Skocz do zawartości
sergio213

Nowy Blu-ray LG BD390

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mkv po sieci nie pójdzie :)

Po co się podniecać skoro nowy Popcorn z rodziny C zje tego LGka na śniadanie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i zje, ale zaraz puści pawia, bo to inna grupa urządzeń i nie będzie w stanie tego strawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ubawilem Panowie z tym pawiem i zjadaniem siebie wzajemnie :-). Poprosze o wiecej :-)

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mkv po sieci nie pójdzie :)

Przyznam nie czytałem linków, ale pisałem wcześniej - to co LG odtwarza ze streama zależy od Media Servera. Dołączone Nero nie potrafi streamować mkv-ów, ale inne serwery potrafią. I o ile pamietam ktośto testował i działało (wyczytane na jakimś blogu w US)

Ale 100% pewności po zakupie ;)

Pozdrófka!

MR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego, kolego @Brytt?

Ano dlatego, że LG to przede wszystkim klasyczny odtwarzacz BD z licznymi i fajnymi funkcjami sieciowymi. Nie trzeba dodatkowo kupować napędu BD, posiada wyjście analogowe 7.1 bezstratnego audio, posiada wszystkie nowoczesne dekodery. Masz pod ręką wszystko co potrzeba do smakowania obrazu i dźwięku HD w różnych możliwych formatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać! KIEDY W POLSCE??????

Wczoraj byłem w Saturnie w W-wie (Głębocka). Gość z RTV twierdził, że być może nawet przed 20-stym sierpnia z aktualną dostawą. Osobiście wątpię.

Dodał, że jeśli nie do 20-tego to na początku września co potwierdza moje źródełko w LG.

Pozdr.

MR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brytt bardzo dobra odpowiedz :)

Wogole co to za nazwa Popcorn :) poza tym jak to wyglada z tego co widze te stare modele to zadaptowana obudowa stosowana w zewnetrzych dyskach 3.5" Piękna jest ta prażona kukurydza.

390 bardzo dobrze wyglada Troche kopia Sonego ;) no i to co mnie interesuje to analogowe wyjścia wielokanałowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje WIFi, bo jestem leniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłem w Saturnie w W-wie (Głębocka). Gość z RTV twierdził, że być może nawet przed 20-stym sierpnia z aktualną dostawą. Osobiście wątpię.

Dodał, że jeśli nie do 20-tego to na początku września co potwierdza moje źródełko w LG.

Pozdr.

MR

no to gitara po urlopie kupuję LG!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Rozmawialem ze sprzedawca w Saturnie we Wrocku maja byc pod koniec miesiaca okolo 1100 zl.

Pozdro

Dziwne, bo po 999 mają teraz 370...

Pożyjemy zobaczymy - to i tak dobra cena na tle przewidywanych ok. 1700 :D

Edytowane przez SuperMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD370 chodzi już poniżej 750zł w necie.

Zrobią promocję.

Najwyższy czas by ten sprzęt schodził "pod strzechy" więc cena nie wydaje mi się taka nierealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na avsforum.com w temacie dotyczącym 370/390 często pojawia się problem synchronizacji audio/video i to w dodatku z różnych źródeł. Mam nadzieję, że dotyczy to jedynie modeli z "tamtego" rynku i do nas dotrą już te "dopracowane".

Edytowane przez Tofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na avsforum.com w temacie dotyczącym 370/390 często pojawia się problem synchronizacji audio/video i to w dodatku z różnych źródeł. Mam nadzieję, że dotyczy to jedynie modeli z "tamtego" rynku i do nas dotrą już te "dopracowane".

Mógłbyś dać link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto link: http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1124111 Ponieważ jestem b. zainteresowany modelem 390 starałem się prześledzić cały wątek na tamtym forum i temat tzw. "Lip-sync" pojawia się w kilku miejscach. Nie jest to chyba sprawa jednostkowa, ale może się mylę (mam nadzieję!). Podsumowaniem tematu wydaje się być wypowiedź Fjords ze str. 41: http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread....111&page=41 . To tyle w temacie. Zobaczymy po pierwszych testach polskich użytkowników tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niesamowitych upalow dzis zmobilizowalem sie i podlaczylem moj LG390. Poszedlem po najmniejszej lini oporu i wymienilem po prostu mojego starego AVelLP2 (takie amerykanskie Snazio) na nowy player. Czyli polaczenie component do starego Panasonica HDTV CRT 32' i ustawienie 1080i a audio optyczne do Sony STR-DE845

Postanowilem dzis testowac wylacznie plyty, twardy dysk zostawie na testy za tydzien . No i powalilo mnie....... jakosc obrazu rewelacja,,,nie ma to jednak jak kineskop. Zagraly prawie wszystkie plyty co zdazylem przetestowac. Wiec gra MKV i to format 1080p 4.1 a o 720p nawet nie wspomne hula z DVDR az milo.

Koniec wiec moich problemow z przetwazaniem MKV na format dogodny dla PS3. Nastepna rewelacja czyta 24fps jak i 25 fps. Ta ostatnia ilosc klatek tez jest zmora PS3 amerykanskiej wersji.... bo ich poprostu PS3 nie gra.....

Oczywiscie mpeg2.TS....x264.TS 0 problemu. A w formacie avi...nawet niespodzianka bo zagral film z nietypowym Ultra HQ 1280x544.....czego na PS3 nie uswiadczysz. Nie zagral XivD duzej rozdzieczosci i filmy w VC-1. Tych ostatnich po prostu nie widzi. DivX HD nie mialem pod reka.

Musze przez tydzien troche odetchnoc bo spodziewam sie jeszcze wiecej rewelacji odtwarzajac filmy z twardego dysku.

Wedlug mojej oceny ta sprawdzona juz cecha LG390 ...tzn granie MKV z plyt DVDR jest nacjenniejsza z punktu praktyki zycia codziennego. Cena czystych plyt DVDR spadla juz w dyskatowych sklepach w stanach do 5 centow za sztuke (i to markowej firmy TDK, Sony) czyli 1Gb za 1 centa. Latwiej tez jest dac kumplowi plyte z ciekawym filmem niz targac do niego twardy dysk, ktory moze na skuteg nawet malego uderzenia stracic cala swoja zawartosc. Nie mowiac juz o lawosci wysylania plyt poczta.

Po dzisiejszych testach LG390 oceniam rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomimo niesamowitych upalow dzis zmobilizowalem sie i podlaczylem moj LG390. Poszedlem po najmniejszej lini oporu i wymienilem po prostu mojego starego AVelLP2 (takie amerykanskie Snazio) na nowy player. Czyli polaczenie component do starego Panasonica HDTV CRT 32' i ustawienie 1080i a audio optyczne do Sony STR-DE845

Postanowilem dzis testowac wylacznie plyty, twardy dysk zostawie na testy za tydzien . No i powalilo mnie....... jakosc obrazu rewelacja,,,nie ma to jednak jak kineskop. Zagraly prawie wszystkie plyty co zdazylem przetestowac. Wiec gra MKV i to format 1080p 4.1 a o 720p nawet nie wspomne hula z DVDR az milo.

Koniec wiec moich problemow z przetwazaniem MKV na format dogodny dla PS3. Nastepna rewelacja czyta 24fps jak i 25 fps. Ta ostatnia ilosc klatek tez jest zmora PS3 amerykanskiej wersji.... bo ich poprostu PS3 nie gra.....

Oczywiscie mpeg2.TS....x264.TS 0 problemu. A w formacie avi...nawet niespodzianka bo zagral film z nietypowym Ultra HQ 1280x544.....czego na PS3 nie uswiadczysz. Nie zagral XivD duzej rozdzieczosci i filmy w VC-1. Tych ostatnich po prostu nie widzi. DivX HD nie mialem pod reka.

Musze przez tydzien troche odetchnoc bo spodziewam sie jeszcze wiecej rewelacji odtwarzajac filmy z twardego dysku.

Wedlug mojej oceny ta sprawdzona juz cecha LG390 ...tzn granie MKV z plyt DVDR jest nacjenniejsza z punktu praktyki zycia codziennego. Cena czystych plyt DVDR spadla juz w dyskatowych sklepach w stanach do 5 centow za sztuke (i to markowej firmy TDK, Sony) czyli 1Gb za 1 centa. Latwiej tez jest dac kumplowi plyte z ciekawym filmem niz targac do niego twardy dysk, ktory moze na skuteg nawet malego uderzenia stracic cala swoja zawartosc. Nie mowiac juz o lawosci wysylania plyt poczta.

Po dzisiejszych testach LG390 oceniam rewelacyjnie

Czekamy co tam z penem i dyskiem. DVDR mnie nie interesuje bo mam mkv ponad 10GB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...