Skocz do zawartości
mulec

Zakupy w grecji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie snuje żadnych teori spiskowych, ale IMHO grecy zwęszyli interes i tak jak w polsce, jak coś sie dobrze sprzedaje to trzeba poniesć cene, a chyba lepiej jest sprzedać wiecej za mniejsze pieniądze ?

W takim razie niedługo wszystko powinno wrócić do normy. Przy tych cenach nie opłaca się tam kupić niczego poza Alien Anthology. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybys śledził ceny w tym sklepie

Fakt nie śledzę.

grecy zwęszyli interes i tak jak w polsce, jak coś sie dobrze sprzedaje to trzeba poniesć cene, a chyba lepiej jest sprzedać wiecej za mniejsze pieniądze ?

Wszystko jest możliwe. Z drugiej strony jeśli przesadzą z cenami to sprzedaż znów im spadnie. Więc niskie ceny wrócą. Bez obaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antologia Obcego tymczasowo niedostępna :[ Wysłałem maila z pytaniem kiedy znów się "udostępni", gdy będe coś wiedział ro napiszę. W ogóle wszędzie jakoś brakuje tego wydania, w Polskich sklepach też pustawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM krakow solvay - kilka sztuk facehuggera po jedyne 499 :) i w tej cenie pewnie jeszcze troche poleżą :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przestrzegam przed robieniem zakupów na blu-rayshop.gr !!!

Zamówienie zrealizowane dnia 18 stycznia do dziś przesyłka do mnie nie dotarła.

Nie chcą też mi dać jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego nadanie przesyłki (twierdzą, że nim nie dysponują) więc nie wiem czy przesyłka zaginęła, została wysłana na zły adres czy może w ogóle nie została nadana.

Na moje żądanie zwrotu pieniędzy odpisali mi, że im przykro, ale nie poczuwają się do odpowiedzialności za uszkodzenie czy zaginięcie przesyłki i dobrodusznie oferują mi 10% rabatu przy następnym zamówieniu #^%$^@

Pozostawię to bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,zamawiałem trzy razy z tego sklepu i przesyłka była po tygodniu, nie powiem złego słowa o tym sklepie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście się zgubiła? Przecież to się zdarza nieraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że rzeczywiście się zgubiła... i co w związku z tym ? Mam przejść do porządku dziennego nad tym i zapomnieć o kasie ?

W cuda nie wierzę, jak po dwóch miesiącach nie doszła to już nie dojdzie, a tak jak pisałem poinformowali mnie, że nie poczuwają się do jakiejkolwiek odpowiedzialności w przypadku zaginięcia przesyłki. A niestety ból jest duży bo w przesyłce był Obcy Antologia...

Poniżej wycinek tego co od nich dostałem:

We are really sorry but we may not be responsible for any loss or damage made by the transport service. It is clear by our terms of use that refund cannot be given in your case, we haven’t faced such kind of undelivered orders before, we really feel sorry about the situation and we give you a 10% special discount for a future buy from our shop plus free of charge use of the tracking service. At your disposal.

Nadmienię tylko, że za przesyłkę (dwa filmy) zapłaciłem 7 EUR i nigdy bym nie przypuszczał, że jest nieubezpieczona.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bym się nieźle wkurw.. na twoim miejscu, parę złoty poszło się [beeep].., ja zamawiałem Antologie w grudniu dokładnie 31 i przyszła zdaje się po 7-8 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie 4BR też o mały włos nie zaginęło - wysłali listem zwykłym w takim tekturowym opakowaniu - dotarło całe w strzępach - aż dziw że się nikt nie dobrał do zawartości. Najwyraźniej na obcego był ktoś chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co się dowiadywałem to oni wszystko wysyłają zwykłym listem, jakbym wcześniej o tym wiedział to nigdy w życiu bym zamówienia o tej wartości nie złożył, choćby nie wiem jak bardzo byłaby korzystna cena za tego Obcego.

Taka wartość przesyłki... do tego 7 EUR kosztów wysyłki i poszło to zwykłym listem - w głowie mi się to nie mieści...

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misfit, bardzo Ci współczuję i rozumiem oburzenie, bo podobne praktyki są niespotykane w cywilizowanych sklepach.

Jednak od początku było wiadomo, ze przesyłki wysyłane do Polski nie są rejestrowane, a to że nie odpowiadają za zniszczenia przesyłek jest bardzo jasno napisane w ich regulaminie.

Zwracałem na to uwagę w tym temacie w poście z 15.12 jak tylko o tym przeczytałem, bo podejrzewałem że podobna przykra sytuacja może się zdarzyć prędzej czy później.

Niestety więc szansę na uzyskanie przez Ciebie rekompensaty za zaginioną przesyłkę są bardzo małe. Osobiście bym się bał robić tam zakupy za więcej niż 100 zł, bo całkowite odcięcie się od odpowiedzialności ze strony sklepu to skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wpis z 15.12 najwyraźniej umknął mi w tłumie, tak czy siak nigdy bym nie pomyślał, że mogą wysłać tę przesyłkę zwykłym listem, a nie poleconym i w przypadku jej zaginięcia mam się pożegnać z kasą - nigdzie nie widzę aby było napisane na ich stronie, że nie odpowiadają za zaginięcie przesyłki i w takim przypadku mam zapomnieć o jakiejkolwiek rekompensacie or sth.

Jakby te koszty wysyłki były niższe to być może zaświeciłoby mi się w głowie czerwone światełko przed złożeniem zamówienia... nawet w naszej zacofanej poczcie polskiej wysyłka zagraniczna (Europa do 0.5kg) listem poleconym to jest koszt 16zł, a z zadeklarowaną wartością 400zł - 24zł.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Forumowiczów ma znajomych/rodzinę w Grecji albo w najbliższym czasie się tam wybiera? Znalazłem jeden film, ale sklep ten nie wysyła do Polski. Napisałem do nich, czy wyślą do Polski, odpisali, że nie. Jest jeszcze jeden sklep ale nie mogę sfinalizować transakcji (no i jest tam o wiele drożej). Jeśli ktoś chciałby pomóc, proszę o kontakt na PM. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...