Skocz do zawartości
windmill

WD TV Live HD Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moje rece wpadl WD Live TV HD Media Player, jest na nim wgrane niebrandowany soft 1.05.04. Chcialbym zainstalowac na nim WDLXTV ale ono jest do wersji 1.04.x i tutaj mam pytanie, jak wrocic do nizszej wersjio softu, jest jakies recovery ?

Edytowane przez hal9kx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisane setki razy, musisz w pliku podmienić wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moje rece wpadl WD Live TV HD Media Player, jest na nim wgrane niebrandowany soft 1.05.04. Chcialbym zainstalowac na nim WDLXTV ale ono jest do wersji 1.04.x i tutaj mam pytanie, jak wrocic do nizszej wersjio softu, jest jakies recovery ?

http://koval.com.pl/2010/11/06/instalacja-alternatywnego-firmware-na-wd-tv-live-hd/

Ja bazowalem na tym opisie. Szybko, latwo i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W testach na chip.pl napisali o tym odtwarzaczu:

"Nie mamy zastrzeżeń do jakości dźwięku, natomiast obraz jest zbyt ciemny, a kolory za bardzo nasycone. Jeśli chodzi o najczęściej spotykane formaty wideo, nie są obsługiwane niektóre rodzaje plików MKV, ani kontener VOB (zawartość płyty DVD-Video skopiowana na dysk twardy).

Zobacz więcej: http://www.chip.pl/testy/akcesoria/odtwarzacze-plikow-multimedialnych/wd-tv-live#ixzz1Pq5QtiCO"

Czy to prawda z tymi plikami MKV i VOB? Chce zakupic w/w odtwarzacz ale mam kilka plyt skopiowanych na HDD i chcialbym aby chodziły.

Bo DTS jak podam na amplituner przez HDMI a z ampli do TV tez po HDMI to bez problemu odtworzy rozumiem.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś dziwadła pisze ten poradni chip

Fakt.

Napisy txt obsługiwał którys soft Norbiego ale była ustawiona na stałe jedna prękosc klatek na sekunde.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki soft na ta chwile jest najlepszy do skrzyneczki. Czy ten najnowszy od producenta, czy alternatywny (ktora wersja-stabilna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...