Skocz do zawartości
mjasinsk

Sharp LED nowa seria 600

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Nie wiedziałem czy do działu TV czy okazje sklepowe ale poniewaz do konca nie wiedzialem czy to okazja wiec dalem tutaj. W Katowickim Saturnie pojawila sie jako nowość i przy okazji promocja seria 600 Ledowych Sharpow w postaci przedstawiciela 40" calowego odbiornika. Cena jak dla mnie bardzo zachecajaca 4700 PLN.

Seria 600 jest uboższa siostra serii 700 ktora pojawi sie w ciagu najblizszych 2 tygodni i bedzie wyposażona w technologie 100HZ. Co do obrazu nie wypowiadam się ale na standzie sharpa odbiornik demolował wiszące obok tradycyjne modele sharpa pod każdym względem dotyczacym obrazu. Nie wiem jak to wyglada w "normalnych" warunkach bo katowicki saturn jest wyjatkowo doswietlony wiec nie chce wypowiadac sie zbyt optymistycznie. Telewizor jest bardzo lekki ale ma tradycyjne wymiary czyli jest dosyc gruby. Technologia LED z podswietleniem tylnym white (nie rgb)czyli powinny byc pozbawione wady paneli Samsunga.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupuje tego sharpa, moglby sie ktos wypowiedziec na temat tego tv, czy warto?

Czy moze jednak dolozyc do 700-tki?

ps. Juz zdecydowalismy, bedzie wyzszy model ;)

Edytowane przez izabela30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupilismy, bardzo fajny tv, obudowa mogla byc lepsza, do reszty nie mam zastrzezen.

Katy bardzo dobre, czern jest czernia, wczoraj ogladalismy "naznaczony" pierwszy raz widzialam cos takiego, obraz jak w rzeczywistosci.

Pilot lapie z kazdego miejsca, przyciski sa rozmieszczone "intuicyjnie"

Dzwiek, za malo basow, no ale od czego jest kino domowe :)

Pradu pobiera tyle co zarowka 75W :) a swieci jak plazma, no i smuzenie jest naprawde minimalne, czasem mam wrazenie ze w ogole go brak, powiem inaczej, ciezko jest to dostrzec.

Ma jeszcze pare fajnych opcji, jak zmieniam kanal widze jak sam zawsze ustawia jasnosc i calkiem 'mu' to dobrze wychodzi. Ma jakby polowe wygaszanie ekranu, maz mowil jak to sie nazywa, ale zapomnialam :)

usb ktore nie odtwarza divx-ow :)

na 10 punktow dale 7.0

-1 za obudowe

-1 za brak basow

-1 za brak odtwarzania filmow z usb, tylko muzyka i zdjecia.

sam obraz 10/10 dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten TV od kilku dni i mogę tylko powiedzieć, że w porównaniu do Samsunga LE40A765, którego wymieniłem właśnie na Sharpa, to TRAGEDIA!!!

Właściwie oprócz niskiego zużycia prądu, to nie mam za co go pochwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam model 600 na sklepie i troszkę go testowałem.Na HD w sumie nie mam zastrzeżeń, ale z SD :P nie radzi sobie w ogóle.Podłączony jest do MPEG4.Są schodki na logach stacji i smużenia.Nie widziałem wczesniej takiego efektu. .Podłączałem inne modele pod to samo źródło i efektu takiego nie było.Czerń i nasycenie kolorów jest ok.Lubie ciemniejsze ustawienie obrazu i w tym modelu można takie fajnie uzyskać.Ruch odwzorowany jest dobrze,ale brak jednak 100hz .Na PS3 poezja,nic dodać nic ująć.Tylko to SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam model 600 na sklepie i troszkę go testowałem.Na HD w sumie nie mam zastrzeżeń, ale z SD :P nie radzi sobie w ogóle.Podłączony jest do MPEG4.Są schodki na logach stacji i smużenia.Nie widziałem wczesniej takiego efektu. .Podłączałem inne modele pod to samo źródło i efektu takiego nie było.Czerń i nasycenie kolorów jest ok.Lubie ciemniejsze ustawienie obrazu i w tym modelu można takie fajnie uzyskać.Ruch odwzorowany jest dobrze,ale brak jednak 100hz .Na PS3 poezja,nic dodać nic ująć.Tylko to SD.

U mnie podobna sytuacja, testowałem na różnych źródłach na sklepie i niestety na SD jak dla mnie obraz fatalny, czerń może i ok, ale kolory przesycone, być może to tylko kwestia ustawień, bo nic nie regulowałem. Mam podłączony dekoder od LG, z którego sygnał leci w 1080p, po podłączeniu kablem HDMI rewelka. Ale mimo to rzeczywiście chyba warto dołożyć trochę do LE700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobna sytuacja, testowałem na różnych źródłach na sklepie i niestety na SD jak dla mnie obraz fatalny, czerń może i ok, ale kolory przesycone, być może to tylko kwestia ustawień, bo nic nie regulowałem. Mam podłączony dekoder od LG, z którego sygnał leci w 1080p, po podłączeniu kablem HDMI rewelka. Ale mimo to rzeczywiście chyba warto dołożyć trochę do LE700.

Zdecydowanie LE700.

BTW każdy TV przed oglądaniem czy testami i oceną powinno się skalibrować choć w podstawowym zakresie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie LE700.

BTW każdy TV przed oglądaniem czy testami i oceną powinno się skalibrować choć w podstawowym zakresie.

Pozdro

Jutro postaram się trochę pobawić ustawieniami, i napisze coś więcej na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie LE700.

BTW każdy TV przed oglądaniem czy testami i oceną powinno się skalibrować choć w podstawowym zakresie.

Pozdro

Co masz na myśli pisząc "skalibrować" ? Jeżeli chodzi Ci o ustawienia obrazu dostępne z MENU, to od razu mówię, że nic ciekawego nie zrobisz. Moim zdaniem TV na dzisiaj jest do bani. Może jakiś upgrade oprogramowania coś pomoże, chociaż znając życie to nie nastąpi to szybko, albo wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupienia tego TV Sharp LC40LE700EV za 4140zł nowy na gwarancji ze sklepu.

Za dużo nie mogę znaleźć opinii na jego temat

Zastanawiam się nad wyborem też tego TV SONY KDL-40Z5500AEP za cenę 4799zł

albo SONY KDL-40Z4500AEP za 3799zł

Który byście wybrali??

Proszę o szybką odpowiedz bo meble już do mnie jadą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś już próbował podłączać ten TV pod PC i uzyskać rozdzielczość natywną (1920x 1080)?

Patrzyłem jak w MM facet męczył się z laptopem usiłując ustawić ww rozdzielczość i mu nie wychodziło zarówno przez HDMI jak i VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...