Skocz do zawartości
mulec

Zakupy w grecji

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako ze robie w tym sklepie zakupy od jakiegos czasu, chcialbym poinformowac ze w obecnej chwili maja np. Waleczne serce 2xBD, pl lektor i napisy w cenie 9.90 euro + 3.50 euro wysyłka, mysle ze warto

sam zamowilem dla siebie, pozatym jest tez kilka bond-ow w tej samej cenie

dla kolekcjonerow jest tez Terminator Salvation steelbook, 2012 steelbook , oba filmy maja polskie napisy i lektora

link do sklepu - www.blu-rayshop.gr

Edytowane przez mulec
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ALIEN ANTHOLOGY 6 DISC-BOX SET ma polskie napisy podobno, ciekawe czy mozna to jakoś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ladnie to wyglada, w anglii nic nie ma polskich z nowosci a tam nawet step up 3d :/ smierdzi ta stronka mi troche jesli chodzi o polskie wersje jezykowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam praktycznie kazdy film ma jezyk polski, mozliwe to jest? Nawet tacy durni za szybcy za wsciekli :o

http://www.blu-rayshop.gr/product_info.php?products_id=586

Mozliwe by mial polskie?

ma juz od nich kilka filmow i zawsze byla tak, jak w opisie, czasem tylko okładka rozni sie od tej ze zdjecia na stronie

np. wspomniany przezemnie Terminator salvation steelbook, to to samo wydanie ktore bylo w polsce, jedyna roznica to naklejka(odklejana) z tylu w jezyku greckim, wydanie 2012 steelbook, to to samo ktore było dostępne w czechach.

Mysle ze czesc filmow jest tłoczona na poludniowa europe, a lokalni dystrybutorzy dokładają tylo wkładki w lokalnym jezyku. Ceny natomiast kształtuje lokalny rynek.

Ja ustalilem, ze w polsce nie dam wiecej za BD niz 50zł i tego postanowienia sie trzymam. A skoro ktos inny oferuje to samo wydanie za połowe ceny w polsce, nawet wliczajac wysyłke, to tylko moge sie cieszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ladnie to wyglada, w anglii nic nie ma polskich z nowosci a tam nawet step up 3d :/ smierdzi ta stronka mi troche jesli chodzi o polskie wersje jezykowe

to kwestia indywidualna, nie mam nic wspolnego z ta strona, ani nie znam ludzi ktory zarzadzaja tym sklepem, chcialem tylko poinformowac ze taka opcja istnieje.

osobiscie mam do nich 3 filmy, i zawsze bylo tak jak w opisie. Przesyłki sa dobrze zabezpieczone, i dostaje sie rachunek.

Dobrze jest tylko w ramce "informacje o zamowieniu" wpisac swoj poprawny adres, bo ich skrypt tlumaczacy z greckiego na angielski troche "kuleje" i czasem w adresie, wypełniając formularz zamowienia" wychodza jakies greckie "krzaczki".

ale płacąc przez paypal oni i tak dostaja Twoj adres.

Edytowane przez mulec
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezle chyba trafilismy na sklep gdzie trafiaja filmy przeznaczone na wschodni region dystrybucyjny. (Bo chyba nikt nie sadzil ze te fajne/lepsze wydania w Polsce przeznaczone sa tylko na nasz rynek ;), dystrybutor tylko dokleja wkladke i niestety tlumaczy czasami okladke) Alien za 277 to i tak w porownaniu z polska jest ok cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mulec dużo już u nich zamówiłeś?

Jaki czas realiazacji zamówienia?

Jeśli te polskie napisy to nie fake to chyba mamy blu-ray'owe Eldorado :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mulec dużo już u nich zamówiłeś?

Jaki czas realiazacji zamówienia?

Jeśli te polskie napisy to nie fake to chyba mamy blu-ray'owe Eldorado :D

kupilem od nich juz 3 filmy, jesli maja na stanie (co pisze pod kazdym filmem na stronie) to wysylaja w ciagu 2 dni. Po nadaniu przeslylki w grecji plyta jest u mnie w ciagu 5-7 dni, czyli podobnie jak zamawiajac z UK.

Napisy i lektor to nie fake :) nie ma lektora robionego na jakims syntezatorze mowy ;)

to sa orginalne wydania takie jak w sklepach, zauwaz ze cena Braveheart byla 17.30 ojro, a teraz spadła, podobnie jak kilka innych tytulow.

Ja nikogo przeciez nie namawiam do kupna, poprostu kupuje w tym sklepie od jakiegos czasu i sledze na bierzaco przeceny, a ze taka dzis zauwazylem to dalem info na forum.

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za stronkę :)

Ja już zamówiłem:

FIGHT CLUB (BLU-RAY)

MAX PAYNE (BLU-RAY)

PREDATOR 2 (BLU-RAY)

THE SILENCE OF THE LAMBS (BLU-RAY)

Polecam też Gladiatora za 12,90 w steelu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za stronkę :)

Ja już zamówiłem:

FIGHT CLUB (BLU-RAY)

MAX PAYNE (BLU-RAY)

PREDATOR 2 (BLU-RAY)

THE SILENCE OF THE LAMBS (BLU-RAY)

Polecam też Gladiatora za 12,90 w steelu !

Jaki jest koszt wysyłki do Polski?Cena a Obcego jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwage ,że ponoć posiada polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt wysyłki do Polski?Cena a Obcego jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwage ,że ponoć posiada polskie napisy.

wysyłka do polski to 3,50 ojro/szt.

wczoraj wyslali mi tez @ ze juz niedlugo za dodatkowe 2,50 ojro bedzie mozna wybrac przesyłke (prawdopodobnie kurierska) z numerem paczki i opcja śledzenia przesyłki w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na kupnem dodatkowo:

28 WEEKS LATER

http://www.blu-rayshop.gr/product_info.php?products_id=561

HORTON HEARS A WHO!

http://www.blu-rayshop.gr/product_info.php?products_id=599

i bondów po 9,99 - ponoć wszystko PL !

Poczekam z zakupem na odbiór pierwszej partii jak będzie ok to mamy fajne ceny na Bluray z pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja.... no to dawajcie znać jak już przyjdą te zamówione pozycje! Może mamy przełom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru and company, zaszyfrujcie ten wątek:)

Po co mają tu zaglądać szpiedzy od polskich dystrybutorów.

Zaraz zrobią "deal" z Grekami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten most nie ył taki drogi to już bym łykał - poczekam aż stanieje.

Ciekawe czy Gladiator 2BR to wersja z poprawionym transferem ?

Generalnie wpisałem na listę zakupów kilka filmów z PL:

GHOSTBUSTERS

GLADIATOR

INGLOURIOUS BASTERDS

LAST ACTION HERO

SEVEN YEARS IN TIBET

28 WEEKS LATER

HORTON HEARS A WHO!

THE JEWEL OF THE NILE

JAMES BOND: THUNDERBALL (BLU-RAY)

JAMES BOND: THE WORLD IS NOT ENOUGH

JAMES BOND: MOONRAKER (BLU-RAY)

JAMES BOND: LIVE AND LET DIE (BLU-RAY)

JAMES BOND: FROM RUSSIA WITH LOVE (BLU-RAY)

JAMES BOND: FOR YOUR EYES ONLY (BLU-RAY)

JAMES BOND: DΙΕ ANOTHER DAY (BLU-RAY)

Austarlia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę edytuj jednego posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w Advanced Search wpisać POLISH i wybrać dział MOVIES BR aby mieć wszystkie filmy w polskim tłumaczeniem - nie ma co dawać poszczególnych tytułów.

Lista:

http://www.blu-rayshop.gr/advanced_search_result.php?keywords=polish&categories_id=371&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&x=65&y=5

na górze po prawej jest sortowanie po cenie dodatkowo

Edytowane przez Evil Khan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm daje Fight Club a niby jest na stocku a potem przy nim są 3 gwiazdki, że nie mają... chyba, że coś źle czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...