Skocz do zawartości
VAMET

Grafika dla Dune HD

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem zainstalować YaDIS i wyskakuje mi taki komunikat:

..

a masz zainstalowane net framework 3.5?

Spróbuj też zainstlowac do innego folderu niż ten wcześniejszy.

Edytowane przez FaRa0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam aktualny system Windows 7 Enterprise 64-bit, także framework 3.5 powinno być. Stawiam nawet że mam już w wersji 4.0.

Instalowanie w innych lokalizacjach nie zdaje egzaminu :(

Nie próbowałem na drugim kompie, spróbuję dziś (chociaż tam mam taki sam system).

Jeśli się nie uda to zostanie mi tylko Zappiti :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja Zappiti Zappiti Version 1.3.1.2006

http://zappiti.com/zappiti-version-v1-3-1-2006.html

Jest polskie menu,ustawiłem wszystkie filmy i koncerty.Nieźle to teraz wygląda.Nawet jak nie znajdzie tytułu jest możliwość ręcznego wyboru a nawet dodania obrazka jpg.Można edytować i wstawić opisy po polsku.

Edytowane przez bubu54142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja Zappiti Zappiti Version 1.3.1.2006

http://zappiti.com/zappiti-version-v1-3-1-2006.html

Jest polskie menu,ustawiłem wszystkie filmy i koncerty.Nieźle to teraz wygląda.Nawet jak nie znajdzie tytułu jest możliwość ręcznego wyboru a nawet dodania obrazka jpg.Można edytować i wstawić opisy po polsku.

Z całym szacunkiem, ale Ameryki nie odkryłeś... Wszystko to było. Problem z jakim się borykamy to liczba dysków większa niż 2, ich konfiguracja, sposób odczytu danych i zapis biblioteki filmowej zawartej na kilku dyskach. To przetestuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Udało mi sie zmapować dysk DUNE.Uruchomiłem zappiti,pododawałem filmy i koncerty,podałem sciezki dostępu,wysłałem całość do DUNE i hula!Media uruchamiają się przy klikaniu na okładkę

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie tez dziala

i nawet pobralo mi nowsza wersje zapiti 1.4.1.2645

Naprawde fajna sprawa - zwlaszcza ta reczna edycja - przydatne przy

niektorych polskich filmach lub koncertach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wam naprawdę wystarcza 1 [jeden] dysk??? Oglądacie filmy w rmvb czy jak? Pomóżcie ogarnąć temat z 2,3,4 dyskami, bo z tym jest problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój szablon do jaDIS 2 nazwany "3.10 To Yuma". Na razie tylko podgląd, wersja beta ;)

4f47e0118454435.jpg 46d20e118454440.jpg 230ef4118454454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne kolego :) Czy templatem możesz się podzielić ?

Ja przesiadłem się z Zappiti właśnie na yaDIS, który jest wg mnie bardziej nowoczesny (minusem jest brak niektórych pozycji w bazie).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Jak będę mieć chwilę to może sam coś pokombinuję, chociaż Twój wygląda bardzo przejrzyście. Ja parę seriali mam, także jak sprawdzę to podzielę się screenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

jakie "warunki" musi spełniać plik z filmem, aby został prawidłowo rozpoznany przez Yadis lub Zappiti ?

Bawiłem się tymi programami kilka miesięcy temu i pamiętam, że nie byłem w stanie wywnioskować, jak to działa.

Część filmów "dostało" okładki i napisy, część nie.

Ponieważ zamierzam wrócić do tematu, proszę o pomoc.

pozdrawiam

Edytowane przez bankroot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych przypadkach należy ręcznie wskazać film (np. po numerze z bazy danych filmów - w zależności z którego programu korzystasz).

Ja po korzystaniu z Zapitti przesiadłem się na yaDIS i mi odpowiada bardziej.

Polecam jak masz trochę czasu, bo jednak pierwsza konfiguracja trochę trwa (jeśli masz dużo filmów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Zappiti jeżeli przy pobieraniu nie jest w stanie zidentyfikować filmów to musisz po prostu w okienku "pobierz" na dole wpisać samą nazwę filmu bez reszty kwiatków co są w nazwie pliku, a jeżeli poprawnie znajduje Ci filmy tylko wyświetla je bez okładek to nie wiem, bo u mnie wszystkie filmy rozpoznaje tylko rzadko się zdarza, że jakiś mało popularny film jest bez tła,

btw jak macie rozwiązane filmy będące w kilku plikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak macie rozwiązane filmy będące w kilku plikach?

W Zappiti tworzyłem Grupę dla takich filmów i wciskając PLAY na okładce Grupy odtwarzane były wszystkie części, którym wcześniej nadałeś kolejność.

W yaDIS jest to rozwiązane o niebo lepiej - program automatycznie "widzi" ilość części pliku (muszą być tylko ponumerowane na końcu/początku nazwy pliku) i w menu widzisz film jako jedną całość :)

W trakcie oglądania są sekundowe przerwy gdy zmienia daną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powalczyłem i są całkiem niezłe efekty.

Pozostaje jedna kwestia:

czy jest możliwość podzielenia grafiki na więcej (nie tak jak jest teraz czyli Movie i TVShows) kategorii ?

W Zappiti była/jest taka możliwość (np. Movies/Drama, Movies/Thriller itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest :)

Nawet możesz szukać w głównym menu po nazwisku aktora, reżysera etc.

Musisz tylko w yaDIS zaznaczyć, które informacje chcesz mieć. Nie jestem teraz w domu aby zapodać jakiegoś screena, ale mam nadzieję że to znajdziesz.

Jak nie to późnym wieczorem postaram się go wrzucić.

Edytowane przez moonfall84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, popatrzę.

Podpowiedz mi jeszcze proszę dwie sprawy.

Po pierwsze, jak rozwiązać problem z serialami, jak zrobić aby pojawiła się jedna okładka główna a "pod nią" poszczególne odcinki. Czy jest wymagana jakaś specjalna forma nazewnictwa poszczególnych folderów/plików ?

Po drugie: jak sobie radzisz z polskimi filmami, których nie ma w bazie ? Jak wciągnąć okładkę i tło ?

dzięki za pomoc

20:00 sprawdziłem szukanie po kategoriach - działa !

Edytowane przez bankroot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już sobie poradziłeś z kategoriami, także screena nie wstawiam.

Odnośnie seriali to u mnie bardzo ładnie wszystko się porządkuje automatycznie, a pliki mam nazwane według poniższego schematu:

Tytuł_serialu S01E01 ---> przykładowo to jest 1 sezon 1 epizod :)

A z polskimi filmami jakoś na siłę nie walczę :) W Zappiti było można dodać to sobie z ręki, w yaDIS jest trochę gorzej...

Dlatego po prostu pomijam te pozycje jeśli chodzi o okładki - zostawiam sam opis, który kopiuję np. z filmweba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam kolejny "bul" :(

Wczoraj (w pracy :rolleyes: ) cały dzień "produkowałem" okładki dla ponad setki filmów.

Katalog workspace i yaDIS założyłem na dysku, bo tak ma być (każdy dysk ma mieć swój katalog okładek).

Po wyjęciu dysku z obudowy i włożeniu do domowego kompa, oczywiście pojawiły się problemy.

Poza faktem, że dysk zmienił literę, chyba wszystko powinno być OK.

Nie jestem w żaden sposób odzyskac listy już przerobionych filmów w aplikacji yaDIS zainstalowanej na kompie domowym (pomimo podania poprawnych ścieżek w aplikacji).

Analiza plików w katalogach workspace oraz yaDIS pokazuje, że informacje tam zawarte są prawidłowe.

Qrde, co zrobić ?

W jaki sposób zmusić aplikację, aby czytała listę z konkretnych plików ?

Czy eksport np. pustej listy kasuje całą wcześniejszą pracę (katalog yaDIS) ?

rozwiązałem problem.

Jeśli chce się mieć oddzielne opisy do każdego z dysków (taki jest mój setup), należy po prostu mieć oddzielne instalacje yaDIS dla każdego dysku ....

Edytowane przez bankroot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z zappiti. Robie jak wyzej polecacie wszystko gra tylko nie sciaga mi zadnych fotek... Mam opisy , tytuly ale brak kompletnie fotek.

Druga sprawa napisalem tutul po polsku ale i tak opis po angielsku... ;-)

Co robie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...