Skocz do zawartości
silverston

Sony 40V2500

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy warto wydać 8tys zł na Sony 40V2500.
czy może coś innego lepiej kupic w tej cenie pomózcie gdyż do konca miesiąca musze cos wybrac bo mi żona skrzeczy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='silverston' post='19775' date='03.11.2006, 19:05 ']
zastanawiam sie czy warto wydać 8tys zł na Sony 40V2500.
czy może coś innego lepiej kupic w tej cenie pomózcie gdyż do konca miesiąca musze cos wybrac bo mi żona skrzeczy!!!
[/quote]
Sony KDL-40S2010E - LCD cena 8 tys.
Samsung LE40M51B - LCD cena 7 tys.
Samsung LE40R72B - LCD cena 7 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='19780' date='03.11.2006, 21:28 ']
Sony KDL-40S2010E - LCD cena 8 tys.
Samsung LE40M51B - LCD cena 7 tys.
Samsung LE40R72B - LCD cena 7 tys.
[/quote]
Modele które podałeś mają matrycę 1366x768 a model o którym pisze silverston ma matryce 1920x1080 ( przyjmuje i wyświetla 1080p) więc takie porównanie nie ma sensu.
A ten Sony rzeczywiście wygląda ciekawie. Za 8 tys. raczej trudno dostać firmowe Full HD - co prawda jest jeszcze Samsung F ale zbiera on wiele krytycznych opini. No i są jeszcze Sharpy XD ale tu już musisz dołożyć około 1 tys.
Sam zastanawiam się nad tym modelem - tyle tylko, że interesuje mnie tylko jako monitor do PS3, bo filmy oglądam na RPTV 50" i na razie nie mam zamiaru go zmieniać.
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi odnośnie modelu KDL-40V2500 będę za nie bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='19788' date='03.11.2006, 22:04 ']
gdzieś ty chłopie widzial 40v2500 ????
[/quote]
[url="http://www.max24.pl/?a=sklep.view&produkt=17056"][color="#FF0000"]Tutaj[/color][/url]
Cena 7999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dzwoniles juz do nich? pytales czy mają OD REKI ?
To jest sklep ktorych sa setki w necie a ktory fizycznie wyglada tak ze siedzi sobie łepek w domu przy kompie i działa przy pomocy telefonu.

Tego TV jeszcze nie ma na rynku - a juz na pewno w oficjalnej dystrybucji Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą go miec, bo modelu jeszcze fizycznie nie ma. Do tego model opisany na tej stronie pochodzi z rynku amerykańskiego ;) i w Europie nie będzie dostępny.... Jest to oferta wirtualnego sklepiku, który nie bardzo mapojęcie co jest na rynku. :P


Aby wyprostować temat:

KDL-40V2500 jest wzbogaconą wersją V2000 o drugie wejście HDMI. Nie ma matrycy Full HD !!!
Dostępny w Polsce od połowy listopada w cenie o ok. 300złotych wyższej niż V2000.
Model z full HD (jak ze zdjęcia z tej stronki) ma symbol KDL-40W2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='musti' post='19928' date='04.11.2006, 14:47 ']
KDL-40V2500 jest wzbogaconą wersją V2000 o drugie wejście HDMI. Nie ma matrycy Full HD !!!
Dostępny w Polsce od połowy listopada w cenie o ok. 300złotych wyższej niż V2000.
Model z full HD (jak ze zdjęcia z tej stronki) ma symbol KDL-40W2000.
[/quote]
Zajrzyj [url="http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Print?ProductSKU=KDL40V2500"][color="#FF0000"]tutaj[/color][/url] i do instrukcji tegoż modelu - znajduje się tam informacja iż rozdzielczość matrycy wynosi 1920 x 1080 pixeli.

Jeśli chodzi o dostępność to dzwoniłem do nich dziś z rana i koleś zarzekał się, że to napewno ten model i jeszcze go niemają ale lada dzień mają dostać.

Przeglądając strony Sony trafiłem na niemiecką stronę gdzie ten model jest również opisany, co ciekawe tutaj już nie ma matrycy 1080p. (Błędny opis ???) Jestem ciekaw jak jest w rzeczywistości. Nie wydaje mi się aby wprowadzili pod jedną nazwą dwa telewizory o diametralnie różnyc parametrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego w USA KDL-40V2500 ma matrycę Full HD.
[url="http://www.pricegrabber.com/p__Sony_BRAVIA_KDL_40V2500_40_LCD_TV,__25949446/"]http://www.pricegrabber.com/p__Sony_BRAVIA..._TV,__25949446/[/url]
Mam mamę w USA przyjeżdza za 1 miesiąc czy jak mi przywiezie KDL-40V2500 to będzie na nim PAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='loczekg' post='19938' date='04.11.2006, 15:28 ']
Dlaczego w USA KDL-40V2500 ma matrycę Full HD.
[/quote]

Nazwa nie ma nic wspolnego. Dlaczego w Europie Sony X jest Sony X a w USA XBR2/3? Po prostu marka i tyle.

[quote name='loczekg' post='19938' date='04.11.2006, 15:28 ']
Mam mamę w USA przyjeżdza za 1 miesiąc czy jak mi przywiezie KDL-40V2500 to będzie na nim PAL
[/quote]
PAL to moze i bedziesz mial, martwilbym sie raczej o napiecia i wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.electromarket.pl/produkt_sony_kdl_40v2500_/index.html"]http://www.electromarket.pl/produkt_sony_k...500_/index.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prawda, to nastąpiło prawdziwe przyspieszenie. Nie nasycił się jeszcze rynek modelem X2000, potem W2000.
W jednym z topików tutaj pisaliśmy o tym, że w stanach jest DRC następnej generacji, a u nas niestety nie.

Chodzi o bardzo interesujący "poprawiacz" obrazu, który w wersji 2500 ma działać aż do 1080i.

Jeszcze raz jeżeli to prawda, to wprowadzanie produktów osiągnęło prędkość świetlną. Super się może to przełożyć na ceny.

PS


Taki kwiatek: Dziasiaj w saturnie janki gapiłem się na X2000, a kolo z obsługi wyjaśniał gościowi o rozdzielczościach.
13...x7....., i jest 1920x 1080, ale nadawania takiej telewizji nigdy nie będzie, więc lepiej.......

4 m z nim stała N Discovery HD, wyświetlonym na sharpie ga8. Bez komentarza.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TOmeKK' post='19994' date='04.11.2006, 21:09 ']

PS
Taki kwiatek: Dziasiaj w saturnie janki gapiłem się na X2000, a kolo z obsługi wyjaśniał gościowi o rozdzielczościach.
13...x7....., i jest 1920x 1080, ale nadawania takiej telewizji nigdy nie będzie, więc lepiej.......

4 m z nim stała N Discovery HD, wyświetlonym na sharpie ga8. Bez komentarza.

[/quote]

To nie kwiatek, to codzienność. Przecież jeszcze nie-idioci muszą wykupić TV HD Ready. Przecież ich nie zezłomują. To raz.
A dwa może temu kolesiowi więcej kasy wapda do kieszeni od takiej sztuki 1366x768?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pbuda' post='19962' date='04.11.2006, 16:12 ']
Nazwa nie ma nic wspolnego. Dlaczego w Europie Sony X jest Sony X a w USA XBR2/3? Po prostu marka i tyle.
PAL to moze i bedziesz mial, martwilbym sie raczej o napiecia i wtyczki.
[/quote]

Z zasilaniem nie ma problemu.
[url="http://www.plasmabay.com/plasma/product.asp?ref=PRCEGRAB&sku=KDL40V2500"]http://www.plasmabay.com/plasma/product.as...;sku=KDL40V2500[/url]



# Power

* Power Consumption (in Operation): 200W
* Power Consumption (in Standby): Less than 0.1W
* Power Requirements: AC 120-240V, 50/60Hz

I cena chyba też dobra. Edytowane przez loczekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...