Skocz do zawartości
lipa

Animal Planet HD w Polsce?

Rekomendowane odpowiedzi

eee tylko 20mbps myśłałem,że przynajmniej ze 30 :) Widzę,że sporo grono albo niedowidzi, albo ma zbyt wysotrzony wręcz sokoli wzrok <_<Swoją drogą bardzo dobrze,że kanał ten zagościł u nas zawsze coś nowego/ no w miarę/

może i 30mbps... możesz sobie sprawdzić i ocenić czy ktoś ma sokoli wzrok czy bajki opowiada....... a czy ktoścoś lubi czy nienawidzi to co mnie to interesuje. każdy ma swoje zdanie i tak będzie

LINK DO SPRAWDZENIA CZY TO 20mbps...

miłego sprawdzania.....

a może kolega chce porównać AP HD? lub inny kanał?

nie widze przeszkód. może wtedy okaże się że też ma się sokoli wzrok..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy u was również na Animal planet HD jest przesunięcie dźwięku względem obrazu?Bo ja tak mam i na Discowery również to występuje(reklamy lecą normalnie).Nie wiem czy tylko niektóre pozycje ale większość napewno...

Z tym dzwiekiem to w n jest "wtorny analfabetyzm" nowe kanaly HD bez DD5.1 to kuriozum. A co do przesuniecia audio to jest to normalne na Discovery HD i teraz na AP HD tez moze byc "standardem" - przeciez to "zloty standard" jak to teraz okreslaja HD 1080i w Discovery Net.

Co do obrazu HD robaki, zwierzaki...ladnie wygladaja fakt, ale jak siedza i sie nie ruszaja, gdy nie ma lisci na drzewach i brak wody w rzekach okresowych ;-)

Nie da sie ukryc, ze standard jakosci SD i HD spada ostro u wszystkich nadawcow nawet w Telewizji Nowej Generacji!

Ale oczywiscie ciesze sie z AP HD bo teraz moge odroznic tygrysa od geparda, lwa od labradora ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę prawie ciągle programy z Discovery.... ten gościu co łapie węże O_OOOOOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do obrazu HD robaki, zwierzaki...ladnie wygladaja fakt, ale jak siedza i sie nie ruszaja, gdy nie ma lisci na drzewach i brak wody w rzekach okresowych ;-)

Dokladnie tak jest, taki bitarte wystarczy do pokazywania takich pocztowkowych ujec, ale troche wody, trawy , lisci rub szybkiego ruchu i mamy kwadraty. A jak ktos tego nie widzi to albo ma za maly TV, albo niedowidzi, albo moze sobie niechcacy wlaczyl funkcje redukcji szumow na maxa...

A bitrate wcale nie trzeba sprawdzac w serwisach sat. Wystarczy zobaczyc ile kanalow jest nadawanych z jednego transpordera. W N mamy 6 kanalow HD (plus dodatki SD). W UK czy Skandynawii czesto sa tylko 2 a max to 4.

Edytowane przez kamcyk26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no - rozumiem wkurzenie @Gmera, bo niektórzy androny tu plotą nieoczywiste...

A już zupełnie rozwalił mnie tekst użytkownika z długim chyba stażem na forum o tym, że C+ nie chce wprowadzać kanałów pseudoHD... L O L...

Obiektywnie, bo każdy patrzy ze swojego punktu widzenia, ten nowy kanał, podobnie jak NGW HD, oceniam wysoko.

Dlaczego? Bo chyba mój TV jest jakimś nadtelewizorem i jest w stanie wyświetlać mi podrasowany obraz (stąd moje wątpliwości, czy przypadkiem na odbiór treści HD via Sat nie wpływa w dużej mierze nie samo nadawanie, a odbiorniki klientów). Kanały przyrodnicze generalnie w swojej istocie koncentrują się na pokazywaniu statycznych obrazów. Bo nie wyobrażam sobie jakoś programu o życiu leniwców z szybkim montażem i efektami specjalnymi. I jeśli czynimy z tego zarzut, że na AP HD dobrze wyglądają "Stawonogi", to nie mam pytań...

A oferta programowa na razie rzeczywiście trochę rozczarowuje. Jest kilka nowości i mam nadzieję, że będzie ich więcej. Ale podsumuję krótko - mogąc wybierać z 3 kanałów dokumentalno-przyrodniczych w HD nie narzekam na brak oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiscie ciesze sie z AP HD bo teraz moge odroznic tygrysa od geparda, lwa od labradora ;-) Tesbor..............ale mie tym rozwalileś hehehehhee :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kanały przyrodnicze generalnie w swojej istocie koncentrują się na pokazywaniu statycznych obrazów. Bo nie wyobrażam sobie jakoś programu o życiu leniwców z szybkim montażem i efektami specjalnymi. I jeśli czynimy z tego zarzut, że na AP HD dobrze wyglądają "Stawonogi", to nie mam pytań...

A jeśli ten przyrodniczy kanal będzie pokazywał szybko biegnącego tygrysa ? Albo pluskającego się w wodzie karpia ? Albo krokodyla ściskającego szczękami antylopę rozbryzgując przy tym litry wody na boki ? To nie są statyczne, pocztówkowe obrazy i wtedy widac brak bitrate, piksele, kompresję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego "robale" wyglądają rewelacyjnie:

Bo szystko co jest na ekranie większe niż w rzeczywistości wygląda niezwykle efektownie.

Jako fan filmów przyrodniczych zwrócę uwagę na techniki kręcenia.

T.j. kamery z reguły cyfrowe i 25/30 fps.

Czyli materiały wolne od juddera i gwarantowana płynność w ruchu.

Zaś kolega hrabia suseł to chyba tylko o leniwcach i żółwiach ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje na tych kanałach jedna rzecz, aż dziwię się, że nikt tego jeszcze nie poruszył. Na Discovery HD i Animal Planet HD polski lektor jest nakładany na lektora ze ścieżki oryginalnej ... tego się nie da oglądać. Na zwykłym Discovery chyba też się to zdarza jeszcze, ale większość programów - z tego co pamiętam, dawno nie oglądałem - ma już normalnie, tylko polskiego lektora.

Z innej beczki: chyba powszednieje nam HD w Polsce - pojawienie się nowego kanału już nie budzi takiej sensacji jak dawniej - parę ładnych dni mamy ten Discovery HD BIS, a tutaj tylko 2 podstrony wątku :)

Edytowane przez ekstro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcąc zakładać nowego tematu.

Dlaczego dźwięk jest w DD 2.0 ?

źródło skąd n-ka pobiera sygnał nadaje w 5.1 DD, tak samo jak discovery hd.

wie ktoś może dlaczego tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD2.0 - transpondery sa juz tak zapchane, ze oszczedzaja na jakosci - tym razem padlo na dzwiek - bit do bita i jak powycinaja tych sciezek audio z kilku kanalow to zmieszcza jeszcze jakis program TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...