Skocz do zawartości
windmill

WD TV Live HD Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies czytalem ze wlasnie ta 500-ka szajsunga nie dziala z tym wd. boli, co ?

ja wczoraj wymienilem 8gm pena kingstona ktory nie dzialal na corsaira ktory poszedl bez problemu, ale to troche inna para kaloszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, byłby ZONK.

Dzisiaj pożyczę jakieś inne dyski zewnętrzne i zobaczę jak biega. Swoją drogą paranoja.

Jest jakaś lista sprawdzonych dysków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podlaczalem 2,5 calowe wd i seagate 320 gb i oba bez problemu. a lista wspolptracujacych urzadzen jest wrecz smieszna, doslownie po kilka pozycji jest na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiec kto odpowie na moje wczesniejsze pytanie

Nie powinno być z tym problemów. Pliki z mojej kamery HDV chodzą jak złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pobawiłem się innymi dyskami i wszystko jest OK. Niestety Samsung 500GB 2,5" nie chodzi, także przestrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpowie na moje wcześniejsze pytanie czy ten player będzie współpracował z Samsung Story Station 1TB 32MB USB 3,5'' ??

EDIT: okazało się, że w poprzednich postach było o tym.

Edytowane przez grucha06m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem go w BINO.pl i śmiga super daje rade nawet z filmami Blue-Ray otworzył wszystko co mam z nowości:) Miałem poprzednia wersje ale ten jest o wiele szybszy i ma większe możliwości oraz dużo lepsze kodeki Naprawdę polecam. Maja dużo sztuk i super cenę!!!

http://allegro.pl/item823945503_wd_tv_live...ylko_10szt.html

Myślę ze naprawdę warto warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to zadna laska, bo ma drogo, i smierdzi spamem

dla mnie nie warto, nie jest wart tej cen moze 420zl ale to max

opisz mi jakies odt filmy blu ray cos wiecej?

najbardziej beznadziejny post jaki przeczytalem z samego rana!

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to zadna laska, bo ma drogo, i smierdzi spamem

dla mnie nie warto, nie jest wart tej cen moze 420zl ale to max

opisz mi jakies odt filmy blu ray cos wiecej?

najbardziej beznadziejny post jaki przeczytalem z samego rana!

sugerowana cena producenta 149$ = 428zl. jesli jest to 1 wystawiacz towaru na allegro to moze dyktowac ceny, a nazywa sie to z tego co pamietam "spijaniem śmietanki". jak wejdzie drugi, to cena będzie opadać, ale nie dajmy się zwariować do 420 nie spadnie bo kazdy chce cos na marży zarobić.

imho kazda cena <500zł warta jest rozpatrzenia szczegolnie jesli xtreamer dalej kosztuje w PL 530zl. W segmencie dla niezamożnego klienta jest to sprzet wart rozpatrzenia, szczegolnie jesli hd do tej pory ogladalo sie np na 17 calowym monitorze. male urzadzenie + zewnetrzny hdd + lcd i juz mozna poczuc hd

a co do postu wczesniejszego - skoro komus to urządzenie dostarcza wrazen, ktorych od niego oczekiwal to plus dla urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mam zamiar kupić ten sprzęt i tu pytanie, czy może ktoś potwierdzic czy pliki txt działąją czy nie.Bo gdzieś przeczytałem że działaja.I jeszcze jedna sprawa czy po konwersji pliku txt do srt czy sub niema pózniej problemu z synchronizacja napisy z filmem.Bo ja teraz mam samsunga odtwarzacz i nieraz jak konwertuje do srt to napisy mi niepasuja do filmu albo za wolno idą albo za szybko.

Edytowane przez piterx2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sugerowana cena producenta 149$ "

a co ma piernik do wiatraka, mam katalog HK 255 sugerowana cena taka jak HK 355! w sklepie

producent daje wieksza cene niz ma byc

mysle ze 20$ jest nizsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam tez mam zamiar kupić ten sprzęt i tu pytanie, czy może ktoś potwierdzic czy pliki txt działąją czy nie.Bo gdzieś przeczytałem że działaja.I jeszcze jedna sprawa czy po konwersji pliku txt do srt czy sub niema pózniej problemu z synchronizacja napisy z filmem.Bo ja teraz mam samsunga odtwarzacz i nieraz jak konwertuje do srt to napisy mi niepasuja do filmu albo za wolno idą albo za szybko"

txt to najbardziej archaiczny ze sposobow prezentacji napisow. program subtitletool.exe w 2s zmienia txt w srt i znika problem niekompatybilnosci urządzenia z tymi napisami. Poza tym przed odpaleniem pliku .txt w tym programie, pyta sie on ciebie w ilu fpsach jest film. Przykladowo jesli zassales txt dla filmu 25fps, a w miedzyczasie pozyskales x264, który przypuszczalnie jest w 23,976 to zmieniasz z 25 na 23,976 i juz. potem tylko save/zapisz wklejasz do folderu z filmem i zapisujesz jako srt. Osobiscie ubolewam, ze na stronach przewaznie jeszcze ludzie wrzucają zipy z plikami txt a nie innymi i trzeba kazdorazowo konwertowac. no ale coz zrobic. to wlasnie nasza polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jak panowie niestety ale mam problem z tym urzadzeniem i nie wiem czy czasami nie ulegl uszkodzeniu...

Wd posiadam od 5 dni i wszytko bylo Ok czyli czytal wszystkie pliki, dvx, dvd matroska itp ale niestety dzisiaj nie moze otworzyc zadnego pliku DVD ISO. Obraz robi sie czarny, niby idzie pasek postepu ale nic sie nie wyswietla...

Dodam, ze przed wczoraj zaktualizowalem soft na najnowszy, sam sobie pobral z internetu ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie...Moze ktos sprawdzic czy czasami ten soft nie ma jakiegos buga i czy przez niego nie dziala odtwarzanie plikow DVD

Poza tym wszystkie inne pliki sa poprwanie wyswietlane i nie ma z nimi jak najmniejszego problemu...

Co proponujecie zrobic???

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bede mogl po wifi wrzucac filmy z kompa do podlaczonego do wd zewnetrznego hdd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

Mam już WD TV Live z Polskiej dystrybucji ... cena dla forumowiczów 490 zł + 15 zł wysyłka ... albo odbiór w Warszawie.

Jak by ktoś chciał pisać na prv ... albo na maila chris@banzai.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos napisac czy po aktualizacji softu dalej odtwarzaja sie pliki iso dvd???? boo u mnie cisza,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktos napisac czy po aktualizacji softu dalej odtwarzaja sie pliki iso dvd???? boo u mnie cisza,,,,

U mnie po aktualizacji (jak i przed nią ) pliki ISO działały OK.Wyłącz playera na noc z prądu i zobacz czy jest tak nadal,ew.spróbuj wgrać ponownie ten sam soft z USB. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...