Skocz do zawartości
buku

POLSAT SPORT HD - Siata 2009 ME

Rekomendowane odpowiedzi

Znak zapytania stawiam bo nie mam pewności czy ekipy techniczne POLSATu po raz pierwszy produkują impre na poziomie Mistrzostw Europy w Siatę Kobiet na całą Europę.

Wygląda, że tak właśnie jest.

To ważne wydażenie w rozwoju technologii HD w Polsce.

Tym bardziej, że TVP ma to robić w topowej imprze FIFA 2012.

Do tej pory produkcję sygnału HD realizowały podmioty "niepolskie".

Dla przykładu: LM, FIFA WC, F1 ... .

A tu obsługa wielu miejsc i w różnych miastach.

Skala techniczna naprawdę poważna.

W ASTER Cable HD obraz POLSAT SPORT HD może nie jest bez wad ale da się to ogłądać tym bardziej, że "dziweczyny" wygrywają.

Inny temat to przepaść między męską siatą a damską.

Brak sexu Skowrońskiej na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardzo fajnie się to ogląda....Po przełączeniu na Polsat Sport w SD...brrr, szkoda mówić!

A Polki ładnie grają i wyglądają!!! :)

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie. Przecież dopiero co skończyły się Mistrzostwa Europy w koszykówce rozgrywane w Polsce, które można było oglądać w świetnej jakości w TVP HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK" koszykówka w TVP HD była w bardzo dobrej jakości, ale sts nie ma co narzekać, siatkówka na Polsacie w HD też jest OK".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na Polsat HD na Samsungu H370G który niestety co kilkanaście minut się przywieszał.

Ogólnie jakość przekazu oceniam na dostateczną. Na szczęście piękna Łódzka Atlas Arena i oczywiście Siatkarki rekompensują niedostatki techniczne transmisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bardzo "sportowy" ale wczorajszy mecz oglądałem na Polsat HD (na DM800). Bitrate dochodziło do 11 MB/s, średnio 8 MB/s - dla porównania - koszykówka na TVP HD max. 13 MB/s, średnio 9 MB/s. Żadnych zwiech, obraz żyleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem bardzo "sportowy" ale wczorajszy mecz oglądałem na Polsat HD (na DM800). Bitrate dochodziło do 11 MB/s, średnio 8 MB/s - dla porównania - koszykówka na TVP HD max. 13 MB/s, średnio 9 MB/s. Żadnych zwiech, obraz żyleta.

Sprawdz bitrate tutaj :huh:

http://satkurier.pl/news/49637/niekodowane...k-na-12-5w.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze złotka oglądam w UPC (Polsat HD) na "wiekowym" już KDL W4000. Obraz znakomity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz biorąc koszykówka z TVP HD (Astra) była lepszej jakości niż ta siatka.

Ale nie jest źle :huh: .

Za to jakość tenisa US Open z ESP HD porażała. Ten sport jest stworzony do HD ... mały plan i moc zbliżeń.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mam możliwości technicznych (satka ustawiona na stałe na HB z zezem na Astrę).

Ale to co mam to i tak rewelacja jak na Polsat.

Ja tez nie mam mozliwosci organoleptycznie tego sprawdzic ( satka na HB + zez na Astre ), ale jak czytam ze tam material ma 17 MB/s to naprawde musi byc OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bardzo dobry obraz natomiast byłem wczoraj u kumpla, który ma cyfrówkę z Vectry i skandal normalnie, ale wygląda na to, że ten lokalny operator zmienia ze źródłowego 16:9 na 4:3 bo taki obraz wpadał u niego na tv mimo wyjścia z dekodera na 16:9. Generalnie kicha na maksa, ale nie pierwszy to raz kiedy ten dostawca robi numer, przynajmniej w Pile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam mozliwosci organoleptycznie tego sprawdzic ( satka na HB + zez na Astre ), ale jak czytam ze tam material ma 17 MB/s to naprawde musi byc OK.

Na tamtym satelicie może i ma. Ale z HB wychodzi "tylko" do 13 MB/s - jak na tzw. polskie HD to i tak rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...