Skocz do zawartości
upandup

6 zł za każdy kanałe HD w Polsacie Cyfrowym

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://satkurier.pl/news/42843/6-zl-za-kanaly-hd-w-cyfrowym-polsacie.html"]źródło[/url]

Chyba troszkę przegięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='upan[beeep]' post='118609' date='16.09.2008, 13:10 '][url="http://satkurier.pl/news/42843/6-zl-za-kanaly-hd-w-cyfrowym-polsacie.html"]źródło[/url]

Chyba troszkę przegięli.[/quote]


sick bastards :)
wspolczuje wszysytkim ktorzy dali sie nabrac i wzieli te boxy hd polsatu (po 300zl? i to nie pvr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a miałem ojcu wziasc nowy tunerek ale nie bede dobijal emeryta..... zwariowali chlopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno "wieś" bogata ma dopłaty unijne,zusu nie płaci więc ją stać :) A tak na poważnie Solorz musi zebrać trochę kasy na telefonię komórkową hihi. Jak mu ona ruszy to w diabły sprzeda polsat.Wszędzie było pisane ,że to tv dla biedniejszych więc słusznie stwierdził,że jak ma trochę bogatszych abo/cześć/ to niech płacą paniska.Czekam tylko kiedy N zacznie pobierać wyższe opłaty bo HD niestety kosztuje więcej niż sd a Walter na romantyka rozdającego kasę mi nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na to co zaczyna sie dziac w tych naszych platformach i dochodze do wniosku, ze bardzo fajnie miec w kraju kilka platform.
Nigdy nie wiesz co cie czeka. Kiedy zmienia uklad programow i ceny.
Z drugiej strony dosc dlugo trwajace okna otwarte daja mozliwosc samooceny tego co leci na danym kanale i dokonania wyboru.

Innymi slowy totalny GALIMATIAS w glowie

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Niech HD fani pokażą ile na prawdę są dla platformy SAT warci.[/b]
W okresie gdy CP zdobyła (bez żadnego kanału HD) 1 mln 300 tyś abonentów, to N-ka zdobyła 300 tyś abonentów.

Z drugiej strony:
Jako bazę mam N-kę i w kablu ATERA cyf.
Jeżeli na CP pojawi się wartościowy kanał HD to 6 zeta nie stanowi problemu.
Może BBC HD ?
Jestem bez stałej umowy z CP więc wpłacam i przez 30 dni mam co chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mam N-ke i bardzo sie ciesze, ze narazie za wlaczony kanal MTV HD nie pobieraja dodatkowych oplat, bo bym sie z lekka zdenerwowal.
Przy ich jakosci HD kanal MGM HD wyglada jak wypasiony Blu Ray, a przeciez tam leca rowniez starocie.
Niech sie od nich ucza jak sie robi upscaling albo remastering.
Odpalic kanal HD to nie sztuka, sztuka zaskoczyc czyms nowym i wywolujacym zadowolenie na twarzy widza.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niech się zdziwią że ktoś im zapłaci za beznadziejnej jakości HBO czy Polsat Sport HD z powtórkami meczy z Euro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i dlatego tym bardziej jestem zadowolony z decyzji zakupu na ME dekodera HD CP na własność, płacąc z góry za 4 miesiące dostępu. Teraz dekoder jest już mój, nie będę musiał płacić haraczu i zaczekam jak pan Solorz zmądrzeje. 6 złotych za powtórki, nie zamierzam płacić. Żeby chociaż F1 było na kanale HD, to może bym się skusił, a tak to bye bye..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak promuje HD na własnych stronach internetowych: ...
[img]http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/rozne/antena.jpg[/img]

... to nie dziwota, że 6 zeta uważają za dobrą cenę. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eurosport HD oraz Polsat Sport HD będą dostępne w pakiecie familijnym.
Czyli bez żadnych dopłat.
To jest dobre rozwiązanie.
[b]6 zeta za dobry HD kanał dam.[/b]

Ile kosztuje na N taki Filmbox HD ? 7,5 zeta za kanał.
HBO = trzy kanały SD + HD = 25 zł co daje 6,25 gr za kanał i to nie HD.

Konkluzja:
oferta CP ma być zanacznie tańsza niż ITI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominikjestem może masz źródła które podają że będą dostępne w pakiecie familijnym jednak z tego artykułu i tego jak rozumie to 90% społeczeństwa wynika że polsat sport hd i eurosport hd będą opcja dodatkową już od pakietu familjinego a hbo hd tylko dla użytkowników paczki hbo.
Ale przecież wystarczy spojrzeć na to kto pisze posta i wszyscy wiemy której strony broni:P Edytowane przez paw
pomyłka w imieniu usera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Arsenal dopiero teraz widzę że nieprawidłowo mam zamontowany konwerter :lol::):lol: i do tego mam monobloka pewnie od jakiś drzew mi się sygnał odbija. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
braavoo: tylko jest mała różnica - materiały dla MGM były nagrywane na taśmie filmowej, także osiągnięcie dzisiejszej rozdziałki HD to tutaj nie problem - natomiast materiały dla MTV to zwykła BETA albo coś w tym stylu. Edytowane przez ekstro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PAW;
była aktualizacja źródłowego newsa.

[url="http://media2.pl/media/40554-w-cyfrowym-polsacie-za-kanal-hd-6-zl-aktualizacja.html"]http://media2.pl/media/40554-w-cyfrowym-po...tualizacja.html[/url] Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='118712' date='16.09.2008, 18:07 ']PAW;
była aktualizacja źródłowego newsa.

[url="http://media2.pl/media/40554-w-cyfrowym-polsacie-za-kanal-hd-6-zl-aktualizacja.html"]http://media2.pl/media/40554-w-cyfrowym-po...tualizacja.html[/url][/quote]


Ja to rozumiem tak, że musisz mieć familijny, żeby dokupić kanały HD, a paczkę HBO, żeby dokupić HBO HD. W żaden sposób nie wynika z tego newsa, że kanały będą w familijnym bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='118718' date='16.09.2008, 18:27 ']Ja to rozumiem tak, że musisz mieć familijny, żeby dokupić kanały HD, a paczkę HBO, żeby dokupić HBO HD.[/quote]
Dokładnie. Tak samo to odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich tygodni "rozdzielaliśmy" szaty z powodu 6 zł dopłaty do podstawowego [i](bezpłatnego[/i]) pakietu eŃki. Marketingowcy CP wpadli na właściwy trop. Eureka! Kanał HD kosztuje abonenta 6 zł. Fachowcy w takim przypadku mówią o gruntownej analizie ekonomicznej i rynkowej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='118696' date='16.09.2008, 16:54 ']Eurosport HD oraz Polsat Sport HD będą dostępne w pakiecie familijnym.
Czyli bez żadnych dopłat.
To jest dobre rozwiązanie.
[b]6 zeta za dobry HD kanał dam.[/b]

Ile kosztuje na N taki Filmbox HD ? 7,5 zeta za kanał.
HBO = trzy kanały SD + HD = 25 zł co daje 6,25 gr za kanał i to nie HD.

Konkluzja:
oferta CP ma być zanacznie tańsza niż ITI.[/quote]
Znów pleciesz bzdury. Każdy kanał HD w Cyfrowym Polsacie będzie płatny 6 złotych. Każdy. Polsat SportHD i Eurosport HD będą płatne po 6 zeta extra. By mieć przyjemność dopłacać za nie 6 złotych ekstra należy posiadać minimum pakiet familijny. Tak brzmi ten komunikat. Wystarczy czytać ze zrozumieniem a nie uprawiać namolną reklamę. Akcje pikują( albo dopiero zapikują po otwarciu sprzedaży) w dół czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam te wasze wojny słowne i nie wiem o co się spieracie.
Nie trzeba przecież profesora matematyki żeby policzyć ile trzeba zapłacić za przyjemność oglądania 3 kanałów HD w CP.
Zadałem sobie nawet nieco trudu i sprawdziłem cenniki na stronach providerów.

Pakiet familijny 37,90zł
pakiet HBO 20zł
3 x opcja HD 18zł

Razem : 75,90zł

Dla porównania, w N-ce mamy :

4 pakiety (hity filmowe + kultura nauka świat + sport i motoryzacja + informacja i rozrywka) za 48zł
pakiet HBO w tym HBO HD za 25zł

Razem : 73zł, w tym o ile się nie mylę 7 kanałów HD. (TVP HD, MGM HD, Discovery HD, N-Sport HD, Eursport HD, HBO HD, TVN HD)

I nie ma o co kopii kruszyć. Każdy swój rozum ma i potrafi określić, która oferta mu bardziej odpowiada. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pakiet familijny, ale chyba nie wezmę Polsatu Sport HD, bo z interesujacych rzeczy dla mnie jest tam tylko Puchar Polski, a on nie jest traktowany zbyt poważnie przez kluby. W sumie nic ciekawego na tym kanale nie ma, a Eurosport HD mam z enki. Może skusze się jedynie na BBC HD jak się pojawi i to pod warunkiem, ze programy na nim będą bliżej BBC Knowledge niż innych kanałów z oferty BBC dostępnej w Polsacie. Top Gear w HD to będzie to co mnie zacheci do zakupu tego kanału...ale jak będą same seriale z kanału rozrywka to niech się gonią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ukręce wąsiska Soilorzowi. Po co ja kupowałem dekoder hd. Niech sobie wsadzą w buty te trzy kanały pseudo hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='118862' date='17.09.2008, 11:19 ']mam pakiet familijny, ale chyba nie wezmę Polsatu Sport HD, bo z interesujacych rzeczy dla mnie jest tam tylko Puchar Polski, a on nie jest traktowany zbyt poważnie przez kluby. W sumie nic ciekawego na tym kanale nie ma, a Eurosport HD mam z enki. Może skusze się jedynie na BBC HD jak się pojawi i to pod warunkiem, ze programy na nim będą bliżej BBC Knowledge niż innych kanałów z oferty BBC dostępnej w Polsacie. Top Gear w HD to będzie to co mnie zacheci do zakupu tego kanału...ale jak będą same seriale z kanału rozrywka to niech się gonią...[/quote]

TOP GEAR nie produkuja jeszcze w HD. Czytalem gdzies watek, w ktorym fani byli oburzeni, a BBC tlumaczylo to oszczednosciami. To bylo wiosna wiec moze cos sie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza ze np. nka nie ma czegos takiego , kupujesz dwa pakiety każdy kanał hd po 6 zł bo kupił bym dwa podstawowe i 3-4 hd co mnie interesują i tyle a tak to np. filmbox hd chce miec ale musze kupic pakiet filmowy w którym rzaden kanał mnie nie interesuje :( oczywiscie w polsacie nie ma za co płacic te 6 zł i tez bez sens chcesz miec hbo hd musisz miec pakiet hbo a na kij mi to ? jak chce miec tylko hbo hd. troche canal+ pomyslał z multipakietem jako oddzielny pakiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...