Skocz do zawartości
BoDeX

Kabelek USB za 2690 zł - taniocha !!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Na łamach forum AUDIO STEREO popełniono zacną recenzję nt. takiego kabelka.

http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/przewod-goldenote-firenze-sil-art253.html

W związku z tym rodzi się pytanie o poczytalność autora tego artykułu.

Jakie macie zdanie w tym temacie ? Czysta prawda, czy bujda na resorach, która

kwalifikuje się pod paragraf " kto świadomie wprowadza w błąd .... " ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, że na świecie sa osoby, ktore zapłaca takie pieniądze. po przeczytaniu tekstu, autor chyba chce nas przekaonać, że dokonał bardzo dobrego zakupu i teraz musi w tym przekonaniu żyć.

nie znam nikogo, kto zapłaciłby kilka set/tysięcy razy więcej od urządzenia, które rownież podołałoby zadaniu, a potem przyznał się do błędu, że to był zly zakup, że to nie pełnia jego oczekiwań lub, że przepłacił... - życie i mentalnośc ludzka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie,firma produkująca nie ujawni ,że materiały do produkcji kabla pochodzą z CHRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się komentarze w których czytelnicy oburzają się że artykuł to bzdura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się komentarze w których czytelnicy oburzają się że artykuł to bzdura :)

A dziwisz się? :)

Cytuję: "Doskonale zdaję sobie sprawę, z faktu, iż dla większości normalnych ludzi, i nawet większości audiofilów, cena tego przewodu USB wyda się absurdalna i niedorzeczna. Powiem więcej. Mi też tak się wydawało do czasu aż na spokojnie go nie posłuchałem."

"Słuchać" kabla USB ... pewnie facet jest synestetą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że każde hobbystyczne szaleństwo ma swoje granice. Okazuje się, że niekoniecznie.

A wiecie co mnie ciekawi?

Czy autor tego artykułu, który podpisał się pod nim imieniem i nazwiskiem:

1) naprawdę wierzy w to co napisał?

2) nie wierzy ale jest gotów (za kasę?) podpisać się pod tymi bzdurami

3) naprawdę "próbował" testować ten kabelek i "usłyszał" różnicę ... ?

4) nie testował kabelka tylko uwierzył producentowi lub koledze audiofilowi

Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w latach dziewięćdziesiątych było takie pisemko HIHI Muzyka coś tam. Tam zajmowali się tylko sprzetem HIEND.... nigdy nie zapomnę artykułu gdzie autor testując słuchawki bodajże orpheus coś tam słyszał niuanse lewej ręki fortepianu i popłakał się przy teście. Więc piszący te słowa postanowił po przeprowadzce odkopać w kartonie wzmacniacz słuchawkowy włączyć go na 5h zeby sie wygrzął podłączyć słuchawki i posłuchać czy rzeczywiście usłyszy lewą ręke organów na fudze Bacha :P

P.S. Ale dawno tu nie pisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" na spokojnie go nie posłuchałem." i tutaj rozwiązuje się cała tajemnica ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszał niuanse lewej ręki fortepianu i popłakał się przy teście. Więc piszący te słowa postanowił po przeprowadzce odkopać w kartonie wzmacniacz słuchawkowy

Tylko widzisz ... ze słuchawkami, wzmacniaczami do nich to bym raczej nie polemizował. Mogą być lepsze i gorsze. Nikt nie będzie się spierał ani wyśmiewał.

W wypadku kabli transferujących dane cyfrowe ... takich różnic po prostu nie ma.

No chyba że wyrzucimy do kosza całą współczesną fizykę i elektronikę.

PS. Poczytałem sobie dyskusję poniżej tego "artykułu". O zgrozo, tak z 10% ludzi uwierzyło w te brednie!

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach wspominał drukarkę. To jest jakiś pomysł. Może wydruki będą ładniejsze? Dokładniejszy krój czcionki? A zdjęcia to już pewnie trójwymiarowe. Kto wie, może czarnobiała laserówka zaczęłaby drukować w kolorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak czyta sie przyjemnie :) Wyobrazcie sobie sprzedawce odkurzaczy zachwalajacego tak barwnym jezykiem swoj wyrob :) "paprochy same zejda sie z calego mieszkania by tylko dostapic zaszczytu wessania" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham takich Debili - tak jak ktoś napisał pod tekstem Jan Chrystian Andersen wysiada przy tych audio-bajkopisarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na cene jak wypuszczą wersje tego kabelka w specyfikacji USB 3.0 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAC + USB 3.0 ? to je nefunguje

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jest kompatybilny w dół to co im szkodzi wypuścić :) zawsze bedzie mozna podpiąć nim dodatkowo dysk haha

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły kretyn z tego gościa może jeszcze muzyczkę w formacie mp3 słuchał. Ciekawe czy udaje takiego idiotę czy nim jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...