Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do kupna Bose Acoustimass 15 III, czy ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z BOSE, rady / opinie? Może coś alternatywnego ?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za połowę ceny BOSE, możesz kupić podobne gabarytowe, a lepiej grające INFINITY 1200 .

BOSE to marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to alternatywne do Bose, ale się zakupowo zastanawiam ...

może ktoś z forumowiczów użytkuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Doświadczeniem tego nazwałbym, ale raz prze kilka godzin słuchałem jakiegoś Bossa.

Brzmało nieźle, ale kosztowało duużo.

Za te cenę nie polecam, ale jeden lubi drugi tamto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu z fanów tutaj kiedykolwiek interesowało się czymś takim jak BOSE ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym posłuchał, ale tylko i wyłącznie z ciekawości. Tak każdy zachwala te BOSE, ale czy to nie jest jedynie czysty marketing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kinie ok do muzy i koncertów słabo to jest system więc takie marketingowe oszustwo słuchałem bose 10 plus HK 350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym posłuchał, ale tylko i wyłącznie z ciekawości. Tak każdy zachwala te BOSE, ale czy to nie jest jedynie czysty marketing?

Tylko, że nikt tego nie ma ;) To chyba nie przypadek... Byłem u wielu fanów z "wyższej półki;)". W życiu nie spotkałem tam systemu Bose. Coś w tym musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie też to zastanawia. Większość audiofili i nie tylko zna tą markę i mówi jakie to cudo, a jakoś jeszcze u nikogo nie miałem tej "przyjemności" ujrzenia i posłuchania jak z takich pudełeczek wydobywa się ten "soczysty" dźwięk. Wybrałbym się na odsłuch przy okazji będąc w Wawie, ale obawiam się, że efekt może być zupełnie inny niż w mieszkaniu i moje oczekiwania względem tej marki mogą spaść do bardzo niskiego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A ja wlasnie mysle o kupnie BOSE Lifestyle V35 robilem obsluch w Saturnie no i bardzo mi sie podobalo,to nie pierwsze moje naglosnienie do kina domowego ma w domu Jamo D6 THX Ultra od paruladnych lat i chce zmienic na Bose bo powiem szczerze ze lepiej mi sie podoba brzmienie Bose.Moze ktos juz zakupil jakis kompecik do kina domowego Bose i podzieli by sie wrazeniami.

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po D6 to wszystko Ci sie spodoba ... :)

Lifestyle to głupota, sorry. Jeśli już chcesz, to jedynie "zestaw głośników", a elektronika inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Boze.

A czemu po D6 wszystko się spodoba? Do kina to za słabe? THX Ultra ;)

Zawsze mnie zastanawiało komu BOSE sprzedaje te zestawiki? Bo ja nie widzę w nas grupy docelowej (chyba...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z BOSE posiadam tylko QC15 i jestem z nich zadowolony ale cenowo bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu po D6 wszystko się spodoba? Do kina to za słabe?

Do kina git, ale muzy to na tym słuchać się nie da ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Companiony 20 do komputera i nie narzekam. Coś się ostatnio dziwnego stało firmie Bose, że zaczęła robić normalniejsze sprzęt :). W porównaniu z poprzednimi Companionami, to mistrzostwo świata.

No ale Companiony 20, to nieco inny produkt niż omawiane tutaj.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma gra mu to z hk w kinie ok bas super i przestrzen efektowa super muza padaka a cena nie adekwatna do tego co oferują plus za wielkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim zestawie Lifestyle 28 zauważyłem na razie tylko jedna wadę, nie współpracuje z adapterem. Cena jest oczywiście abstarkcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bose ze swoimi cenami moze tylko lapac snobow na znaczek.moj cinepack duzo nie odstaje a jest 2-3razy tanszy.siedzialem ostatnio w pokoju typowo bose w sklepie zamykany pokoj zrobiony pod prezentacje i jest bardzo dobrze.graja super tylko ze pozniej odsluchalem 3 razy tanszy zestaw onkyo z glosnikami onkyo thx. i co?kopara mi zjechala.onkyo zagralo lepiej jak na moj gust.zestaw za 3000 tys funtow zagral jak onkyo za 1000 i o co tu chodzi.nie wiem jak te tansze ale tam najtanszy byl za 1500 funtow

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem styczność z zestawem BOSSE i alternatywą........ LOGITECH. tak LOGITECH 5500 i śmiało mogę powiedzieć że przy kwocie 1500pln stanowią znakomita alternatywę dla BOSSE :). mimo że jest to zestaw tzw głosników komputerowych to przy odsłuchu filmu w DTS-HD wielkich róznic nie znalzłem. za to BOSSE jak I LOGITECH do muzyki nie nadają się w ogóle. za ta kwotę można spokojnie dobrać zestaw podstawkowy który znakomicie bedzie nadawał się do muzyki jak i do kina domowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rozne opinie! Jedni w miare pozytywnie sie wypowiadali o Bose inni ze Bose to glupota.Tak jak pisalem juz wczesniej mi sie bardzo podoba dzwiek z tych malych kolumienek,wiec postanowilem i zamowilem BOSE Lifestyle V35 + SL2 surround .Za pare dni bede mial w domu wiec jak bedzie ktos zainteresowany to podziele sie swoimi wrazeniami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na wrażenia.

Ja zawsze kiedy mam okazję posłuchać coś z Bose jestem pozytywnie zaskoczony. I to już od czasów kiedy nie było jeszcze DVD - tylko płyty 30cm Laser Disc.

Pamiętam jak kumpel miał zestaw Bose umiejscowiony w totalnie zagraconym pokoju i grało to niesamowicie. Jak z Laser Discu włączyliśmy Park Jurajski to w scenie pożerania krowy na obiad przez jakiegoś Tyranozaura - pies kolegi jak usłyszał te ryki trwogi mućki - to tak wyrywał z pokoju, że aż wpadł w poślizg i huknął o framugę drzwi. Ale przeżył.

:D Pozdrawiam

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No testuje juz okolo tygodnia moj nowy nabytek BOSE Lifestyle V35,powiem jednym slowem Szok co te male kolumienki wyprawiaja.Mam to podlaczone pod PS 3 i Platforme N .Testowalem juz pare filmikow takich jak STAR WARS 1,2,3, BLADE 2, PEARL HARBOR, HELLBOY Zlota Armia,SUPER. Ktos na forum napisal ze tylko filmy chodza dobrze na zestawie Bose nie prawda!(przynajmniej ja sie z tym nie zgadzam) mam pare koncertow jedne w jakosci Blu-ray inne na DVD tak wiec np.ANDREA BOCELLI Live in Tuscany,JARRE in CHINA,PHIL COLLINS,PINK Live in Australia,EAGLES,naprawde szok, pieknie to gra.Co do jednej wypowiedzi sie zgodze ze w Stereo nie jest juz tak kolorowo ale nie jest najgorzej,podejrzewam ze to jeszcze bedzie kwestia ustawien.Chociasz w moim przypadku malo slucham muzyki w stereo,bardziej skupiam sie na filmach i koncertach,a zapomnialem dodac ze Gry na PS 3 to tez prawdziwy czat,teraz az chce sie grac.Coz mozna dodac jeszcze cenowo ok. zgodze sie nie jest to tanie(Bose) ale jesli chodzi o mnie to z czystym sumieniem moge powiedziec WARTO naprawde WARTO polecam.

Pozdrawiam

Edytowane przez TANGO 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam stary temat. Ciekaw jestem, czy dalej użytkujesz Bose i jakie refleksje po dłuższym przebywaniu z nimi?

Ja nie tak dawno ponownie zostałem mile zaskoczony ich dźwiękiem (jakiś koncert J. M. Jarre). A odsłuch trafił mi się w pewnym sklepie, zupełnie przypadkiem.

Ja myślałerm o czymś w rodzaju zestawu Acoustimas 10 lub 15 do sypialni, tak aby zająć niewiele miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...