Jump to content

Kolos28

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

8 Neutral

About Kolos28

 • Rank
  VCD

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,529 profile views
 1. Ja tam jak będę zmieniał tv ( również niebawem) to na pewno nie będzie to samsung. Ogólnie myślę o Oled.
 2. U mnie też nie było widać aktualizacji a wiec wymusiłem ręczną z pendrive. To, że się Tobie zmienił odcień kolorów pod kątem to całkowicie normalne w przypadku matryc va. A podciemnianie i rozjasnianie możesz wyłączyć ale ta opcja jest chyba dostępna tylko w trybie film.
 3. Właśnie aktualizuje ale dla wersji h6700. Dam znać czy wszystko jest dobrze po [emoji4] Edit Już po aktualizacji, Wszystko działa dobrze, trzeba teraz sprawdzić dts neo 2:5 na YouTube czy dalej przycina [emoji16] Edit 2 YT dalej tnie u mnie ale nie robiłem ustawień fabrycznych po aktualizacji.
 4. No okey, czytam ale powtarzam, że to nie jest Atmos. To nawet nie zbliża się do Atmos. Dlatego przez ograniczenia Sounbar, nie ma sensu wydawać 4,5 tyś na sprzęt, który nawet nie daje namiastki Dolby Atmos. To, że jesteś zadowolony z efektu jaki daje Tobie Twój sprzęt to tylko tyle. Marketing zadziałał tak, że masz tylko poczucie, że możesz coś odsłuchać w tym kodeku dźwięku.
 5. Mirek, Jakbyś posłuchał prawdziwego Dolby Atmos to byś przyznał mi rację. W sounbar jest to fizycznie nie możliwe a tylne satelitki jedynie poprawiają odczucie przestrzenne.
 6. Bardzo dobrze zrobiłeś! Ogólnie to ten Dolby Atmos w sounbar to chwyt marketingowy, nawet z tymi tylnymi głosnikami. Myślę, że moja Yamaha Yas-207 z DTS Virtual X zagra podobnie jak ten Sony bez tylnych głośników. Dźwięk również rozchodzi się na boki oraz góra-dół. Ten sounbar Sony, jedynie potrafi obsłużyć ten dekodek dźwięku ale nie ma fizycznie możliwości aby wypuścił dźwięk Dolby Atmos a wiec szkoda kasy na ten "bajer" Jedynie te tylne głośniki robią robotę bo masz fizyczne głośniki [emoji4]
 7. Hejka, Czytam Twoją przygodę z tym sprzętem i ja bym Tobie radził oddać sprzęt albo może spróbuj wymienić na nowy!
 8. JBL na pewno będzie Ci dudnił a Yamaha to klasa sama w sobie. Dźwięk surround na pewno jest zdumiewajacy w Yamaha Yas-207 i myślę, że ciężko będzie zbliżyć się JBL do tego. Bas w Yamaha super, potrafi zrobić wrażenie. Ogólnie dźwięki w Yamaha są takie żywe dzięki DTS VX. Ma się wrażenie jakby były na wyciągnięcie ręki. Niestety nie mogę porównać tych dwóch sprzętów gdyż nie odsłuchiwałem tego JBL. Mogę za to z czystym sumieniem polecić moją Yamaha. Jeśli trafi się Tobie sprzęt z serii z przed aktualizacji to tylko szybki update i dźwięk DTS Virtual X robi imponujące wrażenie. Ja kupiłem z nowszej serii i miałem już to wszystko.
 9. Za nie całe 1700 można kupić rewelacyjnego sounbar Yamaha Yas-207! Dźwięk przestrzenny rozchodzi się dookoła ale to nie wszystko, również góra dół. Prawie jak w kinie! Szczerze to odkąd wymieniłem samsunga hw-h450 na tą Yamaha to teraz na nowo odkrywam dźwięki z gier, filmów i nie tylko. Niskie tony, średnie i wysokie teraz tak słyszalne jak nigdy wcześniej. Ten sprzęt jest rewelacyjny dzięki DTS Virtual X. Na samym początku ten sprzęt wyszedł na rynek z zapowiedzianym systemem DTS Virtual X ale dopiero po kilku miesiącach została udostępniona aktualizacja. Ja osobiście kupiłem sprzęt z nowszej serii już z zaiplementowanym tym systemem audio, który jest naprawdę imponujący! Polecam!
×
×
 • Create New...