Skocz do zawartości
Newren

Programy do zabawy z BD filmami

Rekomendowane odpowiedzi

Omegi kupuję tutaj www.platinet.pl to normalna cena na tą chwilę z tym że ja kupuję w hurtcie , dokładnie 48,5 netto za cake 10 i z tego co mi moj handlowiec mówił co dostawę mają taniej.

Szukam natomiast gdzie najtaniej można kupić BD-RE 50GB

Ja kupiłem BD-RE 50 GB Sony w lipcu na wyprzedaży w Saturnie we Wrocku po 38 żł, był to przypadek. Od tej pory znajduje w necie w polskich sklepach od 95 do 136 zł. Na amazonie.com z przesyłką cena podobna. Co się tyczy BD-R 50 GB to są we Wrocku Verbatimy po 65 zł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo płytki z kraju kwitnącej wiśni sprowadzać. TDK BD25 wychodzą po 13zł/szt., a BD50 po 35zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo płytki z kraju kwitnącej wiśni sprowadzać. TDK BD25 wychodzą po 13zł/szt., a BD50 po 35zł/szt.

[/q

Zapomiałes doliczyć koszty przesyłki a nie są małe.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Koleś na allegro sprzedaje 20szt. BD25 TDK za 260zł, a 10 sztuk BD50 za 355zł. W tym jest już wysyłka. Już raz zamawiałem i wszystko było spoko. Nie chce robic reklamy, ale uważam że warto :(

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE - TO NIE WĄTEK O PŁYTACH - PROSZĘ POSPRZĄTAĆ ! ! ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filmem Leon 7.1 . Film jest podzielony na pliki a do tego dwie wersje na płycie. Próbowałem wyciągnąć jedną wersję ale niestety nie wyciąga dźwięku ani jednej wersji. Sprawdzałem dvdfabem i bdrbuilderem. I czy te programy radzą sobie z dts hd master 7.1 ? Czy jest jakieś lekarstwo żeby udało się wyciągnąć jedną wersję filmu z dzwiekiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bdinfo -> wyszukaj 2 największe *.mpls - to będą dwie wersje filmu

załaduj mpls do tsmuxera i to wszystko

potem możesz bawić się w kompresję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bdinfo -> wyszukaj 2 największe *.mpls - to będą dwie wersje filmu

załaduj mpls do tsmuxera i to wszystko

potem możesz bawić się w kompresję

dzięki teraz loto :D tylko dodać pl napisy i mój ulubiony film Leon zawodowiec z dźwiękiem dts hd master 7.1 gotowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie czy jeśli zostawię tylko ścieżkę audio dts hd master a resztę usunę to czy przy puszczeniu filmu z płyty na stacjonarce która jest podpięta do ampa po spdif będzie leciał dts zwykły ? czy będzie cisza ? Czy trzeba po prostu zostawiać ścieżkę dts hd i dts zwykłą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci "CORE" .

Z DTS HD MA zawsze możesz wyciągnąć "CORE" ( w razie gdyby nie poleciało ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend odnowiłem DVD Fab do wersji 6.2.1.8

Za co się nie wezmę (rip, konwersja), to po uruchomieniu procesu, programik wyłącza się informując o błędzie. Testowane zarówno na Vista jak i 7.

I zgłupiałem. Macie jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy problem. Przerobiłem film State of play i po włączeniu filmu pojawia się zielony obraz pixelizuje co chwile i pod tym zielonym obrazem pojawia się film. Na oryginalnym pliku jest wszystko ok. Również inne filmy przerobione bdrebuilderem są ok . Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam dla ułatwienia jeszcze że ten film jest w formacie VC1 i w mpeg4 filmy przerabiają mi się ok co może być nie tak ? dla vc1 mam ustawione wmv9 ale na libav było to samo . Zielony obraz pixelizujący , to wygląda tak jak by pod tym zielonym obrazem leciał normalnie film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>djrobus

W DVD Fab trzeba wybrać angielską wersję językową i będzie działać. Na polskiej wersji program się wysypuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reinstalkę do poprzedniej wersji i śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screenshot.jpg

WinX Blu-Ray Decrypter

WinX Blu-ray Decrypter is powerful Blu-ray backup tool to decrypt and rip Blu- ray to your hard drive and store as m2ts files. It is capable of removing all the protections, such as encryption (AACS), BD+ copy protection of Blu-ray Discs. With user friendly interface, this Blu-ray decrypter can rip Blu-ray with high video quality in a few clicks.

This Blu-ray backup software allows you to rip Blu-ray movies to hard drive with high video quality and super fast speed. And it is fully compatible with all BD media.

Aplikacja komercyjna tak samo jak AnyDVD czy DVDFab, ale warto odnotować, bo dekryptorów BD za wiele nie ma. Nie testowałem, jeśli ktoś się pobawi (np. dostępną już wersją "edukacyjną") to niech napisze jakie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnym badaniu kiepsko. Nie można odhaczyć niepotrzebnych strumieni itd (?).

Po uruchomieniu procesu mija parę sekund i program radośnie ogłasza, że zakończył się on sukcesem:). A w folderze wyjściowym pustka.

Testowane na Red Cliff The Special Edition (UK).

Jutro podziałam na innych tytułach.

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie testowałem, jeśli ktoś się pobawi (np. dostępną już wersją "edukacyjną") to niech napisze jakie wrażenia.

Ok, ja ten program wywaliłem już w kosmos.

Nie zrzucił nawet materiału z BD-kopii zapasowej. I wylądował w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przetestowanie, już wiemy, że to następne badziewie. Swoją drogą to jakiś dziwny temat z tą dekrypcją. Niby są darmowe programy typu StarBurn Blu-Ray Decrypter (który wcześniej był chyba wymagany do działania Fab-a), są płatne "wynalazki" jak ten wyżej opisany czy inne BluRayBerry. I mimo, że dekrypcja BD niby rozpracowana, porządnego edytora all-in-one pozwalającego paroma kliknięciami odkodować-dodać/usunąć ścieżki-skompresować-zachować menu-wypalić nadal dla BD brak. Dla DVD dużo szybciej się pojawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A któryś z nich potrafi zrobić DYSTRYKT 9 PL :) Tak z ciekawości popróbowałem i ... lipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVDFab potrafi ver beta powyzej 7.0 . Albo 6.2.5.0 ta ver zrobilem ten film

A te 2 programy powyzej lipne strasznie nie warte nawet instalki

Edytowane przez Domi731

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Czy ktos juz probowal zabawy z programem Clown_BD BD Copier

http://forum.doom9.org/showthread.php?p=1402081 ??

Program sluzy do robienia kopi bd: film glowny + menu (mozna wyciac dodatki). Istnieje tylko mozliwosc zrobienia kopi 1:1 tzn. nie ma mozliwosci wyciecia napisow i sciezek audio. Obraz nie jest poddawany kompresji. To zaden problem poniewaz po takiej obrobce mozna uzyc programu Bd Rebuilde.

Problem w tym ze po odznaczeniu dodatkow jak chce zapisac przygotowany dysk wyskakuje komunikat "Writing to X:\...\... fail" (X:\...\... - docelowy folder)

Ma ktos podobny problem??

Problem rozwiazany:

Nie mozna dodawac plyty bezposredniu z dysku twardego czyli jesli mamy na dysku twardym zrzucony film Blu-Ray w postaci katalogow np d:\film x\bdmv\. Musimy przygotowac film w postaci obrazu plyty. Nastepnie zamontowac np w VirtualCloneCD.

Pozdrawiam

Edytowane przez dejv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie z doom9 przenieśli pod egidę VideoLAN wolną, opensource'ową bibliotekę libbluray która pozwala na nawigację po menu dysków Blu-ray i obsługę dodatków multimedialnych (BD-Java). libbluray nie łamie AACS więc do odtwarzania komercyjnych krążków będzie potrzebny dekrypter działający w tle (z tym aktualnie nie ma problemów - DVDFab HD Decrypter, AnyDVD HD). Biblioteka pozwoli integrować pełną obsługę krążków Blu-ray w popularnych, bezpłatnych odtwarzaczach pod różne systemy, tak więc można liczyć, że niedługo pojawi się dobra, darmowa alternatywa dla drogich komercyjnych odtwarzaczy Blu-ray.

Więcej:

http://www.videolan.org/developers/libbluray.html

http://www.videolan.org/

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wie ktos moze, dlaczego ripujac za pomoca DVDFab Terminatora Salvation i Black Hawk Dawn na BD do pliku MKV + napisy sub/idx - te napisy sa jakies zwalone - to znaczy widac czasem jakies obrysy literek, ale ogolnie sa nie widoczne? Z Alpha Dog na BD nie bylo takich problemow i napisy sa dobre.

Poradzi ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...