Jump to content

raf7705

Użytkownik
 • Content Count

  3,599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Everything posted by raf7705

 1. No, na pewno. To inna półka jest, tzn przynajmniej 2 półki do góry.
 2. Albo sobie sam rozciagnąłeś obraz na cały ekran, obcinając boki albo tak zrobili na tym wydaniu DVD. Za takie coś powinni łapy obcinać, domorosłym ulepszaczom wydań DVD.
 3. No jasne. Zainstaluję sobie kamerkę w pokoju (w postaci telewizora), żeby każdy haker mógł sobie mnie oglądać, no i google oczywiście [emoji23]
 4. Dobrze. Więc potrzebujemy amplitunera lub grajbelki z system MQA. I to jest podstawa, żeby dostać Atmos. Dodatkowo, telewizor i AVR musi mieć eArc, jeśli źródłem ma być telewizor. Niby jasne ale nie od początku....
 5. A pytanie jest, jaki kodek używa Tidal.Mam nadzieję że nie DD+... Bo to by było słabe.
 6. Szukaj używane JVC x7900, albo starszy.
 7. Skoro nie 15tys , to ile? Chyba wypadało by napisać, jaki jest budżet.
 8. Jeśli ja miałbym zmieniać, to patrzył bym głównie na jakość soczewki, (zakładając, że inne parametry obrazu, nie są gorsze od tego co posiadam).
 9. Tak wygląda solidna praca dziennikarska. Uczucie się matoły, alias "redakcja".
 10. To masz farta. Twój telewizor w locie dekoduje DD+ i zamienia go na DD. Mój tego nie potrafił i musiałem wymienić AVR.
 11. To niech wyrzuca już teraz. To jest syf, nie forum.
 12. Chłopaki ale głupie to forum się zrobiło!!! Z wyjątkiem tego tematu i może jeszcze 2, 3. Głównie chodzi mi o te wpisy osoby o ksywie "redakcja". Ja chyba odpadam .
 13. Nooo, poczytaj posty kolegi I pcmkomp też na coś do powiedzenia, zapewne. No kuwa, jasnowidz [emoji1] Praca napisana? Zaliczyłeś?
 14. Adaś się cieszy, że ożywiliśmy trupa [emoji1] Biedny ty [emoji1] HDR 450 nit hehehe Brak słów. Muszę się z tobą zgodzić. 100 razy wolał bym 83 OLED, niż to badziewie.
 15. Ustawienia HDMI w AVR. Jest tam opcja,.automatycznie przelaczaj na " tv Audio".
×
×
 • Create New...