Skocz do zawartości
VAMET

Grafika dla Dune HD

Rekomendowane odpowiedzi

Na Zippiti nie wiem co ustawić cały czas podczas otwierania filmów z okładki wyświetla PROBLEM Z ADRESER URL, LUB BŁĄD POBIERANIA INFORMACJI O PLIKU.Co ustawić i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dune duo i wkurza mnie ze sprzet za takie pieniadze ,a trzeba sie bawic takimi programami zeby bylo ladnie i milo;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yaDIS po kliknięciu na film odtwarza tylko okładkę jako jpg a nie film???

Coś masz źle skonfigurowane - u mnie działa bezproblemowo wszystko.

Po update do 2.1.5 (z wersji 2.1.3) musiałem na nowo skanować seriale... (warto o tym pamiętać).

Na szczęście filmy zostały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że odtwarza zdjecia(okładki) tylko z katalogów np.Bluray czy DVD, z jednoplikowych odtwarza zawartość

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany, takie pytanko. Czy te całe graficzne piekne i cudowne katalogi (spisy, biblioteki zbiorów itd) to dotyczą tylko tych zbiorów do których dune ma dostęp czy są na dysku ? czy mozna robic sobie dowolny spis, no bo jak np katalogowac filmy na płytach. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany, takie pytanko. Czy te całe graficzne piekne i cudowne katalogi (spisy, biblioteki zbiorów itd) to dotyczą tylko tych zbiorów do których dune ma dostęp czy są na dysku ? czy mozna robic sobie dowolny spis, no bo jak np katalogowac filmy na płytach. dzieki

yaDIS skanuje pliki znajdujące się na dysku/ach i następnie automatycznie stara się znaleźć po nazwie odpowiednik w bazie danych filmów/seriali.

Do skatalogowania płyt musiałbyś chyba użyć czegoś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mozna go oszukac i potworzyc pliki txt z nazwami filmow, potem zmienic rozszerzenie i po sprawie ? pytanie czy dune skanuje tylko nazwe czy zawartosc tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skanuje nazwę folderu - która powinna być oryginalnym tytułem, aby znaleźć dany film w bazie danych.

Potem skanuje zawartość i na tej podstawie "wyciąga" z pliku - rozszerzenie, rodzaj dźwięku itp.

Musiałbyś spróbować zrobić to w sposób który opisujesz, ale tak jak piszę musisz stworzyć foldery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie mozna go oszukac i potworzyc pliki txt z nazwami filmow, potem zmienic rozszerzenie i po sprawie ? pytanie czy dune skanuje tylko nazwe czy zawartosc tez

No da się.Można wrzucić dowolne foldery z filmami w zappiti czy yaDIS i pozmieniać tytuły i pobrać opisy i okładki.Dane techniczne też można pozmieniać lub usunąć(w zappiti da się w yaDIS nie sprawdzałem ).Założymy sobie bibliotekę, ale do czego to ma służyć.

Edytowane przez emerytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yaDIS po kliknięciu na film odtwarza tylko okładkę jako jpg a nie film???

Uwaga jeśli ktoś miał wcześniej zapitti i ma problemy z Yadisem to powodem może być pozostawiny plik "dune_folder.txt" w folderze głównym.

Usuń plik zrestartuj duna, wybierz ponownie ścieżki w Yadi i powinno być ok.

Ja bujełem się długo z tym problemem ale udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie wsio OK. z Zappiti, czy nawet Dune Flash Interface („ruskie” cacko, które przy użyciu programu wyłącza urządzenie odbiorcze (TV, czy projektor) i po ponownym restarcie odpala program :/), ale po zmapowaniu na PC z dyskiem DUNE'a mój dysk SATA (w DUNE'ie) otrzymał nazwę STORAGE_f_coś_tam i kilka cyferek…

Wydarzyło się tak, przy wgraniu folderów Zapitti bezpośrednio na DUN’a…

Pomóżcie, proszę i poradźcie, jak zmienić nazwę na przyjazną – szukałem w ustawieniach smb, chciałem usunąć to przypisanie, odmapowałem dysk i d*pa…

Dzieki WIELKIE za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam :D

ten plik, o którym pisał igurex winien temu zamieszaniu :) edycja i zmiana na dowolną nazwę: storage_name = WITEKSPRYTEK i po restarcie SATA nazywa się... WITEKSPRYTEK

jakie to banalnie proste :D

pozdr!

DUNE rulezzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cze

czy moze ,mi ktoś podpowiedzić?

odtwarzam film bezpośrednio (jakiekolwiek rozszerzenie) z dysku zamontowanego w DUNE jest OK, a za pomocą yaDIS po 2-4 ' sekundach zaczyna sie klatkowanie.Przmieliłem wszystkie wer.yadisa i problem sie powiela wcześniej tego nie było.

ps

ZAPPITI o co chodzi z tą rejestracją to bezpłatna aplikacja czy już nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cze

czy moze ,mi ktoś podpowiedzić?

odtwarzam film bezpośrednio (jakiekolwiek rozszerzenie) z dysku zamontowanego w DUNE jest OK, a za pomocą yaDIS po 2-4 ' sekundach zaczyna sie klatkowanie.Przmieliłem wszystkie wer.yadisa i problem sie powiela wcześniej tego nie było.

ps

ZAPPITI o co chodzi z tą rejestracją to bezpłatna aplikacja czy już nie???

zamykam pytanie winny jest właśnie PLIK: ,, WITEKSPRYTEK,, :hura: po wywaleniu go jest znowu OKI

dzieki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że odtwarza zdjecia(okładki) tylko z katalogów np.Bluray czy DVD, z jednoplikowych odtwarza zawartość

mam to samo czy jest na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Używam yaDIS i wgrałem bibliotekę do Dune Smart D1. Niestety po wgraniu nie mogę odtwarzać plików z okładek. Przy próbie odtwarzania pojawia się komunikat o błędzie (no such file or directory). Czy spotkał się ktoś z was z podobnym problem i jak go rozwiązać?

Edytowane przez lambert_lew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lambert_lew

ponownie wpisz ścieżki z palca(nie wybierać w okienku) i wyeksportuj . Pewnie wpisało ci źle,też tak miałem

Przyłączam się do głosów co z tą rejestracją zapitti. Zainstalowałem na nowym kompie najnowszą wersję i się obudziłem po zrobieniu ponad setki filmów.Rejestracja dotyczy właśnie plugina do eksportu okładek. Zarejestrowałem się na stronie zapitti ale mi odmówiono licencji z powodów ...blablabla..Odmowa chyba dotyczy zakupu sprzętu w nielicencjonowanym punkcie.(chyba coś źle wpisałem).No ale wyeksportowałem te okładki bo dali mi 7 dni na używanie. Wszystko było ok więc postanowiłem dokończyć bibliotekę i dołożyłem następną setkę z tego samego dysku tylko w innym folderze. Niestety te filmy już się nie odtwarzają mimo że wielokrotnie sprawdziłem ścieżkę. Dołożyłem folder z bajkami który w drzewie katalogów ma krótszą ścieżkę i działa.Wkurzyłem się i zainstalowałem starszą wersję. tutaj nie ma problemu ale każdą okładkę trzeba otworzyć samemu.W nowszej wersji było to z automatu.

Edytowane przez emerytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz plik z rozszerzeniem .zip z nową skórką, potwierdzasz chęć instalacji i to wszystko... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś instalował Zappiti na Dune HD Base 3d? Da się? Mam zappiti na Dune 301 i chciałbym mieć jedną bazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...