest tak źle.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy >maderos< oraz >Gandalf2305< coś w tym jest, że bajki ostatnimi czasy są animacjami komputerowymi i przy takiej produkcji można chyba lepiej wykorzystać efekt pop up. Zauważyłem, że w momencie kiedy w filmie efekt specjalny jest "nakładany" komputerem to sam efekt 3D jest lepszy np. AVATAR czy też wyżej wspomniane bajki. Wczoraj obejrzałem PREDATORa w 3D i jak zawsze bardzo dobry efekt głębi, natomiast "popów" praktycznie brak. Pewnie zależy to też od kamery jaką film jest nagrywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność zobaczyć na blu ray 3D Sin City damulka warta grzechu (wydanie Hiszpańskie albo Francuskie) moim zdaniem referencja jeśli chodzi o 3D video i audio ... pierwsze 15 minut - akcja z MARVem robi wrażenie :) Polecam wszystkim. Na AVSFORUM jest recenzja blu ray 2d/3d można zerknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwik Sammy "popów" mnóstwo, Damulke też obejrzałem i faktycznie pierwsze sceny robią wrażenie pamiętam jeszcze jedno statyczne ujęcie czerwonego samochodu gdzieś pod koniec filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...