Skocz do zawartości
mulec

Zakupy w grecji

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem maila do nich w tej sprawie i odpisali ze sa, jak dojdzie to daj wiadomosc jak jakosciowo to moze sie skusze.

Jak dojdzie to napiszę

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo już tego nie ograniam :rolleyes:

Na stronie cały czas polskie suby wiszą, sklep odpowiada, że są - a ktoś kto to płytkę kupił, pisze, że chyba nie ma...

Ktos napisal ze nie ma, nie widzialem slowa "chyba". A w sklepie pewnie nikt nie zmienil tej informacji bo nie zostal powiadomiony o tym ze jest bledna.

Sam bym sie skusil na zakup fight clubu w tym sklepie, bo jakos nic innego mnie specjalnie nie interesuje, albo juz to mam. Na fight club wciaz poluje i oczywiscie jak to u nas w kraju mimo ze film juz ponad 10-letni i w sprzedazy od ponad roku, to cena bez zmian, oscyluje w granicach 109-129zł. Już pomijając fakt, ze ceny sa u nas chore, to w kazdym szanujacym sie sklepie za granicą, starsze filmy szybko tanieją, u nas...nie ma bata. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając fakt, ze ceny sa u nas chore, to w kazdym szanujacym sie sklepie za granicą, starsze filmy szybko tanieją, u nas...nie ma bata. :unsure:

to fakt, niedawno wyszlo na BD Moulin Rouge, u nas 99zł !!! a w niemczech ten film z pl napisami 13euro. W anglii natomiast 15 funtow, niestety wydanie nie ma pl napisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym sie skusil na zakup fight clubu w tym sklepie, bo jakos nic innego mnie specjalnie nie interesuje, albo juz to mam. Na fight club wciaz poluje i oczywiscie jak to u nas w kraju mimo ze film juz ponad 10-letni i w sprzedazy od ponad roku, to cena bez zmian, oscyluje w granicach 109-129zł. Już pomijając fakt, ze ceny sa u nas chore, to w kazdym szanujacym sie sklepie za granicą, starsze filmy szybko tanieją, u nas...nie ma bata. :unsure:

Droo

W merlin.pl jest Fight Club za 89,

http://merlin.pl/Podziemny-krag_David-Fincher/browse/product/2,702718.html

Jak odbierzesz osobiście w aslonie merlina to nie ma dodatkowych kosztów.

Ja juz mam:)

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droo

W merlin.pl jest Fight Club za 89,

http://merlin.pl/Podziemny-krag_David-Fincher/browse/product/2,702718.html

Jak odbierzesz osobiście w aslonie merlina to nie ma dodatkowych kosztów.

Ja juz mam:)

Pozdro

Sekret

/cynizm on

Faktycznie okazja nie do odrzucenia ...

/cynizm off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecane fotki zamowienia z grecji

2s6xc41.jpg

2mgqfd1.jpg

1zzlshd.jpg

dwp1di.jpg

8zigzd.jpg

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/cynizm on

Faktycznie okazja nie do odrzucenia ...

/cynizm off

Okazja bo z polskimi napisami taniej nie kupisz, moze ewentualnie używkę na allegro.

Wszyscy tylko narzekaja na ceny w Polsce, ile mozna... Nie podoba sie cena, nie kupuj, przecież nikt nie zmusza. Sklepów zagranicznych w bród.

W moim przypadku, na cenie 89 zł krzywa popytu przeciela sie z krzywa podaży i tyle. Wole wydac 89 zeta i obejrzeć teraz, niż czekac 5 lat az ceny w Polsce będą jak wszędzie (o ile tak będzie) i w tym czasie pomstować na rodzimych dystrybutorów.

Sorry za off-top'a, temat jest o zakupach w Grecji. BTW. Fight CLub jak widac ciągle po 17,30 Euro - czyli ponad 70 zł. Niewiel mniej niż w Merlinie. Wiem, wiem, na amazon w uk jest za 9 funtów:)

Pozdro

Sekret

Edytowane przez Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie okładki po ang:)

Szkoda, że Braveheart kosztuje juz 17,30...

Pozdro

Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-top'a, temat jest o zakupach w Grecji. BTW. Fight CLub jak widac ciągle po 17,30 Euro - czyli ponad 70 zł. Niewiel mniej niż w Merlinie. Wiem, wiem, na amazon w uk jest za 9 funtów:)

Pozdro

Sekret

Tak, ale przed chwilą FC był za 9 Euro, więc przyznasz sam, że to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś Antologię obcego ?

Jeszcze nie,wysylka nastąpiła 16 grudnia i do dnia dzisiejszego nie doszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie,wysylka nastąpiła 16 grudnia i do dnia dzisiejszego nie doszła.

jeszcze nie??? mnie wysłali 23.12 i spodziewam się przesyłki pod koniec przyszłego tygodnia raczej... mamy bardzo newralgiczny w tej kwestii moment... zobaczymy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie??? mnie wysłali 23.12 i spodziewam się przesyłki pod koniec przyszłego tygodnia raczej... mamy bardzo newralgiczny w tej kwestii moment... zobaczymy... ;)

Ja wczoraj zakupiłem, zobaczymy kiedy dojdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła Godzilla, jak wrócę z pracy sprawdzę czy jest z napisami pl. oczywiście dam znać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie??? mnie wysłali 23.12 i spodziewam się przesyłki pod koniec przyszłego tygodnia raczej... mamy bardzo newralgiczny w tej kwestii moment... zobaczymy... ;)

Mi też wysyłali 23go.

Paczkę spod warszawy wysłaną pocztą polską 27go dostałem 28go, ale jak obserwuję zamęt na lotniskach w europie to przesyłka z grecji może iść 'trochę' dłużej :(

silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś Antologię obcego ?

Dziś dostałem! Na pudelku jest informacja o polskich napisach na kazdej z czesci.Wieczorem dopiero bede mial mozliwosc wrzucenia do odtwarzacza.Dla mnie wyglada super to wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem! Na pudelku jest informacja o polskich napisach na kazdej z czesci.Wieczorem dopiero bede mial mozliwosc wrzucenia do odtwarzacza.Dla mnie wyglada super to wydanie.

Ooo super to czekam aż sprawdzisz płytki, jakbyś mógł to wrzuć zdjęcia wydawnictwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o fotki; jakbyś mógł jeszcze napisać ile cię ten zakup dokładnie wyszedł w przeliczeniu na złotówki, to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o fotki; jakbyś mógł jeszcze napisać ile cię ten zakup dokładnie wyszedł w przeliczeniu na złotówki, to byłbym wdzięczny :)

Wieczorem postaram sie zamiescic fotki.Plyty kupowane i placone byly z Holandii z dostawa do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem postaram sie zamiescic fotki.Plyty kupowane i placone byly z Holandii z dostawa do Polski.

Witam,

zamieszczam obiecane fotki.Na szybko sprawdziłem 1 płytę i zgodnie z opisem ma ona polskie napisy.Nie miałem w rekach polskiego wydania obcego ,myśle ze wyglada ono tak samo,jak dla mnie greckie jest

bardzo ok.Może tylko box mogłby być metalowy o nie tekturowy.Tak jak przypuszczalismy z tyłu znajduje się papierowa wkładka z greckim opisem.Polecam zainteresowanym , może uda sie Wam kupic to wydanie

jeszcze taniej na bazie styczniowych przecen.

http://www.fotosik.p...dfc5a20cae.html

http://www.fotosik.p...10c398e66d.html

http://www.fotosik.p...7cc9675ea8.html

http://www.fotosik.p...7a431e06b4.html

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zamówić Godzillę to polecam ma lektora I napisy PL. Paczka szła z Grecji 8 dni.

Pozdro

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle z tą Godzillą... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to "Obcego" sprowadzam z Grecji, a za polskie wydanie podziękuję. Skoro pierwsza płyta ma polskie napisy, to pozostałe pewnie też. Mam jeszcze tylko dwa pytanka: czy książeczka jest po angielsku i w co był zapakowany pakiecik (karton, czy koperta)?

No a może kupił ktoś "Avatara" z Grecji i mógłby potwierdzić wersję PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilbym ta godzille ale obiecalem Ojcu i Ukochanej ze opamietam sie i nic nie kupie przez caly styczen :/ w nieco ponad miesiac 19 pozycji z czego jedna to kolekcja zabojczej broni:P Zakochalem sie w blu rayu:/

Ale... Zawsze mozna cos sciemnic:P Moglbys zrobic zdjecia tej Godzilli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...