Skocz do zawartości
Sanryu

Najlepsze filmy "pod kątem" 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Thriller na początku RZĄDZI!!!! Chciałbym to zobaczyć w IMAX'e...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem jakiś mkv mini HD DAY of dead 3 film jak dla mnie rewela jeżeli chodzi o 3d .Jak zombi atakują ludzi fajnie krew pryska podczas filmu . Do tego fajna głębia aż szkoda ze tylko mini hd

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala od 1 do 10

animowane

Madagaskar 3: - głębia - 8; wychodzenie z ekranu - 8

aktorskie

Podróż do wnętrza ziemi: głębia - 7; wychodzenie z ekranu - 5

Życie Pi: głębia - 6; wychodzenie z ekranu - 2

dokumentalne i przyrodnicze

Delfiny i walenie. Plemiona oceanów: głębia - 7; wychodzenie z ekranu - 7

Legendy przestworzy: głębia - 6; wychodzenie z ekranu - 2

Edytowane przez darklew64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala od 1 do 10

aktorskie

Hobbit: głębia - 9; wychodzenie z ekranu - 1

Dokumentalne i przyrodnicze

Rekiny 3 D. Bliskie spotkanie…: głębia - 7; wychodzenie z ekranu – 7

Wielki Kanion: głębia - 8; wychodzenie z ekranu – 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Kanion wychodzenie z ekranu 1 ?

Widać efekty w filmach najwyraźniej uzależnione od sprzętu na jakim się ogląda bo początek Wielkiego Kanionu ,jak te bąble latają po pokoju to najlepsze wychodzenie z ekranu jakie do tej pory widziałem w filmach.

Pierwsze kilka minut było standardową demówką 3D ,pokazującą moim znajomym co potrafi ta technologia nie wspominam już o muzyce na samym początku która również nie pozostaje w tyle i ze swoim koncertowym pie beeeep ciem niesamowicie wzmaga doznania. Za każdym razem gdy użyłem tego filmu efekt u ludzi był zawsze ten sam ,o taki :o .

Niestety tylko pierwsze kilka minut jest fajne a po tym już kaszana no może z wyjątkiem scen ze spływu gdzie co chwilę woda chlusta na ekran a krople wlatują do pokoju.

Jest jeszcze jedna ciekawa scenka w Legendach lotnictwa ,jak myśliwiec startuje z pokładu lotniskowca.

Ale oba te filmy robiły furorę kiedyś ,gdy 3D nie było tak opatrzone, dzisiaj te dwa filmy to raczej w kategorii dla maniaków lub kolekcjonerów.

Na torrentach są dostępne animacje 3D ,bardzo proste ,zazwyczaj zrobione w grafice wektorowej ,które wykładają na łopatki każdy film 3D jaki do tej pory się ukazał.

Pozdrawiam

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wielki Kanion wychodzenie z ekranu 1 ?

Widać efekty w filmach najwyraźniej uzależnione od sprzętu na jakim się ogląda bo początek Wielkiego Kanionu ,jak te bąble latają po pokoju to najlepsze wychodzenie z ekranu jakie do tej pory widziałem w filmach."

Sprzęt tu akurat nie ma nic do rzeczy. Oceniam cały film, a nie napisy tytułowe, które na bąblach latających przed ekranem rzeczywiście wyglądają świetnie, ale później właściwie efektów wychodzenia nie ma, co zresztą sam dwa zdania później przyznajesz. Dlatego też taki np dokument "Delfiny i walenie" dostał dużo wyższą notę, bo jednak przez cały film, a to jakiś obiekt wypływa z ekranu, wpływa do ekranu lub pływa przed ekranem. Za jeden nawet spektakularny efekt - i to w napisach tytułowych - nie dam więcej niż jedynkę.

Edytowane przez darklew64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zdecydowanie nie przemawiają filmy 3D, pamiętam moją nieszczęsną randkę, gdzie chłopak zamiast patrzeć się na ekran to przez cały film patrzył na mnie w tych okularach 3D, tragedia. Jeśli już to ja wole filmy, gdzie trzęsą fotele i można poczuć zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugi raz proponuję seans bez chłopaka - na pewno będzie bardziej interesujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala od 1 do 10

animowane

Kot w butach: głębia - 6; wychodzenie z ekranu – 2

aktorskie

Hobbit: głębia - 9; wychodzenie z ekranu – 1

Podróże Guliwera: głębia – 4; wychodzenie z ekranu – 0

Step Up 3D: głębia – 6; wychodzenie z ekranu – 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madagaskar 3 - właśnie jestem po seansie i przyłączam się do punktacji kolegi. Świetna głębia i efekty 3d ( wychodzenie ).

Dodam od siebie - Lichtmond 2. Rewelacyjna animacja + wychodzenie, może nie tak częste jak w Madagaskarze, ale jak już "coś" wyjdzie to jest mega efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie - Lichtmond 2. Rewelacyjna animacja + wychodzenie, może nie tak częste jak w Madagaskarze, ale jak już "coś" wyjdzie to jest mega efekt.

Zgoda, że efekty super, ale jest to właściwie płyta testowa do 3D, więc trudno ją porównywać z filmem nawet animowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Chodziło raczej o materiał. Chyba, że temat dotyczy tylko i wyłącznie filmów jako takich. No ale jako ciekawostka obejrzeć można ( a nawet trzeba :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific Rim głębia 7, wychodzenie z ekranu 6

Czyli jak na moje chyba najlepszy film fabularny jeżeli chodzi i 3d , no moze jeszcze avatar mógłby powalczyć z Pacific Rim. Wiecej pkt tylko typowo dema 3d moga na chwilę obecną dostać.

Kurdowe aninacja w 3d Ocena głębia 8, wychodzenie 7 bardzo dobra i ciekawa animacja dla dzieci i nie tylko.

Odnoszę wrażenie że powoli dostajemy coraz to lepsze kino pod kątem 3d

Fakt jest taki se na chwile obecna i tqk dostajemy tylko z 50% możliwości jakie może zaoferować ta technologia, ale nawet na przestrzeni roku widać zdecydowanie poprawę, choć Avatar już leciwy ale nad wyraz solidny

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

animowane

Epoka lodowcowa 4: – głębia – 7; wychodzenie z ekranu – 3

aktorskie

Ja, Robot: głębia – 6; wychodzenie z ekranu – 2

Podróż na tajemniczą wyspę: – głębia – 5; wychodzenie z ekranu – 2

Dokumentalne i przyrodnicze

Sea Rex 3D. Podróż Do Prehistorycznego Świata: głębia – 6; wychodzenie z ekranu – 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIO - głębia - 8 , popów nie zarejestrowałem bo film nie dokończony.

Prometeusz - ogólnie szok jeżeli chodzi o jakość i głębie, wychodzenia z ekranu nie było w zasadzie, ale film godny zakupu gdyż można go dostać za grosze w wersji 3d i 2d. Polecam

Legends of Flight to tak jak poprzednicy zachwalają i potwierdzam luxus!!

Zakupiłem trój paka o rekinach delfinach i ogólnie jak do ceny to fajna kompilacja. Jakość nie to co Legendy ale warto zobaczyć jeżeli lubicie naturę a i wychodzenie nie raz zaskoczy wraz z głębią.

Możę ktoś widział Predatora bo ciekaw jestem jak to wygląda bo na zwykłym bluray naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madagaskar 3 - rządzi- jak dla mnie najlepszy film

Hugo tez niczego sobie , ale efekty wychodzenia w zasadzie brak

Życie PI - jakość wyjątkowo dobra super ostrość głębia, ale jak zwykle mało efektu popu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Braveheart - świetnie się ogląda

Braveheart wyszedł w 3D? Chyba coś mnie ominęło :D

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem gdzieś indziej ... najlepsze 3D jakie widziałem to film Doctor Who - The Day of The Doctor 3D (2013).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...