Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę zaopiniować BOSE T10.

mam już ponad 3 latka - trochę kosztowało ale wg mnie warto.

system adaptiq - działa

pilot obsługuje inne urządzenia - tak

małe wymiary - duży plus

a wrażenia?

porównałbym do debaty LCD czy Plazma

tak jak LCD jest dobre na dzień tak inne zestawy 5.1 są dobre przy zaszumieniu otoczenia - jak to ma miejsce w ciągu dnia (hałasy z zewnątrz, w domu ktoś się kręci itp)

i tak jak plazma jest niedopobicia w nocy tak i BOSE jest do słuchania intymnego :)

tak jak w nocy zachwycam się plazmą i jej czernią (P65VT60) tak i zachwycam się rozpiętością możliwości BOSE.

podobne odczucia mam za każdym razem gdy słucham w pociągu czy samolocie na słuchawkach BOSE z wyciszeniem otoczenia.

ani na słuchawkach ani na głośnikach nawet nie zbliżam się do połowy zakresu głośności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie też to zastanawia. Większość audiofili i nie tylko zna tą markę i mówi jakie to cudo, a jakoś jeszcze u nikogo nie miałem tej "przyjemności" ujrzenia i posłuchania jak z takich pudełeczek wydobywa się ten "soczysty" dźwięk. Wybrałbym się na odsłuch przy okazji będąc w Wawie, ale obawiam się, że efekt może być zupełnie inny niż w mieszkaniu i moje oczekiwania względem tej marki mogą spaść do bardzo niskiego poziomu.

Przed ekranem mojego komputera stoja BOSE Companion 3. Lepszych glosnikow komputerowych nie slyszalem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsuń może trochę na boki - przed samym ekranem to i w pisaniu przeszkadzają ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed ekranem to mi sie orkiestra posadawia.

Moge dotykać glow muzykow.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bose mam ale zdecydowałem się tylko na głośnik Bluetooth Sound Link II od kilku miesięcy.

Odsłuchałem w sklepach wiele sprzętu i Sony , JBL, Creative , to co było w Saturnach ale żaden z nich w wielkości SLII nawet nie umywał się.

W praktyce sprawuje się fantastycznie w domu gdy chcę posłuchać muzyki , gdy nie muszę ruszać dużego systemu lub w czasie wyjazdu.

Owszem cena wysoka ale nie żałuję wydanego grosza.

Dużego systemu V35 słuchałem w salonie Bose na Mokotowie z moimi kilkoma różnymi płytami , brzmiało świetnie , może nie lepiej niż moja Yamaha ale chętnie bym nabył ten system gdyby nie ta cena , a dlaczego bo system prawie znika fizycznie a muzyka pozostaje jak dla mnie na bardzo dobrym poziomie nie mówiąc o dźwięku z kina domowego.

Przed wydaniem wyroku polecam koledzy odsłuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...