Skocz do zawartości
windmill

WD TV Live HD Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wyłączyć kompresję nagłówka w pliku przy pomocy np. MKVToolnix.

Mam już ten program, ale nie wiem jak w nim wyłączyć tę kompresję nagłówka. Czy mogę Cię prosić o krótką instrukcję?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie blu-ray!

a po nastepne, to cos innego, jakas niedorobka

Jeszcze jedno. Film na komputerze działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kompie zawsze działają, playery mają to do siebie że czasami mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z odtworzeniem praktycznie co drugiego filmu w mkv. WD coś wczytuje, po czym nic nie leci. Mogę wrócić do menu, ale już żadnego innego filmu nie da rady obejrzeć. Pomaga jedynie odłączenie od zasilania, odczekanie parę sekund i później już jest ok, czyli pozostałe filmy chodzą, ale ten który spowodował ten problem dalej nie działa. Na lapku wszystkie te filmy odpalam bez problemu. Próbowałem już zmianę softu, ale to nic nie dało.

Może ktoś z Was już miał taki problem i wie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego samir problem z tym filmem jest taki że na pewno przerabiałeś w nim coś za pomocą najnowszej wersji mkvmerge GUI.

Zainstaluj starszą wersję (np.4.0) i przepuść go przez niego jeszcze raz a powinno być już dobrze.Sam zanim to odkryłem to się nieźle nagłówkowałem - bo na kompie było OK.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś, ze to problem z nagłówkami i wystarczy ponownie przemuxować plik, tylko należy w extra options zmienić dla każdej ze ścieżek parametry z "default" na "none". Właśnie tak robię i zobaczę czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Ale sposobem adamo64. Zainstalowałem wersję 3.4.0 i poszło. A już zastanawiałem się nad zmianą WD na coś innego, ale jeszcze dam mu szansę. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy soft ,ale ostrożnie -u mnie po wgraniu jest brak głosu AC3 na HDMI a poprzednio był.

Dodam że mam też podłączenie po optyku ale nie zawsze uśmiecha mi się włączać ampli.

Jak ktoś wgrał to napiszcie swoje uwagi bo ja szybciutko wróciłem do 1.02.19. :(

Edytowane przez adamo64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej aktualizacji softu, filmy z ktorymi mialem problemy, odtwarzane sa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yerzo powiem szczerze że nie miałem w 1.02.19 żadnych problemów z filmami a pojawiły się po zainstalowaniu 1.03.49_V ,ale teraz mnie ciekawi sprawa dlaczego po włączeniu WD pokazuje mi że jest uaktualnienie do wersji 1.02.21. Czyżby usunęli tę najnowszą wersję z serwera automatycznej aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy łączył ktoś WD z routerem Siemens SLI-5300 jest to atrapa dana przez Netię. Ja mam problem, nie rozpoznaje mi w automacie w manualu nie mogłem uzyskać poprawnego DNS. Gdy już złapał DNS pokazuje mi brak połączenia z siecią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem, nie rozpoznaje mi w automacie w manualu nie mogłem uzyskać poprawnego DNS. Gdy już złapał DNS pokazuje mi brak połączenia z siecią...

Zobacz na kablu-sprawdz poprawność podłaczenia kabli.Miałem z tym kłopot.

Teraz ok.Smiga.

witam mam pytanko czy moj wd tv live bedziedzilal z tym dyskiem http://allegro.pl/wy...1400931751.html prosze o odp

Musi współpracowc to ten sam producent.

Pozdro

Edytowane przez Swiezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po aktualizacjii tej ostatniej mam problem bo filmy które mi chodziły bez pronblemu poprzez wifi, mam router n , teraz nie chca tzn skacza...jak wrócic do poprzedniego, gdzie znajdę w poprzedni nieoficjalny ...i wogole gdzzie sa nieoficjalne softy..kiedyś było polskie forum wd tv teraz nie ma..pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma problem na najnowszym sofcie z odtwarzaniem filmów DVD? Mi zaczynają się ciąć już przy menu, muzyka zwalnia i obraz się zacina, jak tylko uda się kliknąć żeby odtwarzał film to efekt jest ten sam.

Poza tym druga sprawa to, że urządzenie nie pamięta, że włączyłem automatyczne wczytywanie plików z tekstem, ustawiam na on i następnego dnia jest na off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdtv Gen2

soft alternatywny: 1.01.77-WDLXTV-G2-0.4.5.3

Prubowalem zrobic Movie sheet ale mi jakos nie wychodzi

Full screen std mode:

#config_tool -c MSHEETMODE=std na

config_tool -c MSHEETMODE=std

oraz

video thumb mode

#config_tool -c VIDMSHEET=ON

#config_tool -c GENMSHEET=ON

#config_tool -c LISTMSHEET=ON na

config_tool -c VIDMSHEET=ON

config_tool -c GENMSHEET=ON

config_tool -c LISTMSHEET=ON

zrobiłem movie sheets programem:ThumbGen v1.2.3.1

powstały pliki:

Die.Hard.mkv

Die.Hard.jpg

Die.Hard.mkv_sheet.jpg

i Die.Hard.nfo

te wszystkie cztery pliki wrzuciłem na dysk twardy do

folderu Die.Hard i zero rezultatu,moze ja cos zle robie,prosze o pomoc!!!

Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do wszystkich uzytkownikow pytanie, manowicie, czy w najnowszym oficjalnym firmware zauwazyliscie taka mala przypadlosc, jak fakt, ze czasami po nacisnieciu strzalki na pilocie, czy to prawo, czy lewo, gora czy dol- WD-ek reaguje przeskokiem o dwie pozycje, nie zas o jedna?

Czy to tylko moja przypadlosc?

Prosze o szybka odpowiedz, ponewaz to juz 2 egzemplarz z tym problemem, a do poniedzialku moge go zwrocic

Pozatym- efekt przejsc( user transition effect) - fade in, fade out nie dziala.

Czy tos z was zauwazyl u siebie podobny problem?

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy przeskakuje o dwie pozycje, czego dwie pozycje?

Mogę sprawdzić, ale opisz o co Ci chodzi, wszędzie piszesz gdzie się tylko da, w czym przeszkadza itd

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Mam WdtvliveHD podpiętego przez sieć do kompa. Kiedy komp chodził pod XP nie było problemów, ale zmianie na Win7 pomimo udostępniania plików *.flac widzi je ale nie odtwarza wyświetlając komunikat: format pliku niedostępny. Ten sam plik z usb odtwarza, mp3 też odtwarza. Proszę o pomoc, bo licze na flac'i, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam nowego WD TV Live z FW 1.02.21.

Jest nowy FW, ale przed wgraniem, chciałbym zabezpieczyć ten, który jest już na sprzęcie.

1. Czy jest taka możliwoś?

2. Czy przy przywracaniu fabrycznych ustawień wrócę do FW z dnia zakupu?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...