Skocz do zawartości
windmill

WD TV Live HD Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

OK, pobawiłem się innymi dyskami i wszystko jest OK. Niestety Samsung 500GB 2,5" nie chodzi, także przestrzegam. .

Możesz podać model dysku? Ja miałem samsunga 2,5" 5000gb podczepionego pod wdtv ver.1 i smigał jak nalezy. Teraz chce kupic wd live i Twoj post troche mnie zmartwił ...

Edytowane przez sebek_1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sie wgrywa ten soft z USB? Bo nie widze tam takiej opcji...Pozzdr

Ściągnij soft ze strony WD:Klik,rozpakuj go na pendriva (pliki z archiwum muszą być luzem),włącz playera i ukaże Ci się opcja aktualizacji firmware.Zaakceptuj i czekaj cierpliwie (dość długo to trwa ).Pamiętaj aby w tym czasie nie robić nic z playerem,on sam się zrestartuje i po restarcie będzie szedł pasek aktualizacji.Po ponownym restarcie masz zaktualizowany soft. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponowne zapytanie - czy blaszak będzie widział po wifi podłączony do wd zewnętrzny dysk hdd jak dokupię usb dongla? bardzo bd wdzieczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponowne zapytanie - czy blaszak będzie widział po wifi podłączony do wd zewnętrzny dysk hdd jak dokupię usb dongla? bardzo bd wdzieczny za odpowiedź.

Będzie widział pod warunkiem że będzie to karta wifi będzie kartą rekomendowaną przez WD,zawsze można połączyć kabelkiem sieciowym i jest gitarra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam problem z widocznoscia WD w sieci... Laptop laczy sie przez wi fi z routerem a wd jest polaczony kabelkiem... Mam wlaczone w visie udostepnianie plikow ale wogole nie widze dysku podpietego do wd... Pojawia mi sie ikonka wd i jak na nia klikne to pojawia mi sie biblioteka mulimediow ale tam tez nie widac tego dysku...W opcjach wd nie ma mozliwosci wpisanie grupy roboczej itp i chyba tam jest ok.

Jakies pomysly??

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a robil ktos testy albo czy ktos sie orientuje ile WD live pobiera pradu w ciagu swojej pracy i ile w stanie spoczynku???(wylaczony z pilota)

Bo po mimo wylaczenia z pilota nadal jest cieply takze napewno jakis tam prad pozera....

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwus mam kupiłem i cieszę się jak dziecko. Jestem zaskoczony wielkością pudełeczka jest malutkie. Miałem w planie kupić tańszego asusa albo arive ale jakoś intuicja podpowiadała wd i mam. Zabuliłem 469zł nie mało ale w końcu grudzień mikołaj święta to mnie dopadło :). Do tego zakupiłem kabelek hdmi vakoss za 9,9zł i jest git :). Po weekendzie będę miał sporą kolekcję mkv to zacznę ostrą zabawę. Na razie dziabłem na warsztat divxy i kilka próbek hd. Zaskoczyło mnie całkiem przyzwoite skalowanie divxów(mam sonego 40w5500) no a jakość hd co tu pisać super. Więcej napiszę jak po weekendzie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego rankingu właśnie znowu utwierdziłem się w przekonaniu że kupno WD Live to był dobry zakup.

Inne playery są albo za drogie ,albo mają aktywne chłodzenie i hałasują nie oferując nic poza to co ma Live :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko coś z ta ceną na rankingu przesadzili bo poniżej 500zł można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RM/RMVB 8/9/10(up to 1280*720@30P)

I ma to co mnie interesuje...........

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/4537092

Cena jest ok. Podajemy ceny średnie. Jeśli do przeciętnej ceny doliczy Pan koszt przesyłki to wyjdzie mniej więcej 549 zł. Nie podajemy cen najniższych, a Allegro, itp.

pozdrawiam

Tylko coś z ta ceną na rankingu przesadzili bo poniżej 500zł można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ceneo.pl/4537092

Cena jest ok. Podajemy ceny średnie. Jeśli do przeciętnej ceny doliczy Pan koszt przesyłki to wyjdzie mniej więcej 549 zł. Nie podajemy cen najniższych, a Allegro, itp.

pozdrawiam

Drogi Panie, z przesyłką to ja mam za 489zł ale to właśnie allegro. Mniejsza z tym, ja się się o cenę nie kłócę :unsure:.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, może ktoś na tym forum zna odpowiedzi mnie nurtujące?

Czy ten WD potrafi odtwarzać pliki Flac poprzez CUE? Czy jest w ogóle jakiś "tank" to potrafiący? Czy jako odtwarzacz muzyki jest zgodny z "gapless"?

Dodam też inne pytanie. Czy ktoś próbował tego WD przez HDMI z tv Easy Touch ETL071-42FHD ? Pytam bo z prawidłową pracą przez HDMI w tym odbiorniku są straszne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego, po sieci jak sie zgrywa nie ma znaczenia, a jak podepniesz po USB do windowsa to masz obsluge HDD Partition:

FAT32, NTFS, wiec nie widze problemu, chyba ze siedzisz na linux, to wtenczas po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na linuxie. Czytałem jeszcze jedno o egreat. Mianowicie podczas aktualizacji softu często dochodzi do blokady portów usb. Pomaga dopiero mechaniczny reset urzadzenia. Trzbeba go rozbierać by dostać się do pinów na płycie. Jeszcze jedno mnie ciekawi. Najprawdopodobniej na tym EG-R1 idzie bez zacięcia plik ptaki mkv. Tak przynajmniej widać na youtubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak na linux to fakt, ale jak zgrywasz pliki poprzez siec, a tak wygodnie to nie ma to znaczenia, wazniejsze sa inne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jak na linux to fakt, ale jak zgrywasz pliki poprzez siec, a tak wygodnie to nie ma to znaczenia, wazniejsze sa inne rzeczy

ale w czym jest lepszy ten odtwarzacz od WD live ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos pisal ze jest lepszy, czy tak sie wyrwalo!

po co ten cytat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam trzy pytania do użytkowników tego urządzenia.

1. Gdzieś czytałem, że dysk USB podłączony do tego WD jest widziany w sieci (LAN) jako dysk sieciowy. Prawda czy fałsz?

2. Ile plików na dysku jest w stanie ten WD zindeksować? Używam obecnie jakiegoś chińskiego icroona czy jakoś tak z wewnętrznym dyskiem, ale on "widzi" tylko 9999 plików. Jako że jestem fotografem i mam multum zdjęć, a do tego dochodzi jeszcze fonografia (głównie mp3) i jakieś tam filmy to ta liczba została już przekroczona. Wchodząc do katalogów zamiast zawartości widnieje tylko root. Jak to jest w przypadku WD?

3. Czy jest możliwość wyświetlania/filtrowania muzyki wg Tagów ID3?

Pozdrawiam.

Bodzio.

Edytowane przez Bodzio73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozwazam zakup WD live, Seagate FA theater lub Asus O!Play. Mógłby któryś z bardziej doświadczonych kolegów przybliżyć różnice. Dopatrzyłem się, że WD obsługuje x264 oraz h264. Asus i Seagate mają w opisie tylko h264. O co chodzi i czy x264 do czegokolwiek się przydaje ? W temacie kodeków video i audio jestem mało doświadczony. Poszukuje hdd player ktore bedzie podłaczone przez hdmi do panasonica 42PV80 oraz opticalem do amplitunera. W większości - 99% - oglądane będą BRrip oraz dvdrip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...