Skocz do zawartości
depe

4-8.02 w MediaExpert po 29.00 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

W niektórych MediaExpert (Poznań i Wrocław na pewno) cztery tytuły w niezłych cenach.

me.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie ceny docelowe powinny obowiązywać na stałe ? :)

Toć to ponad 10$ , a na tak biedny kraj to i tak kosmos ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tych tytułów naprawdę warto kupić biorąc pod uwagę obraz i dźwięk?

Edytowane przez Dru79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są dobre. A ceny szok. Jak ktoś nie ma to brać wszystko. Doskonałe kino i tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cena super, ale tytuły niekoniecznie... Może o Grimmach bym pomyślał... Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny to ja rozumiem, szkoda ze tego nie ma w w-wie :/. Ja bym lyknal Braci Grimm i moze nawet anioly i demony skoro taka cena. Jakby byl jakis Dobry Samarytanin, to bylbym bardzo wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do soboty nic już nie będzie w Wrocławiu koło Korony :). Byłem w media expercie w Kielcach i zapomniałem sprawdzić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraż sie karki zwalą do sklepów aby wykupić cały stan--- Za moment bedzie wysyp na allegro po 5 dych

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym karki nie zarabiają kasy. Za dużo ceregieli, a zysk z takiej działalności żaden (jak dla nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej uczciwej ceny także to przecenili. Mogli zrobić tak jak Media Markt

Ze 129 na 29zł = oszczędzasz 100zł, a tu tylko 69zł na 29zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraż sie karki zwalą do sklepów aby wykupić cały stan--- Za moment bedzie wysyp na allegro po 5 dych

Tak się składa, że dzisiaj już widziałem trzy tytułu z tej listy po 50zł nowe na allegro. Więc coś już może w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ciekawe czy te tytuly to przecena tych filmow ktorych nie sprzedali, czy nowa dostawa po takich cenach.Wlasnie wrocilem z Media-Expertu we Wrocku i pan sprzedawca poinformowal mie ze Anioly i Demony nie beda dostepne mimo ze sa w gazetce promocyjnej. Valkirie, Madagascar 2, Bracia Grimm mozna byko kupic juz teraz po 29 zl, ale i tak pojde jutro na otwarcie po Anioly i Demony.Moze mi sie uda.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Od 4 lutego w m.in. w Poznaniu w MediaExpert mają filmy BR po 29zł:

- Walkiria (kupiłem jakiś miesiąc temu u nich za 50 i się cieszyłem jak dziecko...)

- Anioły i Demony (kupiłem za 119 w MM :angry: )

- Nieustraszeni Bracie Grimm

- Madagaskar 2

Niestety nic dla mnie :( , a w przeciwnym razie bym stał od 6 rano pod drzwiami :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mamy taki temat, teraz jest już trzeci ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jutro jadę do ME tylko czy ta promocja tyczy się tylko ME Poznańskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jest w gazetce więc promocja jest na całą polske ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe jest w gazetce więc promocja jest na całą polske :)

niestety, nie na cala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już melduję.

Media Expert Wrocław ul.Krzywoustego ... zjawiłem się o 9:00.

Oczywiście nic na półkach.

Dla zmyłki(?) nalepili karteczkę na Madagaskar 1 .... oczywiście pomyłka i nie sprzedadzą za 29zł.

Po nagabywaniu sprzedawcy okazało się że jest 2*Walkirie i 1*Madagaskar2.

Wyprzedził mnie facet który kupował wszystko jak leci ..... na handel?

Sprzedawca przytomnie stwierdził że nie sprzeda mu dwóch sztuk jednego filmu bo tak nie można.

Co akurat mnie specjalnie nie obeszło bo Walkirii nie chciałem kupować.

Więc .... wyszedłem na pusto. Gdyby nie to, że do sklepu mam 3 minuty samochodem, to bym się mocno wkurzył ;)

Podobno mają sprowadzić większą ilość filmów na poniedziałek (teoretycznie jeszcze w terminie promocji). Zobaczymy.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie karki to pryszcze a jak nie pryszcze to co inteligentniejsi sprzedawcy - wszystko jedno bo na jedno wychodzi

Tak czy inaczej - jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tym bardziej taka z glinianymi skrzydełkami

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już melduję.

Media Expert Wrocław ul.Krzywoustego ... zjawiłem się o 9:00.

Oczywiście nic na półkach.

Dla zmyłki(?) nalepili karteczkę na Madagaskar 1 .... oczywiście pomyłka i nie sprzedadzą za 29zł.

Po nagabywaniu sprzedawcy okazało się że jest 2*Walkirie i 1*Madagaskar2.

Wyprzedził mnie facet który kupował wszystko jak leci ..... na handel?

Sprzedawca przytomnie stwierdził że nie sprzeda mu dwóch sztuk jednego filmu bo tak nie można.

Co akurat mnie specjalnie nie obeszło bo Walkirii nie chciałem kupować.

Więc .... wyszedłem na pusto. Gdyby nie to, że do sklepu mam 3 minuty samochodem, to bym się mocno wkurzył ;)

Podobno mają sprowadzić większą ilość filmów na poniedziałek (teoretycznie jeszcze w terminie promocji). Zobaczymy.

Niestety to samo w Poznaniu - jedna, słownie jedna, sztuka Aniołów i Demonów, 3xGrimm i 2xMadagsakar, nie widziałem Walkirii. Mieszkam dalej niż 3 minuty od ME więc się lekko wkurzyłem. Zdaje się, że miało to (akcja) przyciągnąć klientów do ME. Dla mnie mnie akcja dała dokładnie odwrotny skutek - coś takiego jak ME przestało dla mnie istnieć. Gdyby było po 5-10 sztuk każdego oddzielnie wystawione a nie zakopane pomiędzy innymi tytułami, ze starymi cenami ("... jeszcze nie zmieniliśmy, ale więcej nie będzie. Cena przy kasie...."), to ok.... Czyli na te pojedyncze egzemplarze trafili ci, którzy mieli szczęście - tylko tyle.

to tyle raportu z Poznania.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą nowy66. Jedna ściema i tyle!

Byłem wczoraj wieczorem w sklepie i płyt było sporo w kosmicznej cenie oczywiście- mi chodziło o Anioły i demony. Sprzedawca powiedział, że promocja od dnia jutrzejszego. Dzisiaj rano przy otwarciu sklepu - ani jednej sztuki!!!! To co przez noc wyparowały? Czy wykupili je sprzedawcy....Wielkie brawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już melduję.

Media Expert Wrocław ul.Krzywoustego ... zjawiłem się o 9:00.

Zaraz jadę do Świdnicy i zobaczę czy coś jest. Jak coś to biorę po 2 sztuki. Dam Ci znać na PRIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, co kolega @Fantom napisał. Żona była o 10 i już nic nie było. Aż mnie korci aby wysmarować jakiś piękny list do centrali media experta, chociaż wiem że pójdzie bez echa. Dla mnie albo to ściema albo mają ustawionych ludzi którzy wszystko zabierają i na allegro po 50zł teraz sprzedają.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...