pmmazz 6 Posted May 19, 2013 To pakiet Legends...Yogi i Happy tres całościowo PL? Quote Share this post Link to post Share on other sites
skalmen 5 Posted May 20, 2013 tak razem 3 filmy za 22 funty przesyłka do Polski za Free :-), oglądnąłem juz jogiego - Petarda , legend of Gardians jeszce lepsze jutro happy fit 2 Quote Share this post Link to post Share on other sites
MrDamianOZ 4 Posted June 5, 2013 Ja od siebie mogę dodać: - Król Lew 3D - jeśli chodzi o 3D to najlepszy film jaki widziałem (mam jeszcze przed sobą Legends of flight ). Początkowa scena będąca tłem do piosenki "Krąg życia" jest rewelacyjna. Zwłaszcza kiedy Zazu leci przed kamerą - zamiata ogonem po nosie . - Sanctum 3D - film sam w sobie szału nie robi, ale jest jakby zrobiony z myślą tylko o 3D. Tematyka filmu zdecydowanie sprzyja efektom trójwymiaru - jest o badaczach jaskiń. Momentami miłem wrażenie, że to 3D wyglądało jak stare dodatki do chipsów - lekko posrebrzone z dwuwymiarowymi postaciami. Ale to mogło być tylko jakieś moje przywidzenie. Ogólnie warto zobaczyć film dla efektów jaskiń Quote Share this post Link to post Share on other sites
amnezjaaa 0 Posted August 1, 2013 Ostatnio wyszedł SĘP i9 dzień kobiet Quote Share this post Link to post Share on other sites
teabing123 0 Posted November 22, 2013 Nie wiem czy dobry temat ale spróbuję Mam na sprzedaż Blu-ray z IM3 3D oraz Frankenweenie 3D oba tytuły PL, mi tam 3D do szczęścia nie jest potrzebne więc kogoś może to zainteresuje, a cena również nie wygórowana FRANKENWEENIE BLU-RAY 3Dhttp://allegro.pl/show_item.php?item=3736720856IRON MAN 3 BLU-RAY 3Dhttp://allegro.pl/show_item.php?item=3736715648 Quote Share this post Link to post Share on other sites
bubu77 13 Posted November 23, 2013 Nie wiem czy dobry temat ale spróbuję Mam na sprzedaż (...) Nie, to nie jest dobry temat i Ty dobrze o tym wiesz. Quote Share this post Link to post Share on other sites
leszekm 21 Posted January 5, 2014 Oglądnąłem właśnie Jurrasic park w 3D. Efekty 3D dużo lepsze niż np.w Człowieku ze stali.Dźwięk i obraz też b.dobry. Quote Share this post Link to post Share on other sites
rafaupl 0 Posted March 2, 2014 Ostatnio obejrzałem film Grawitacja - świetny efekt głębi, zobacze na pewno Legends Of Flight. Wcześniej obejrzałem dość sporo filmów 3D większośc którą tutaj była napisana. Mam dziwne wrażenie, że na Samsungu ps51d550, ciężko uzyskać efekt pop-up za to głęba zawsze jest bardzo dobra, a może poprostu nie trafiłem jeszcze na film z dobrymi efektami pop-up. Z innych tytułów 3D mogę polecić: Hubble 3D, Transformers 3, Życie Pi, Prometeusz. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Gandalf2305 124 Posted March 3, 2014 A ja mam wrażenie, że producenci BOJĄ się stosować w filmach zbyt dużo efektów wychodzenia z ekranu bo gdzieś tam i ktoś tam źle odebrał taki efekt i zrobiło mu sie niedobrze, a w związku z tym postanowił pozwać producenta filmu do sądu i zażądac odszodowania. Od kilku lat oglądamy filmy 3D i jakiejś znaczącej poprawy w tym kierunku nie widać. Czyżby postęp techiczny stanął w miejscu. A może jest to celowe działanie asekuranckie. Quote Share this post Link to post Share on other sites
maderos 22 Posted March 3, 2014 Czy ja wiem. W bajkach jest tego sporo, wiec myślę, ze nie jest tak źle. Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka Quote Share this post Link to post Share on other sites
rafaupl 0 Posted March 3, 2014 Koledzy >maderos< oraz >Gandalf2305< coś w tym jest, że bajki ostatnimi czasy są animacjami komputerowymi i przy takiej produkcji można chyba lepiej wykorzystać efekt pop up. Zauważyłem, że w momencie kiedy w filmie efekt specjalny jest "nakładany" komputerem to sam efekt 3D jest lepszy np. AVATAR czy też wyżej wspomniane bajki. Wczoraj obejrzałem PREDATORa w 3D i jak zawsze bardzo dobry efekt głębi, natomiast "popów" praktycznie brak. Pewnie zależy to też od kamery jaką film jest nagrywany. Quote Share this post Link to post Share on other sites
cUbOnZU 5 Posted November 21, 2014 Wczoraj miałem przyjemność zobaczyć na blu ray 3D Sin City damulka warta grzechu (wydanie Hiszpańskie albo Francuskie) moim zdaniem referencja jeśli chodzi o 3D video i audio ... pierwsze 15 minut - akcja z MARVem robi wrażenie Polecam wszystkim. Na AVSFORUM jest recenzja blu ray 2d/3d można zerknąć. Quote Share this post Link to post Share on other sites
rafaupl 0 Posted March 22, 2015 Żółwik Sammy "popów" mnóstwo, Damulke też obejrzałem i faktycznie pierwsze sceny robią wrażenie pamiętam jeszcze jedno statyczne ujęcie czerwonego samochodu gdzieś pod koniec filmu. Quote Share this post Link to post Share on other sites