Skocz do zawartości
karaznie

nbox - lista przetestowanych telewizorów z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

samsung le32s71b hdmi- obraz słaby jakieś poprzeczne linie zwłaszcza na ciemnym tle poza tym zanika dzwięk co kilka minut na jakąś sekunde :) , komponent- super !!, dzwięk ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='seles' post='14748' date='16.10.2006, 09:15 ']A jaka jest różnica między 19 a 25 pinowym?Ja mam orginał dostarczony z tv.[/quote]

Kabel 25-pinowy obsługuje tryb dual-link. Dla dla naszych 1080i 19 pinów wystarczy z nawiązką ;-)
Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krog' post='14810' date='16.10.2006, 11:43 ']Testował ktoś Pioneera PDP-436 lub PDP-427 ?[/quote]
Testowany Pioneer PDP436, po HDMI, działa wporządku, w trybie 720, tryb 1080i z załozenia nie działa poprawnie obraz skacze. Teraz w rozdzielczości 1080i jest OK, może cos akurat zle nadawali. Czasami występują braki w dźwieku.
Projektory Optoma HD70 i HD72i, obraz na HD żyleta, wszystko działa bez problemu - poprostu bajka. Edytowane przez Krzy$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='m_art' post='14757' date='16.10.2006, 09:27 ']Witam,

Telewizor: Samsung LE32T51B
DVI-HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości /komunikat :błąd HDCP/
COMPONENT - wszystko OK
Problem zgłoszony na infolinii.[/quote]

Potwierdzam. Dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='14734' date='16.10.2006, 09:44 ']LG 42px5r wszystko działa ok.[/quote]
Na to info czekałem B):D:)
Jutro będę szukał nboxa :)
Może ktoś z szanownych użytkowników wie gdzie go dorwać w Szczecinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='m_art' post='14757' date='16.10.2006, 10:27 ']Witam,

Telewizor: Samsung LE32T51B
DVI-HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości /komunikat :błąd HDCP/
COMPONENT - wszystko OK
Problem zgłoszony na infolinii.[/quote]Dla tych co mają problemy, być może przyda się ta informacja:
[url="http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=11946"]Tutaj[/url]
ze szczególnym podkreśleniem:
"Format DVI-D (podobnie DVI-I) używa połączeń pojedynczych i podwójnych(posiadają dodatkowe 6 żył). Podstawowa różnica między połączeniami to stosowanie dwóch transmiterów TMDS 165 Mhz w połączeniu podwójnym i analogicznie jednego w pojedynczym. Podwójne połączenie potrafi przesłać sygnał o rozdzielczości 1920 x 1080 natomiast pojedyncze 1280 x 720."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor Samsung LE32R71B obraz zyleta po componecie i HDMI. Discovery HD to jest to na co warto bylo poczekac. B)
Mam problem z DD 5.1 ale to inna historia i nie dotyczy telewizora.

Telewizor Samsung LE32R71B obraz zyleta po componecie i HDMI. Discovery HD to jest to na co warto bylo poczekac. :D
Mam problem z DD 5.1 ale to inna historia i nie dotyczy telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Krzy$' post='14910' date='16.10.2006, 17:16 ']Testowany Pioneer PDP436, po HDMI, działa wporządku, w trybie 720, tryb 1080i z załozenia nie działa poprawnie obraz skacze.[/quote]
To dziwne Krzyś :D , u mnie sam n-box wybrał tryb 1080i i nic nie skacze, obraz stabilny, na DiscoveryHD żyleta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lelo72' post='14773' date='16.10.2006, 11:02 ']karaznie dzięki!!! Pół soboty spędziłem razem z n-boxem w sklepie gdzie kupiłem ten telewizor (LG 37 LC2R) i co się okazało!?
Niektóre telewizory działały bez problemu, wszystkie z serii LC2R miały problem z HDMI. Oczywiście zgłosiłem to serwisowi i czekam na jakieś wiadomości. Jak coś będę wiedział to napiszę - obiecali rozwiązać problem do jutra.[/quote]

No fajnie się robi... W piątek kupiłem z myślą o N-ce LG 42LC2R ;-P
Przetestował ktoś już wersje 42 cale ?
Ręce zaczynają mi opadać ;-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG 32LC2R nie działa HDMI !!! (kabel Tech+Link) Na Componencie OK !
ciekawe o co chodzi ?
zadzwoniłem na info i powiedziano że pracują nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JVC 32S60

Działa na wszystkich złączach.
Mam jedynie małe zacięcia dźwięku po HDMI-HDMI ale muszęto sprawdzić na innym kablu. Jutro wyedytuję co i jak

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 42PF9830 - Obraz OK przez HDMI jak i component, na razie nie zauwazylem roznicy. Proba rownoleglego wyswietlenia w PIP spowodowala zawieszenie sie HDMI :) . Jedynka, dwojka z anteny naziemnej ma bardziej nasycone kolory ale gorszy dziek, ciekawe czy powoduje to TV czy nbox ? PIP na jednym programie z dwoch zrodel pozwala na empiryczne doswiadczenie opoznienia syganlu satelitarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos juz podlaczal do n-boxa Bravie 32V2000? Pytam, bo wczesniej byly sygnaly o braku wspolpracy tego modelu z niektorymi tunerami cyfrowymi w zakresie rozdzielczosci 1080? Czyu ktos moglby to potwierdzic badz zdementowac w odneisieniu do n-boxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam !!!
Telewizor: Toshiba 37 WL66
HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości
COMPONENT - wszystko OK
dodatkowym kablem musiałem podłączyć audio TV a nbox
Problem zgłoszony na infolinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lelo72' post='14732' date='16.10.2006, 09:29 ']LG 37LC2R nie działa HDMI !!! (kabel Tech+Link) Na Componencie OK ![/quote]

Nic sie nie martw. Mam ten sam telewizor i ten sam problem. Max do czwartku chlopaki z N ki zaktualizuja co trzeba do naszych telewizorow i bedzie ok. Jesli bedziesz mial dalej problem z hdmi to dawaj info na prv.
Pozdr.

Telewizor: LG 32'' (LC2R)
Dzwięk: Amplituner Samsung połączenie przez przewód optyczny.

COMPONENT OK
EURO OK
HDMI jeszcze nie ;)

OBRAZ JAK NA SD TO SZKLANKA !!!
U mnie chlopaki montowali z jakies firmy monterskiej i mieli tuner syfry+ i porownywalismy jakosc sd .... N'ka wymiata !!! Przy parametrach:
Siła sygnału 85%
Jakość 36-46%
Pozdr.

Edytowane przez n_tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='braavoo' post='15008' date='16.10.2006, 23:54 ']JVC 32S60

Działa na wszystkich złączach.
Mam jedynie małe zacięcia dźwięku po HDMI-HDMI ale muszęto sprawdzić na innym kablu. Jutro wyedytuję co i jak

Pozdrawiam

braavoo[/quote]
ucieszyłeś mnie tym postem braavoo
pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='n_tv' post='15167' date='17.10.2006, 15:50 ']Max do czwartku chlopaki z N ki zaktualizuja co trzeba do naszych telewizorow i bedzie ok.[/quote]

Nie jestem pod wrażeniem umiejętności chłopaków z N-ki. Jestem pod wrażeniem Twojego optymizmu ;-)
W czwartek wieczorem zobaczymy czy seria LC2R zadziala po HDMI
Pytanie do wtajemniczonych - W jaki sposob ONI to naprawią ? Omineli jakieś ustawienia ? Coś dopasowują... Nie mam pojecia a to w sumie dość ciekawa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony 3lcd KDF 50e2010 po componencie smiga super. Kabel HDMI dopiero zamowilem, bo nie chcialo mi sie szukac go u siebie w miescie (na allegro wiadomo znacznie taniej zamowilem).

Dzis wszyscy ogladamy lige mistrzow na NSPORT w HD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Telewizor: Philips 37PF9986/12
DVI-HDMI - nie działa w żadnej rozdzielczości /komunikat :błąd HDCP/
COMPONENT - wszystko OK
Problem zgłoszony na infolinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fujisu Siemens Myrica V32-1
po componencie n-ka OK , po HDMI - DVI-D nic ,telewizor ,,szuka innego zródla sygnalu,,
Kabel HDMI-DVI f-my Oehlbach (trzy gwiazdkowy)
Może u kogoś na tym TV jest inaczej ?

Lukas :D

Edytowane przez lukas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Telewizor : JVC 32A61
HDMI-DVI : dekoder niezglasza problemow ustawia sie automatycznie na 1080i, mimo to na telewizorze niebieski ekran, co jakis czas miga na czarno. Problem wystepuje na wszystkich rozdzielczosciach przez HDMI.
kabel : Vivanco Gold Dual Link za 119zl
Component : ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...