Skocz do zawartości
dako37

transmisja Formuly-1

Rekomendowane odpowiedzi

witam
chcialem zapytac jak wyglada realizacja transmisji z F-1.czy jest w w standardzie HD?widze ze przekaz z toru jest w formacie 16:9 ale studio juz 4:3.
ogladam na bravia 40x 3500 ale sygnal mam SD.zastanawiam sie nad wzieciem HD ale najpierw chcialem potwierdzic w pewnym zrodle ze CP daje ta transmisje w HD.dzieki bardzo i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dako37' post='91254' date='15.03.2008, 10:44 ']witam
chcialem zapytac jak wyglada realizacja transmisji z F-1.czy jest w w standardzie HD?widze ze przekaz z toru jest w formacie 16:9 ale studio juz 4:3.
ogladam na bravia 40x 3500 ale sygnal mam SD.zastanawiam sie nad wzieciem HD ale najpierw chcialem potwierdzic w pewnym zrodle ze CP daje ta transmisje w HD.dzieki bardzo i pozdrawiam[/quote]
f1 jest w sd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle trzeba ogladac w trybie pseudo 5.1 (zeby wyciszyc komentatorow, szczegolnie jednego :) ). Opowiesci tresci: "domyslam sie, a wlasciwie zgaduje ale tego nie wie nit na pewno, ze cos tam odkrecono, przykrecono, dokrecono" psuja mi cala przyjemnosc ogladania. Rownie dobrze moge ogladac na RTL, tam sobie nagram na rekorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='91280' date='15.03.2008, 11:18 ']i jak zwykle trzeba ogladac w trybie pseudo 5.1 (zeby wyciszyc komentatorow, szczegolnie jednego :rolleyes: ). Opowiesci tresci: "domyslam sie, a wlasciwie zgaduje ale tego nie wie nit na pewno, ze cos tam odkrecono, przykrecono, dokrecono" psuja mi cala przyjemnosc ogladania. Rownie dobrze moge ogladac na RTL, tam sobie nagram na rekorderze.[/quote]


A po co oglądać z dziadowskiej jakościowo transmisji z Polsatu czy z CP jak można obejrzeć jak biały człowiek z Premiere w 16:9 z super jakością obrazu i dźwięku oraz porządnym fachowym komentarzem (o ile ktoś kuma po niemiecku - ja kumam :( )?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy na n-ce gdzies znajde F1 na zywo? Juz nie wymagam nsportHD byleby na zywo i lepsza jakosc niz sopcast :rolleyes:

ps. za pozno zauwazylem ze to temat CP - wybaczcie

Edytowane przez macias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macias' post='91292' date='15.03.2008, 12:13 ']Ktos wie czy na n-ce gdzies znajde F1 na zywo? Juz nie wymagam nsportHD byleby na zywo i lepsza jakosc niz sopcast :rolleyes:

ps. za pozno zauwazylem ze to temat CP - wybaczcie[/quote]

Niemiecki RTL. Przekaz niekodowany.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema, a zbaczając z tematu, z premiere sport portal f1 jest z różnych kamer do wyboru, czy tak jak na rtl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='91291' date='15.03.2008, 12:13 ']A po co oglądać z dziadowskiej jakościowo transmisji z Polsatu czy z CP jak można obejrzeć jak biały człowiek z Premiere w 16:9 z super jakością obrazu i dźwięku oraz porządnym fachowym komentarzem (o ile ktoś kuma po niemiecku - ja kumam :rolleyes: )?

Pozdro[/quote]

Czy wiadomo o ktorej na Premiere bedzie jutro transmisja (i czy na premiere Sport 1 ?)
pozdr.

Juz znalazlem: 4.30 Premiere Sport 1

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='91294' date='15.03.2008, 12:17 ']Niemiecki RTL. Przekaz niekodowany.

Pozdro[/quote]
I chyba RAI UNO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pampalini' post='91329' date='15.03.2008, 18:14 ']I chyba RAI UNO.[/quote]
RAI UNO jest kodowany w czasie transmisji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zastanawiam sie czy wy wogole ogladaliście relacje na POLSACIE czy nie wiem gdzie???

Transmisja jest w 16/9 i w bardzo dobrej jakości, moze wam cos satelity szwankuja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu panuje N-ko mania.
[quote]Transmisja jest w 16/9 i w bardzo dobrej jakości, moze wam cos satelity szwankuja???[/quote]
Jest jasne, że POLSAT nadaje z najwyższą w EUROPIE jakością TV SAT; tak SD jak i HD.
Więc jakość POLSAT SAT HD TV jest tu sprytnie pomijana.
Wukładnia jest tu:
[url="http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300020000000012126-v"]http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi...0000000012126-v[/url]
Pełna kontrol jakości nadawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='91396' date='16.03.2008, 01:57 ']Tu panuje N-ko mania.

Jest jasne, że POLSAT nadaje z najwyższą w EUROPIE jakością TV SAT; tak SD jak i HD.
Więc jakość POLSAT SAT HD TV jest tu sprytnie pomijana.
Wukładnia jest tu:
[url="http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300020000000012126-v"]http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi...0000000012126-v[/url]
Pełna kontrol jakości nadawania.[/quote]

Dzieki, dobrze sie posmiac z samego rana <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo, faktycznie jakosc calkiem calkiem, az trudno uwierzyc. Ogladalem na polsacie i nawet nie przyszlo mi do glowy na rtl przelaczyc.
A przy okazjie czy komus udaje sie na filipa pvr z c+ nagrac cos np z rtl'u????
Ja mialem taki sprytny plan, zeby sobie z rtl nagrac transmisje, ale sie nie udalo, nawet jak zmusilem tuner do zpisu przez niezle kilka minut, to i tak w bibliotece nic sie nie pojawia <_<
Pozdrowienia dla fanow F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie czy leciała Formula 1 na polsat sport HD test?? Jezeli tak to czy jakosc upscalu była w miare znosna. JAk patrze to F1 na polsat SD miał 9 Mbps, bardzo dobrze Edytowane przez jajo9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='91477' date='16.03.2008, 22:17 ']Czy RTL pokazywal w koncu F1 w 16:9? Tamten sezon caly byl w 4:3.[/quote]
Tak RTL pokazywał anamorficznie 16:9
Ale obraz był taki sobie oględnie mówiąc.
Na DSF powtórki były w letterbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A po co oglądać z dziadowskiej jakościowo transmisji z Polsatu czy z CP jak można obejrzeć jak biały człowiek z Premiere w 16:9 z super jakością obrazu i dźwięku oraz porządnym fachowym komentarzem (o ile ktoś kuma po niemiecku - ja kumam ;) )?

Pozdro

oj, Pietrek, ale pojechałeś, właśnie oglądam na Polsacie i zaprawdę powiadam Ci, transmisja z RTL jest 2x gorsza jakościowo,

na Polsacie anamorficznie i wysoki bitrate, naprawdę max. co można wyciągnąć z SD...

pozdrowienia

Arecki

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp pisał w marcu 2008.

Ciekawe czy F1 na PS HD było w HD ?

Może ktoś to widział.

Dla fanów F1 to ważna informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pmcomp pisał w marcu 2008.

Ciekawe czy F1 na PS HD było w HD ?

Może ktoś to widział.

Dla fanów F1 to ważna informacja.

orzesz, no fakt, człowiek na "starość" ślepnie, :(:)

ale wracając do pytania, nie, jest w SD, ale to BARDZO dobre SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...