Skocz do zawartości
mulec

Zakupy w grecji

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Mulec zrobił świetną robotę tym wątkiem:)

Grecy chyba zgłupieli z radości od wzrostu obrotów (zamówienia z PL) hehe...

Przy okazji mają 10 razy więcej maili z pytaniami z "Polska":)

swoja droga to jestem troche zaskoczony ze dopiero teraz jest taki ruch na forum w sprawie tego sklepu, z tego co pamietam to jakis czas temu albo ja albo ktos inny wspominal o tym sklepie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alieny za ok 280 zeta więc nie za wesoło ale jak ktoś musi miec wersję PL to o wiele bardziej sie to opłaca niż kupować w Polsce.

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alieny za ok 280 zeta więc nie za wesoło ale jak ktoś musi miec wersję PL to o wiele bardziej sie to opłaca niż kupować w Polsce.

Tylko, że chwilowo warto wstrzymać się z zakupami w tym sklepie. Dziś na ulicach Aten trwają zamieszki a cały kraj paraliżuje strajk generalny (poczta również strajkuje). Według informacji z radia ten strajk może potrwać do końca tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że chwilowo warto wstrzymać się z zakupami w tym sklepie. Dziś na ulicach Aten trwają zamieszki a cały kraj paraliżuje strajk generalny (poczta również strajkuje). Według informacji z radia ten strajk może potrwać do końca tygodnia.

zakupy robic mozna, bo ceny zmieniaja sie dosc czesto

jedynie wysylka moze sie opoznic :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jak już zapewne kilku kolegów wcześniej, właśnie zamówiłem Alien Anthology ;)

poczekamy.... zobaczymy....

a już wiem że następne w kolejności będą:

Elizabeth i Elizabeth The Golden Age.... niedostępne w naszym pięknym kraju, a tam i owszem, a wydania podobno warte grzechu... no i dalej komplet Mumii... znacząco taniej niż w PL... ;)

Edytowane przez pmmazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest od Sony więc jest bardzo prawdopodobne, że ma PL. A czemu tego nie ma u nas to cholera wie. Powinno być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jakim języku jest na tych greckich wydaniach tytuł filmu i opis z tyłu wkładki?

Czy można prosić o wklejenie jakieś okładki z takiego wydania.

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jakim języku jest na tych greckich wydaniach tytuł filmu i opis z tyłu wkładki?

Czy można prosić o wklejenie jakieś okładki z takiego wydania.

Dziękuje i pozdrawiam.

jak przyjda paczki to Ci wkleje fotki

natomiast z grecji mam wydania steelbook, pudelko jest w jezyku orginalnym (ang.), jedynie tylnie wkladki sa w jezyku greckim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz w sprawie godzilli

"Thank you for communicating with us. We kindly inform you that “GODZILLA (BLU-RAY)” includes both Polish language (POLISH VO 5.1) and subtitles. At your disposal for any additional questions."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktokolwiek kto zamawiał pakiet Obcego, dostał już informację o wysyłce towaru???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktokolwiek kto zamawiał pakiet Obcego, dostał już informację o wysyłce towaru???

Ja dostałem info w czwartek ,że paczka została wysłana i powinna dojść za 5- 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jako pierwszy dostałem przesyłkę z Grecji

Zamówiony 13 grudnia "X-Files I want to believe" właśnie mam w swoich łapkach :)

Zgodnie z napisany na okładce film ma lektora i napisy PL

Warto dodać, że film był dodatkowo zapakowany w tekturowe pudełko z logo sklepu.

Edytowane przez sawosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem 13 grudnia film "Ja Robot" dziś właśnie doszedł, tak jak powinno być jest lektor i napisy polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dostalem Braveheart i Bond-a. Oba filmy maja napisy i polskiego lektora.

Okładka Braveheart inna niz w pl ale wydanie 2xBD. Jutro wrzuce fotki bo nie mam aparatu pod reka.

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłali Godzillę, zobaczymy czy rzeczywiście będą napisy PL.

Pozdro

Pisalem maila do nich w tej sprawie i odpisali ze sa, jak dojdzie to daj wiadomosc jak jakosciowo to moze sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z Fight Clubem?

Są pl napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROzumiem, ze waleczne serce juz nie jest po 10 euro? Bo widze, ze jest po 17,30 tak?

Podaja ze Gladiator ma PL napisy i dzwiek a nigdzie nie ma u nas tego w PL...to jak to jest?

Bekarty wojny za 50zl PL, wydanie prawie kolekcjonerskie? Czy to jest prawda panowie?

Edytowane przez Legons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie ma? Gladiatora w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie ma? Gladiatora w Polsce?

Chodzi mu o to wydanie Saphire, niestety oni nie maja informacji ze jest to wersja poprawiona.. btw faktycznie taka kiszka jest :/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...