Skocz do zawartości
BoDeX

GEORGE MICHAEL - LIVE IN LONDYN , 69 pln.

Rekomendowane odpowiedzi

4 XII premiera (aż dziwne, bo cała Europa 7 XII ) zapisu koncertu Georga Michaela - wszystkie hiciory za promo cenę 69 pln.

w sieci MM ( zobacz gazetkę MM www.mediamarkt.pl )

1. Waiting (Reprise)

2. Fastlove

3. I?m Your Man

4. Flawless (Go To The City)

5. Father Figure

6. You Have Been Loved

7. An Easier Affair

8. Everything She Wants

9. One More Try

10. Different Corner

11. Too Funky

12. Shoot The Dog

13. John and Elvis Are Dead

14. Faith

15. Spinning The Wheel

16. Feeling Good

17. Roxanne

18. My Mother Had a Brother

19. Amazing

20. Fantasy

21. Outside

22. Careless Whisper

23. Freedom ?90

24. "I'd Know Him a Mile Off!" Documentary (Bonus tracks)

25. Precious Box (Bonus)

26. Jesus To A Child (Bonus)

27. First Time Ever (Bonus)

BTW - Także Transformers 2 i Terminator 4 w cenie 99 pln. (może kupony zadziałają :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w piątek skoro świt, trzeba do MM pojechać, żeby się załapać na jedną z dwóch sztuk w promocyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile to nie jest kolejna WAJCHA MM - w piątek oznajmią, że nie dojechaly, bo premiera w poniedziałek, ale już po np. 109 pln - tak to działało

do tej pory ... taki marketing nowoczesny ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEDIA MARKT - jednak dla idiotów.

Rok temu o tej porze zdażały się w MM filmy w promo cenie po 49 zł. Teraz cena promocyjna to prawie 100 zł.

Poza tym zauważyłem w ostatni czasie że ceny w MM (na filmy Bluray, ale także na wszelkie inne towary)

przekroczyły ceny np. w Empikach. Do tej pory wszystkie płyty blu ray z filmami i koncertami były w Empikach

droższe. Chyba najwyższy czas zacząć omijać MEDIA MARKTY z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM w chorzowie ten koncert za 59 zł ma byc zobaczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajmy ze zrozumieniem :

59 pln. - DVD

69 pln - Blu-Ray

Przyjmuję zakłady, że MM zastosuje starą sztuczkę i Blu-Raya nie zobaczymy .... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W MM na Ostrobramskiej w Warszawie widziałem dzisiaj przynajmniej kilkanaście wyłożonych płyt z koncertem: Georg Michael - Live in London w cenie 69,- pln.

Może komuś przyda się ta informacja. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w MM Zabrze za 69.00 około 16:00, był też nowy Kings Of Leon za 89.00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam, niczego sobie.... cena 69pln w MM , Al. Krakowska WAWA

mam małe zastrzeżenia do obrazu... ale ogólnie genialny jak zawsze GM.

koncert trwa chyba 2:13 lub 2:17 minut (nie pamiętam dokładnie) + bonus truck chyba jakieś 18 min.

polecam.

pzdr

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jakość obrazu i dźwięku. Czy rzeczywiście sam koncert trwa ponad 3 godziny ?

Jakość dźwięku jak dla mnie super (nie słuchałem wcześniej żadnego koncertu na Blu-Ray). Słuchając DTS-HD Master Audio 5.1 miałem wrażenie że jestem na koncercie.

Jest ścieżka: PCM Stereo, DTS-HD Master Audio 5.1.

Obraz też jest bardzo dobry ale nie rewelacyjny.

Generalnie polecam ten zakup jak ktoś lubi G. Michael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko looknąłem..

Obraz tak jakoś 8.5-9.0/10

Jest świetny ale nie perfekcyjny, w ciemniejszych ujęcieach widać ziarno, w ogóle to dość 'ciemny koncert' jest.

Dużo czerni, granatu, błękitu.

Za to dźwięk 9.5-10/10 - bajka!

Ścieżki dźwiękowe:

PCM Stereo / DTS-HD 5.1 Master Audio / Dolby Digital 5.1

Subtitles:

Brak jakichkolwiek, nawet ENG (!)

Czas trwania:

Main show:

2"13:23 (z napisami końcowymi)

Bonus tracks:

18:57

Documentary:

42:09

Dużo starych kawałków w nowych aranżacjach, nie które ciężko nawet rozpoznać po pierwszych taktach..

Ogólnie super koncert, na pewno wart polecenia, szczególnie za.. 69.00 zł...

:blink:

Edytowane przez depe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Markach tez pełno egzemplarzy wiec nabyłem. Brakło natomiast Terminatora. Tzn wziałem ostatni steel book za 99PLN bo zwykle wydania były za 119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MM na Ostrobramskiej w Warszawie widziałem dzisiaj przynajmniej kilkanaście wyłożonych płyt z koncertem: Georg Michael - Live in London w cenie 69,- pln.

Niesamowite, jestem w szoku, ale faktycznie była tego dzisiaj jeszcze o 19:00 masa. Zupełnie do MM niepodobne... Przy okazji nabyłem też Kylie Minogue za jakieś 85 zł bodajże. No i teraz jest problem, czy włączyć płytę z dobrym audio czy z wartością dodaną na video :blink:

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to dźwięk 9.5-10/10 - bajka!

Ścieżki dźwiękowe:

PCM Stereo / DTS-HD 5.1 Master Audio / Dolby Digital 5.1

Koncert jest OK za to dźwięk w DTS HD MA to totalna PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet jak na realizacje "stadionową".

Jutro posłucham PCM.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest osobny wątek ale w sumie w temacie dżwiek na koncercie nie jest zły, napewno nie totalna porażka. Oczywiście Fosterowi do pięt nie dorasta no al enie ma dramatu. PCM brzmi niby lepiej ale faktycznie jakoś dziwnie. ZA to na Terminatorze dzwiek wywala z fotela sekwencja poczatkowa sprawila ze moja żona uciekła z pokoju :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koncert jest OK za to dźwięk w DTS HD MA to totalna PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet jak na realizacje "stadionową".

Jutro posłucham PCM.

Pozdro

Czyli jednak mam jakiś tam słuch; p bo odniosłem to samo wrażenie. Robisz głośno i jest.... dziwnie. Jest tyle innych produkcji co robią miazgę a to.. hm. Do posłuchania ot tak sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no przesadzacie, chociaż stereo lepsze moim zdaniem od 5.1, ale można spokojnie posłuchać. Nie jest to koncert Seala ze Soundstage, ale mi tam się fajnie słuchało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten koncert choć nie słucham na co dzień takich dźwięków. Nie słuchałem w PCM 2.0, bo jak chcę posłuchac stereo, to używam odtwarzacza CD. Porównałem DTS HD Master z Dolby Digital. Podobnie jak w przypadku Jeffa Becka DD jest nagrane głośniej i pierwsze wrażenie jest takie, że jest lepiej, dynamiczniej. Wyrównałem poziomy i powiem tylko tyle - REWELA! Zmixowac taką ilość dżwięków cyfrowych i akustycznych i do tego oddać charakter i klimat hali przy czytelnym vocalu to sztuka. Bas pojawia sie wtedy, kiedy być powinien i jest prawdziwym smaczkiem. W wysokich rejestrach jest czysto i czytelnie. Podnoszenie głośnosci tylko potęguje przyjemnośc słuchania. Za dźwięk należy się 10-tka. Taki rodzaj muzyki lepiej zmixować się chyba nie da. Obraz jest OK, ale nic więcej. Kilka utworów wykonanych zostało perfekcyjnie. Za 69 pln, to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem ten koncert choć nie słucham na co dzień takich dźwięków. Nie słuchałem w PCM 2.0, bo jak chcę posłuchac stereo, to używam odtwarzacza CD. Porównałem DTS HD Master z Dolby Digital. Podobnie jak w przypadku Jeffa Becka DD jest nagrane głośniej i pierwsze wrażenie jest takie, że jest lepiej, dynamiczniej. Wyrównałem poziomy i powiem tylko tyle - REWELA! Zmixowac taką ilość dżwięków cyfrowych i akustycznych i do tego oddać charakter i klimat hali przy czytelnym vocalu to sztuka. Bas pojawia sie wtedy, kiedy być powinien i jest prawdziwym smaczkiem. W wysokich rejestrach jest czysto i czytelnie. Podnoszenie głośnosci tylko potęguje przyjemnośc słuchania. Za dźwięk należy się 10-tka. Taki rodzaj muzyki lepiej zmixować się chyba nie da. Obraz jest OK, ale nic więcej. Kilka utworów wykonanych zostało perfekcyjnie. Za 69 pln, to okazja.

hmmm , czy wydaje mi się czy ktoś na siłę reklamuje produkt po negatywnych opiniach osób które mają jakieś pojęcie i sprzęt do BD. ktoś napisał że dźwięk nie taki i uszy ma dobre :D , a tu nagle ..... BUM ! wszystko OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm , czy wydaje mi się czy ktoś na siłę reklamuje produkt po negatywnych opiniach osób które mają jakieś pojęcie i sprzęt do BD. ktoś napisał że dźwięk nie taki i uszy ma dobre :D , a tu nagle ..... BUM ! wszystko OK?

Niczego nie reklamuje. Chciałem podzilić się swoimi uwagami nie wiedząc, że taki wątek już istnieje. Bawie się w KD od dziesięciu lat. Pierwszy mój zestaw to DVD 717 Pioneera i TA/E-N9000ES Sony-ego, a pierwszy projektor kupiłem 7 lat temu. Mix przy tej ilości instrumentów różnej maści i tego rodzaju muzyki jest wzorowy. Dźwięk w DTS HD Master jest ciszej nagrany od DD, ale po wyrównaniu poziomu nie ma już moim zdaniem wątpliwości, że w DTS HD Master jest lepiej. Trzeba pamietać, że to jest koncert muzyki POP i jak na taki realizacja jest wzorowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert pod względem audio ok, obraz trochę gorszy czasami za dużo ziarna jak na Blu-ray ale specyfika koncertowych nagrań powoduje dużo utrudnień w realizacji dobrego obrazu, czyli oświetlenie, dym itp ... trochę szkoda ze nie ma "Edge of heaven" i innych ale wtedy koncert trwałby całą noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...