Skocz do zawartości
janek_pl

PH C-200 Dyskusja na temat nowego softu

Rekomendowane odpowiedzi

Heh.

A nie powinno dzialać, bez sztuczek, tzn po wciśnięciu przycisku AUDIO? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale trzymam go póki co i może się doczekam tego dźwięku z plików m2ts.

Próbowałeś zrobić z tego pliku strukturę BD i sprawdzić dźwięk HD.

AndrzejS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh.

A nie powinno dzialać, bez sztuczek, tzn po wciśnięciu przycisku AUDIO? :(

Pewnie powinno ;) ale zauważ, że to nadal wersja BETA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zrobić z tego pliku strukturę BD i sprawdzić dźwięk HD.

AndrzejS

No tak to działa ale ja nie mam czasu się bawić. Wrzucam m2ts i napisy luzem i ma śmigać. Za to zapłaciłem 1400zł prawda? Od struktur to ja mam odtwarzacz BD ; ) Jestem ostro wkurzony na ten player i nic tego nie zmieni. Wtopa. Wszystko zależy kto czego oczekuje. Ja oczekiwałem usprawnienia właśnie co do dźwięku a mam to samo co miałem z A100,. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak to działa ale ja nie mam czasu się bawić. Wrzucam m2ts i napisy luzem i ma śmigać. Za to zapłaciłem 1400zł prawda?

Dokładnie. Oprócz siedzenia przed kompem jest też życie i obowiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Chyba takich plików nie macie dużo.

Z tego powodu rezygnować z urządzenie.

Jak dla mnie to jest OK. Jedynie nie mogę się przyzwyczaić do szaty graficznej menu.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce nowy interfejs ma trafić do betatestów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to czekam.

AndrzejS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie jestem do konca zadowolony z tego sprzetu wlasnie przez te problemy z plikami *.m2ts.

Mam nadzieje, ze wkrotce uporaja sie z tym tak jak ulegli wreszcie z plikami *.ts z dreamboxow.

Jest coraz lepiej ale jeszcze nie idealnie. Zobaczymy jaka bedzie ta nowa szata graficzna. Oby nie zmienili tylko koloru tak jak bylo to ostatnio :-).

Ogolnie sprzet jest niczego sobie. Za jakies 3-4 miesiace powinien smigac tak jak nalezy.

Jesli chodzi o odtwarzanie plikow *.m2ts to brak takiej mozliwowsci nie jest dobra.

Mam wiele sampli testowych wlasnie w takiej formie i denerwuje mnie brak pelnej mozliwosci odtwarzania dzwieku hd.

Oczywiscie mozna zrobic sobie strukture BD albo zrobic autoring ale nie o to chodzi.

Zakupilem ten sprzet z nadzieja, ze odstawie w kat zwojego Pc-ta. Wyszlo jednak kolejny raz na moje, czyli nie ma nic co zastapi dobrego Pc-ta.

Karta Asus Xonar to porazka ale juz odpalenie filmu na Ati seria 5... to bajka. Obraz i dzwiek HD i nie ma problemow, ze cos nie dziala

Pozdrawiam

braavoo

Edytowane przez braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na początku chwaliłeś c-200. Czyżby zmiana frontu.?

Jak mam pliki m2ts to przerabiam je na strukturę i po kłopocie. Trwa to chwilę.

Na dzień dzisiejszy nie spotkałem aby C-200 nie odtworzył jakiegoś pliku.

eh. .... trudno wam dogodzić :rolleyes:

AndrzejS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem do konca zadowolony z tego sprzetu wlasnie przez te problemy z plikami *.m2ts.

Żadnych problemów z *.m2ts nie ma DUNE , tak jak i z " autoframerate " - przełącza zgodnie z klatkarzem oryginału ... a jak to się ma w C-200 ???ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpal sobie jakis plik z rozszerzeniem *.trp nagranym na Kathrein :-).

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich "dziwacznych" plików nie próbowałem.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

Panowie, podepnę sie pod ten temat, bo niejako moje pytania sa z tym zwiazane. Od wczoraj posiadam C200 i pierwsze co chcialbym zrobic to aktualizacja firmware. Mam w związku z tym dwa pytania, na ktore nie znalazlem odpowiedzi:

1. Czy wystarczy wgrac tylko najnowszy firmware ze stronki popcornhour.com (release date: 16.03.2010), czy musze wgrywać wszystkie po kolei? Czyli przykladowo mam na pokladzie fabrycznie firmware z 19 November 2009 , to musze wgrać na niego dwa kolejne, czy wystarczy ostatni?

2. Widzę na forum, iż sa tez nowsze firmware w wersji BETA, ostatnia z 02.04.2010, pytanie skad mozna je ściągnac?

Edytowane przez cptgreg81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj ostatni dostępny.Nie musisz wgrywać poprzednich.

Beta to oprogramowanie testowe dostępne tylko dla beta-testerów.

AndrzejS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesc,

Panowie, podepnę sie pod ten temat, bo niejako moje pytania sa z tym zwiazane. Od wczoraj posiadam C200 i pierwsze co chcialbym zrobic to aktualizacja firmware. Mam w związku z tym dwa pytania, na ktore nie znalazlem odpowiedzi:

1. Czy wystarczy wgrac tylko najnowszy firmware ze stronki popcornhour.com (release date: 16.03.2010), czy musze wgrywać wszystkie po kolei? Czyli przykladowo mam na pokladzie fabrycznie firmware z 19 November 2009 , to musze wgrać na niego dwa kolejne, czy wystarczy ostatni?

2. Widzę na forum, iż sa tez nowsze firmware w wersji BETA, ostatnia z 02.04.2010, pytanie skad mozna je ściągnac?

sprzecik z iBooda? tez wczoraj dostalem

ad. 1 - wgraj najnowszy firmware, nie trzeba wgrywac po kolei... sprawdzone

ad. 2 - beta to beta, a jak uwalisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pytanie do betatesterow.

Czy w najnowszej wersji softu zaimplementowno mozliwosc wczytywania napisow ze wskazanego/dowolnego foldera ? (tak ze napisy nie musza byc na dysku razem z filmem)

pozdrawiam

Edytowane przez remick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię się chwalic... ale koresponduję od kilku tygodni z działem technicznym Syabas-a i jest SPORA SZANSA, że w następnym firmwarze pojawi się obsługa plików .txt !!! B)

jeżeli tak się stanie to utrę nosa WSZYSTKIM TUTEJSZYM WAŻNIAKOM Z MUCHAMI W NOSIE, którzy sadzili pierdoły, że co to niby za problem przekonwertowac napisy na .srt czy .sub. Otóż informuję, że dla przeciętnego kolekcjonera filmów JEST TO PROBLEM !!!

PROBLEMEM NATOMIAST NIE JEST normalne podejście do tematu i sklecenie kilku zdań po english i przedstawienia im problemów użytkowników z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej :D

podobno już kilka osób opisywało problemy z plikami .txt, ale Syabas nie wiedział, że problem ten dotyczy większej ilości użytkowników. Poza tym napisałem, że inne marki (np. Hyundai) już to zrobiły by przypodobac się na naszym rynku, przez co mniej fanatyczni miłośnicy PH mają zgrzyt i rozglądają się po konkurencyjnych modelach.

po otrzymaniu wielu przykładów plików .txt dział techniczny Syabas potwierdził mi, że bierze to na warsztat i mam śledzic dział firmware.

aha! jakby się komuś chciało to może warto by było przesłac jeszcze kilka maili w tej sprawie, by wiedzieli, że temat jest NAPRAWDĘ DLA NAS WAŻNY (no chyba, że się mylę...)

jakby co piszcie na petertiang@syabas.com, który to koleś jest najlepszym pośrednikiem do właściwych osób....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźć aplikacje NMT dla c200? Zmieniłem soft na kwietniowy i nie moge przez c200 ściągnąć aplikacji, stare nie odpalają...

Kiedys ktos podawal link z rapida ale to wczesniejsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie wyszedł nowy oficjalny firmware: 02-02-100428-19-POP-408-000 (7-05-2010)

Edytowane przez Sanctrum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nowym FW - ftp po Lanie-5,5-6mb, na poprzednim 8-8,5mb... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości jakie zostaną wprowadzone w następnej odsłonie firmwaru:

We are currently switching to a new Sigma SDK which should fix:

1.) Avatar BD issues and also issues with other BD's like Up, Pirates of the Caribbean,..........

2.) HD Audio passtrough for fileplayback (ts, m2ts and mkv)

3.) new HDMI drivers

4.) DDP in MKV stream

and many more, this will need some time, because we need to port everything over to the new SDK, we hope that we can bring it soon to the public.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD Audioooooooooooooooooooo o kurcze. W końcu? Będzie święto!!! i powrót jak dla mnie do Popcorna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...