Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moc!! :D

oby byla :)

ZUCH-DRUH :)

Może jeszcze płytki wraz z ozdóbkami gdzieś do tyłu ?

A teraz wyobraź sobie, że głośniki masz za transparentnym ekranem. :)

za plecami raczej nie planuje nic zmieniac, jedynie ukladam na ustrojach trofea w postaci kubkow kinowych z motywami komiksow itp :)

zamierzam zrobic jeszcze jedna, wieksza niz jest ta polka z plytami i wstawic ja obok drzwi po prawej stronie. Tam chce tematycznie poukladac steelbook-i na stojakach :) troche sie tego juz nazbieralo, a ladnie bedzie je widac....

wyobrazam sobie ten ekran transparentny :) ale stwierdzilem ze pokoj jest zbyt maly zeby przesuwac ekran o pol metra do widza albo i wiecej.....

jedyne co mnie jeszcze kusi to kupienie tych paneli akustycznych z pianki i zamontowac na suficie.... dzwiek aktualnie mi odpowiada bardzo, ale moze bedzie jeszcze lepiej ?? :)

Idealny klimacik :) Swietny pokoj.

dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest ciemno jest super :))))) Tutaj można ładować mega sprzęty do wizji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest ciemno jest super :))))) Tutaj można ładować mega sprzęty do wizji :)

Ciemno ciemno ;) fotki fakt faktem iphonem strzelalem ale tylko w dzien przy sloncu cos widac bylo. Wieczorem albo jak rolety zasloniete i oswietlenie jest wlaczone jest tak ciemno ze fotki z telefonu wygladaja jak jeden wielki cien :)

Jutro jak bede mial czas to uruchomie sprzet o zobaczymy. Jestem bardzo ciekawy jak jvc spbie poradzi. Przy bialych scianach obraz podobal mi sie wiec teraz powinna byc poprawa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerń! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba TV kosmita dostarczył :)

Kino domowe to wygląda na jakiś zestaw "all in one" Sony. Takie moje zgadywanie. TV Sony KDL-W905 to nawet mocno Ci zazdroszczę. Podoba mi się jego design, ale jakość obrazu również. Co mnie jednak razi na Twoim zdjęciu to te "luźnie" wiszące, widoczne przewody. Gdyby to schować byłoby idealnie.

Edytowane przez marioMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZUCH-DRUH :)

Może jeszcze płytki wraz z ozdóbkami gdzieś do tyłu ?

A teraz wyobraź sobie, że głośniki masz za transparentnym ekranem. :)

nie ZUCH a BORUCH :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem z szafy jakiś stary dysk twardy i o to co znalazłem. Panie i Panowie: mój pokój w 2005 roku hahahahaha :DDDDDD Jak to się mówi: na kolana :DDDDDDDDDDDDDD

ecl0.jpg

87ah.jpg

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu, że pokój gracza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no ba ; ) się działo ; ) Najlepsze wycinanki : > Pamiętam jak wtedy sprowadzałem z Chin (pamiętny http://www.lik-sang.com/ ) component do PS2 i Xboxa bo nikt nie miał pojęcia o co cho... jakie 480p ; ) Brakowało forum - już wiadomo skąd się wzięło ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, która? Bo na foto widać X1 w wersji limitowanej dlatego przezroczysta (o to chodzi? :) ) oraz PS2.. Wygrzebałem jeszcze boczną półkę wyklejoną haha. Np. tego wielkiego arcade sticka kupiłem w Mancie (wtedy to nie było ich produktów..) jak chłopaków było trzech i mieścili się w małej willi ; ) a teraz O_O No i trochę konsol było: 3DO, Saturn w mega wersji bo z bardzo ciężko do zrobienia przeróbką, kolejne jeszcze fajniejsze sticki bo ja sporo pykam w 2D mordoklepki i takie tam... Dobra macie na pożarcie kwiatki, misie, naklejeczki i takie tam. Ale żebyście się nie śmieli za bardzo ;p ostatnio zrobiłem porządki i całą graciarnię ustawiłem. Jest ciężko (i nie wszystko mogę pokazać ;p) ale tak to wygląda 10 lat później... nadal zagracone haha ; )

Kiedyś:

g54v.jpg

5o1w.jpg

Teraz:

5lck.jpg

ztob.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś plakaty... Nie widzę NKOTB. Z pokoju od rodziców wyemigrowałeś z taki sprzętem? Swoja droga fajnie, że ta pasja u Ciebie tak ewoluowała (=forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja byłem maniakiem konsol zawsze stąd za dzieciaka wszystko co z tym związane - NKOTB raczej by nie pasowało ;p. Każda zaoszczędzona złotówka szła w jedno hehe a rodzice o połowie nie mogli wiedzieć bo by mnie zabili (tajne szafeczki lol). Masakra. Mam tak do dzisiaj. Ale dzisiaj to inna bajka. Nadal się bawię ale niestety kilka godzin ale tygodniowo... (jak dobrze pójdzie). Lamp to już nie słuchałem ze dwa miesiące. A to chyba zły znak i trzeba pomyśleć... ;) Ale nic. To nie psychologia tylko technika na tym forum ma górować ;D Rodzicom nie można było nic zabrać bo to ja im coś od czasu do czasu dowiozę żeby wiedzieli jakie fajne rzeczy ich omijają i, że warto czasem coś obejrzeć w dobrych warunkach. Oni mają inne pasje ;D Jednak raz nastąpił taki moment, że zdecydowali się za moją namową kupić 32" widoczne na zdjęciach (był jeszcze Sony ale tylko z VGA a ja przypadkowo namówiłem na tego Samsunga i całkiem przypadkowo miał magiczne złącze HDMI tak wtedy reklamowane ale nikt ale nikt nie wiedział w sklepie po co jest i o co chodzi :) ) i.... nie postawili go w pokoju tylko dali mi (szok ale chyba wiedzieli co robią). A CRT nadal używali.. i Wtedy się zaczęło. Już wiadomo co :) Gdyby nie to to tego forum na 100% by nie było... ten LCD rozwalił system: pielgrzymi zobaczyć HD itd. A to był styczeń 06 więc jeszcze HD nie było w PL.

A forum rzeczywiście. Wkurzało mnie, że nic w tym google polskim nie ma. I ciężko było maniaków odszukać. A tutaj udało się ich odszukać bo przez lata sporo osób się przewinęło. X-men HD hehe. Oj sporo takich mózgów, że ja to pikuś ;)

Sam dobrze wiesz użytkowniku z 2006 roku :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam na wczesniejsze pytania

Sony KDL 46" W905A

+ glosniki 2.1 Sony HT - CT660

+ bluray Sony BDP - S5100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ciężko (i nie wszystko mogę pokazać ;p)

No właśnie, co tam chowasz na głośniku centralnym , pod bluray'em sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon:

Samsung UE65ES8000 + Samsung HT-ES8200

65.jpg

Sypialnia:

Samsung UE55D7000 + Samsung BD-E6300

55.jpg

Gabinet:

 iMac 27" 3.06GHz /8 GB /1 TB

 MacBook Air 13 1.3 GHz /4 GB /128 GB
 iPad Air LTE 32 GB
 iPad 3 3G 64 GB
 iPod U2 30 GB
 iPhone 5s 16 GB
 iPhone 5 16 GB
 Magic Mouse
 Magic Trackpad
Speakers 2.1: Harman/Kardon SoundSticks II

Blu Ray Recorder: LG BE-12LU30

:-)

mm.jpg

Edytowane przez depe
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigant robi wrażenie:))))) Aleeeeeeeeee.....

kable w sypialni są be ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo mam pomysł na te kable w sypialni.. chałupa świerzo po remoncie.. nie chcę znowu pruć ściany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może listewkę wąską do chowania kabli i pomalować w tym kolorze co ściana? : ) Bo ta wąska ramka wygląda fajowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabinet to przypomina mój ;) widać moc Apple ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha taa u mnie podobnie z tym Apple ;) Jeszcze teraz przesiadłem się na MBP Retina (15")i jestem pod wrażeniem jaki ten laptop jest cienki i lekki. Taka hybryda gabarytów Aira i mocy MBP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retina 13 jest zafajna, dwa wyjścia display port i jedno HDMI to jest właśnie to na co czekałem i waga. Niestety przy podłączeniu dwóch monitorów nie da się wył ekranu wbudowanego.

Ale biurko Apple robi wrażenie, to chyba miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...