Skocz do zawartości
Lizarazu

Dreambox DM 8000

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='maxiuca' post='96875' date='14.04.2008, 20:29 ']Ty może tak, ale 90% społeczeństwa nie wie co to jest RSS, a ci co wiedzą używają do tego narzędzi komputerowych[/quote]
A po co mam odpalać specjalnie kompa, dla RSS?
Wolę sobie na telerku poczytać, a w tle jakiś meczyk ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poklikajcie na banerki [url="http://en.toppreise.ch/prod_138611.html"]TUTAJ[/url] DATY OD 18.04 DO 25.04 czyli aby przed drugą partią IPBOXA 90000 (15.05). Konkurencja robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze sklepów ma już DM800 na stanie i to w dobrej cenie 630 CHF więc ..zamówiłem sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qrde, proponuję rozdzielić tematy 8000 od 800, to jest co innego.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='magic999' post='97678' date='19.04.2008, 12:01 ']Ale tu nastała cisza ![/quote]

Cisza po akcji DM i Gemini 4.3.1 psujacej podrobki DM 500 ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, chłopaki by się zajęli lepiej tym, żeby wypuścić w końcu DM8000 i DM800 a nie kombinowaniem jak uprzykrzyć życie klientom (bardzo często nieświadomym). Tym ruchem właśnie stracili tysiące potencjalnych klientów, bo jak ktoś kupił nieświadomie podróbkę (a jak wiadomo wyglądają identycznie, łącznie z opakowaniem i hologramami) to raczej nie skusi się na kolejny produkt tej firmy.

Ech, śmieszne to jest w ogóle piraci walczą z piratami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były przypadki, że oryginały też gemini 4.3.1 uwalało. To dopiero jaja. DM wspiera Gemini pieniążkami a oni muszą pomagać choć w pewnym stopniu dla DM. Akcja uwalenia chińskich podróbek, tylko że te oryginały to też małe chińskie rączki składały... n/c. Poza tym nie ma czym sie przejmować. Jest od groma innych FW i to nawet lepszych/stabilniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='97704' date='19.04.2008, 15:24 ']Były przypadki, że oryginały też gemini 4.3.1 uwalało. To dopiero jaja.[/quote]
No dokładnie, więc dla mnie to jest jakaś porażka i strzał w stopę firmy, która nie potrafi od dwóch lat wypuścić tunera HD...
Poza tym często sprzedawcy nawet nie mieli świadomości , że sprzedają podróbki. Wiem że popadały ludziom którzy w visoduck kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałem info z satmedia, że oddadzą mi pieniądze, o co w tym wszystkim chodzi, najpierw tunek ma status dostępny, ceregiele przy kupnie, twierdzili że mają itd, po tygodniu oddają kasę...................a w sklepie dalej status dostępny................http://www.satmedia.de/s_product_catalog.php?pcat=new

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='vonjur' post='98312' date='23.04.2008, 06:30 ']Wczoraj dostałem info z satmedia, że oddadzą mi pieniądze, o co w tym wszystkim chodzi, najpierw tunek ma status dostępny, ceregiele przy kupnie, twierdzili że mają itd, po tygodniu oddają kasę...................a w sklepie dalej status dostępny................http://www.satmedia.de/s_product_catalog.php?pcat=new[/quote]

Wczoraj rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami i tylu ilu jest ich Polsce tyle było podanych różnych terminów. Były takie...."za tydzień" "za miesiąc" ale i jeszcze bardziej sceptyczne.

NIC NOWEGO :):):)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostałem ze sklepu w Szwajcarii potwierdzenia zakupu DM800 za 637 CHF ani danych do przelewu :((
Stan mają jako jedyni na zielono.

Hackerzy powinni zająć się takimi naciągaczami... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='geezer' post='98359' date='23.04.2008, 10:48 ']A ja nie dostałem ze sklepu w Szwajcarii potwierdzenia zakupu DM800 za 637 CHF ani danych do przelewu :((
Stan mają jako jedyni na zielono.

Hackerzy powinni zająć się takimi naciągaczami... :-/[/quote]
Tu masz drugi sklep gdzie stan "zielony"
[url="http://www.satmedia.de/s_product_catalog.php?pcat=new"]http://www.satmedia.de/s_product_catalog.php?pcat=new[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny soft dla Dream-a 800 vel. VIDMO :)

[b]ronaldd-image-dm800-20080423172927[/b]

[url="http://www.dreambox.info/dreamboxdb/attachment.php?attachmentid=1035"]<POBIERZ>[/url]

Pozdrawiam

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIDMO to i dm800 znów chyba się zrobił hehe. Coś zaginął o nim ślad. Wszystkie sklepy wycofały się a tu proszę soft produkuję się nadal. :) Amazing... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no to sa jakies jaja Panowie. Moj znajomy napalil sie na DM800 a mowilem... chlodniej! I co i jw [beeep]. To sie w glowie nie miesci... imho wypuscili partie probna i tyle. Ktos to oczywiscie namierzyl, ma i nawet se softy klepie... no ale co z tego wynika - ano nic nie wynika. Czyli tak - DM800 w koncu, kiedys moze sie pojawi w normalnej sprzedazy (jakies szanse sa, bo ten tunek po prostu fizycznie istnieje) natomiast odnosnie DM8000 lepiej nie robic sobie nadzieji tylko czym predzej kupic 9ke czy inny model na linuszku i nie szargac sobie nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='98320' date='23.04.2008, 08:33 ']Wczoraj rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami i tylu ilu jest ich Polsce tyle było podanych różnych terminów. Były takie...."za tydzień" "za miesiąc" ale i jeszcze bardziej sceptyczne.

NIC NOWEGO :hura::(;)

Pozdrawiam[/quote]
ja też rozmawiałem z jednym - "jeżeli ktoś podaje jakiś konkretny termin wyjścia to jawnie wprowadza klienta w błąd.Do dzisiejszego dnia nie otrzymałem nawet przybliżonego terminu premiery DM8000.Nie wiem skąd inni dealerzy wprowadzają takie zamieszanie i wprowadzają wszystkich w błąd"

jak już chciałem coś od niego wycisnąć - kiedy on przewiduje premierę DM8000 - usłyszałem - "Cieszyłbym się gdyby wyszedł przed świętami - jakimi - GRUDZIEŃ "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to DM800 zalicza chyba losy premiery DM8000, a szkoda bo czekałem, ip9* powoli robi się tunkem dla zwykłych użytkowników, i wcale się nie dziwie bo z braku laku ludzie b. fajnie zaczynają wspierać dla niego soft, poczekam jeszcze do końca maja a później kupuję w/w tunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mówiłem że ten dream nie wyjdzie. Jednym wyjśćiem z sytuacji jest kupno ipboxa900 HD. Coś mi się zdaje że jak się okaże, że dreamy 800 i 8000 w końcu nie wyjdą to teamy się od wrócą od dreammultimedia i zaczną wspierać ipboxa9000. No i bardzo dobrze bo sam zamierzam sobie kupić ten tunerek na przełomie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DM800 pojawil sie na ebay.de / art nr 230249991537
449+15 Eurosów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='geezer' post='100253' date='06.05.2008, 18:32 ']DM800 pojawil sie na ebay.de / art nr 230249991537
449+15 Eurosów...[/quote]

Nie chce byc zlosliwy ale ...albo to preorder :) albo egz testowo-prototypowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się drogi fanie IP Boxa...

Od 14/05 boxy trafią do powszechnej sprzedaży. Są właśnie rozwożone do sklepów. Gość ma konto na ebay od 6 lat, 2000 transakcji i tylko 1 negatyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy z niemiec też już zamówił 3 sztuki. Niby już są w sprzedaży w .de.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...