Skocz do zawartości
mjasinsk

You Tube pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapowiadali tak zrobili. You Tube jest już niedostępny na przeróznej maści odtwarzaczach NMT itd itd. Na dekoderze N informacja o zawieszeniu używania serwisu na PCH podobnie. NIe żebym z tego powodu miał straszny żal pytanei tylko czy im sie to opłaca bo w zasadzie tylko ta droga do nich wchodzilem byc moze jestem w nielicznej grupie takich uzytkownikow. Jakos z kompa nie chcialo mi sei nigdy YT uzywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało bo nie śledziłem tematu? Dzisiaj odpaliłem Recordera turbo i taka niemiła niespodzianka>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w jaki sposób urządzenia blokują?

(chyba od strony dostawcy..., czyli np. "n" itd., urządzenia z pluginami "free" chyba nie będą blokowane...???)

Ps -stary Xbox z XBMC działa bez zarzutu (wszystko chodzi nadal na TV).

Edytowane przez hojlo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że obsługę youtube da się z powodzeniem zastąpić innym serwisem - oczywiście znacznie mniej popularnym, ale skoro Google zmienia swoją politykę "wszystko za darmo" to cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym np. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale stworzyli tez sporo problemów producentom sprzetu. Zauwazcie ze mnostwo BD playerow, tv ma naklejki reklamujace funkcjonalnosc a tej nie ma. Wiec sa problemy natury prawnej konsumenckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wątpię by np. Samsung miał jakiś problem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardziej miałem na myśli, że oni sa na pewno partnerem (bo jest coś takiego) i z takim gigantem nikt nie będzie robił problemu.

Na nboxach też wystarczy aktualizacja softu.... tylko trzeba to napisać a podobno potrzeba na to sporo czasu i $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym np. ?

Można by spróbować z vimeo oferującym poza dużo lepszą jakością obrazu także i lepszą ogólną zawartość merytoryczną. Tyle, że to jednak coś zupełnie odmiennego od youtuba i rzeczy tam wrzucanych ;)

Ale wątpię by np. Samsung miał jakiś problem ;-)

Tutaj za to chociażby w seri b650 pojawiają się problemy z łatwością korzystania z tego serwisu poprzez kłopoty z logowaniem , wyszukiwaniem itd.

Edytowane przez Cassius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA telefonach HTC dedykowana aplikacja tez nie działa. Wiec nei chodzi tylko o kaskę ale poprostu o nieprzygotowana akcje ktora niewatpliwie czkawka odbije sie na google. Swiat nie znosi prozni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj za to chociażby w seri b650 pojawiają się problemy z łatwością korzystania z tego serwisu poprzez kłopoty z logowaniem , wyszukiwaniem itd.

Jakiego typu kłopoty? Korzystam z YT na B650 czasem, dziś też wyszukiwałem i oglądałem różne starsze kabarety i wszystko działa bezboleśnie.

Mam nadzieję, że duzi producenci też skorzystają z nowych funkcji YT i wprowadzą obsługę 1080p AVC z youtube.

NA telefonach HTC dedykowana aplikacja tez nie działa. Wiec nei chodzi tylko o kaskę ale poprostu o nieprzygotowana akcje ktora niewatpliwie czkawka odbije sie na google. Swiat nie znosi prozni.

Jakich telefonach HTC? Na HTC Touch HD działa, sprawdziłem właśnie. Może masz jakąś starą wersję aplikacji? Ja mam 2.2.15.

Dzisiejsza walka Roya Jonesa Juniora na HTC:

ce61198c7f201d5fm.jpg

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny ROM do HTC HD i aplikacja wyglada kompletnie inaczej niz Twoja i od przedwczoraj nie dziala. Tzn aplikacja działa ale nie ładuje żadnych filmów. Jeszcze w sobote ogladałem bez problemu.

Jakiego typu kłopoty? Korzystam z YT na B650 czasem, dziś też wyszukiwałem i oglądałem różne starsze kabarety i wszystko działa bezboleśnie.

Mam nadzieję, że duzi producenci też skorzystają z nowych funkcji YT i wprowadzą obsługę 1080p AVC z youtube.

Jakich telefonach HTC? Na HTC Touch HD działa, sprawdziłem właśnie. Może masz jakąś starą wersję aplikacji? Ja mam 2.2.15.

Dzisiejsza walka Roya Jonesa Juniora na HTC:

ce61198c7f201d5fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mjasinsk, na HTC HD2 tez dziala!

N'ka ma jednak pecha w goracym okresie sprzedazy, ledwo wprowadzili Turbo z niedopracowanym oprogramowaniem to teraz jeszcze You Tube poszlo do pieca!

Generalnie ostatnio ze strony n zajezdza troche "zgnilizna" - takie jakies polprodukty niedorobione (nFilmHD, nFilmHD VoD...)

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam oryginalny ROM do HTC HD i aplikacja wyglada kompletnie inaczej niz Twoja(...)

Ta stara wersja faktycznie wyglądała zupełnie inaczej, ale też była przecież autorstwa samego Google, może również uaktualniają API. Instalnij najnowszą, powinno działać -> http://m.google.com/youtube/download/binar....15/youtube.CAB

btw. Google Maps też już jest kilka wersji do przodu w stosunku do tej preinstalowanej, aktualna to 3.3.0 -> http://m.google.com/maps/download/binaries.../GoogleMaps.CAB

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na HTC tez wszystko dział na oryginalnym romie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dzisiaj macie na Turbo? Proponuje jeszcze zrobić twardy reset. Działa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z YouTube pożegnał się też Xtreamer. W sumie żadna strata, do tej pory wyświetlał pikselozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG 390 - YT działa

A ostatnia promocja w PlusGSM, Samsung AVILLA z Youtube za 1zł działa ? jest podstawa do rozwiązania umowy ?

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone 3G 16 GB - dziala. I to na referencyjnym oprogramowaniu wbudowanym w soft 3.1.2, a nie za pomoca jakichs dodatkowych aplikacji ;-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...