Skocz do zawartości
Gmeru

MEGA-TEST: Osobiste okulary projekcyjne 3D Sony HMZ-T1

Rekomendowane odpowiedzi

no to jeszcze 200usd zarobiłeś?

dobry interes.

no na pewno nie straciłem, czekam ile ebay mnie skosi za wystawienie przedmiotu, gdzieś przeczytałem, że 9%... jeśli to prawda, to dziękujcie Bogu za Alledrogo ;-)

EDIT

niestety, ebay zabrał $92, PayPal $30, więc za dużo nie zarobiłem. a narzekacie na A....o.

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a jak kupie 2 szt to moge ogladac z jednego zrodła sygnału to na 2 okularach ?jak to jest rozwiazane czy nie mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a jak kupie 2 szt to moge ogladac z jednego zrodła sygnału to na 2 okularach ?jak to jest rozwiazane czy nie mozna?

Jeśli stać cię na dwie sztuki to i na spliter HDMI wystarczy.

Będziesz mógł oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak Gmeru po dłuższym obcowaniu z hmz t1 uzywasz?

Edytowane przez llukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dokładnie jest długość tego kabla HDMI od odbiornika do okularów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3m. Dokładnie nie pamiętam. Może ktoś na forum ma to zmierzy.

i jak Gmeru po dłuższym obcowaniu z hmz t1 uzywasz?

Sorry miałem odpisać i mi się zapomniało. Sprzęt miałem do testów więc już go nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanko moze to ktos przestestowac wraz z X360 i Kinectem ??

jak wygladaloby by granie w gry w pierwszej osobie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do Arkadii trafilo 7 szt. Obsluga zadzwonila do mnie o 16 i w tym momencie rozladowal mi sie telefon. Po godzinie oddzwonilem, ale okazało sie , ze wszystko juz zarezerwowano. I niech ktos mi powie, ze 13 nie jest pechowy? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanko moze to ktos przestestowac wraz z X360 i Kinectem ??

jak wygladaloby by granie w gry w pierwszej osobie ???

No utrzymać to na głowie i grać w Kinecta to może być trudna sprawa. Zaraz Ci spadnie ; ) Chyba to nie przejdzie...

Dzisiaj do Arkadii trafilo 7 szt. Obsluga zadzwonila do mnie o 16 i w tym momencie rozladowal mi sie telefon. Po godzinie oddzwonilem, ale okazało sie , ze wszystko juz zarezerwowano. I niech ktos mi powie, ze 13 nie jest pechowy? :(

Normalnie jak za komuny.... z ciekawości się dowiem jutro kiedy tego będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie przymierzam do tego hełmu

Mam kamerę 3D i nieodpartą chęć posiadania tego gadżetu. Efekt będzie taki jabym ponownie był tam gdzie filmowałem

Jaka jest cena tego w Sony Centre ? Mam kartę Klubową z niewykorzystanym rabatem 5% wiec parę złotych urwę z ceny :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ma byc w kwietniu-tak mnie pocieszyli.Licze jeszcze na to, ze moze ktos sie nie zglosi po rezerwacje :)

Edytowane przez yerzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony Obywatel HD:

"Ale nowa partia Sony HMZ-T1 ma być podobno w kwietniu. Problem w tym, że może nie być zbyt duża, bo Sony pracuje już nad kolejną wersja tego gadżetu. Szczegółów jeszcze nie ma, ale mój apetyt został pobudzony."

Szybko. Full HD, head tracking, bezprzewodowo? Znowu pol roku czekania. Chyba na jakis czas dam sobie spokoj z 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony Obywatel HD:

"Ale nowa partia Sony HMZ-T1 ma być podobno w kwietniu. Problem w tym, że może nie być zbyt duża, bo Sony pracuje już nad kolejną wersja tego gadżetu. Szczegółów jeszcze nie ma, ale mój apetyt został pobudzony."

Szybko. Full HD, head tracking, bezprzewodowo? Znowu pol roku czekania. Chyba na jakis czas dam sobie spokoj z 3D.

YERZO_>

Z takim podejściem to nigdy się nie doczekasz na okularki, to oczywiste że SONY pracuje nad kolejną wersją technologia nie stoi w miejscu. Za pół roku pojawi się info o "HMZ T2" później znając życie pół roku czekania na 5 może 7 sztuk, po czym padnie info że trwają prace nad HMZ t3 :) i tak bez końca.

Śmiało mogę polecić HMZt1 w Arkadii to nie miało takiego potencjału - dopiero jak odpowiednio dopasowałem to ustrojstwo do głowy i opdaliłem swoje filmy / gry to powiem że jest MOC !!! doświadczenia bardziej intesywne niż w ARKADII conajmniej 2-3 razy mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie samo zdanie. W domu to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z facebooka jest takie, ze kolejna dostawa w maju. A czekam juz od listopada. Gdyby nie rozladowana komorka to tak jak Rmichael cieszylbym sie juz drugi dzien ustrojstwem. Czekam juz od listopada. Kolejne dwa czy szesc miesiecy roznicy mi nie zrobia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos mocno szukal to 2 szt. z ostatniej dostawy sa juz na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejna nowinka ... ciekawe czy Sony z tym coś zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos mocno szukal to 2 szt. z ostatniej dostawy sa juz na allegro :)

w zyciu nie dam zarobić cwaniakom !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny dobre:)))) ale takto sie kończy jak jest ssanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejna nowinka ... ciekawe czy Sony z tym coś zrobi :)

Strasznie gesty ten wyswietlacz.... ale stronce firmowej nic nie mozna znalezc na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie gesty ten wyswietlacz.... ale stronce firmowej nic nie mozna znalezc na ten temat.

Pewnie to dopiero wczesny prototyp. Z drugiej strony jak będzie na to rynek to produkcję mogą zacząć szybko. Obaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś jest zainteresowany zakupem? Mam możliwość kupienia za 800E, dostawa podobno w kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany zakupem ale tez w kraju

Nie ma to jak paragon i gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...