Skocz do zawartości
pmcomp

O dwuformatowych playerach BD/HD DVD od Samsunga możemy zapomnieć

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[center][b][size=6]SAMSUNG BD-UP5000 i BD-UP5500[/size][/b][/center]

[center][url="http://imageshack.us"][img]http://img219.imageshack.us/img219/3816/bdp5500dd2.jpg[/img][/url][/center]


Jak podaje stronka [url="http://www.blu-ray.com/news/?id=1089"]Blu-Ray.com[/url] o dwuformatowych odtwarzaczach od Samsunga możemy zapomnieć.

Podaję za info od Krzysiek1000 Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A właśnie się zastanawiałem co Samsung zrobi z planami tych hybryd... :blink:

Jedno tylko ogromne nasuwa się pytanie - czy ekskluzywne tytuły HD-DVD pojawią się na Blu-ray?

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='demek' post='89657' date='06.03.2008, 19:29 ']bylo juz dzisaj[/quote]

Wiem, ponieważ info ważne pozwoliłem powtórzyć sobie jako news (cytując autora).

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='89671' date='06.03.2008, 20:06 ']Jedno tylko ogromne nasuwa się pytanie - czy ekskluzywne tytuły HD-DVD pojawią się na Blu-ray?[/quote]

Kiedyś pewnie tak.

Ja teraz cieszę się oglądając na HD DVD tytuły kupowane w Australii po ok. 10 dolarów czyli ok. 30 zł z przesyłką :) .
A jak się wkurzę to sobie np. Matrixa całego w weekend zapodam :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='89702' date='06.03.2008, 21:43 ']A jak się wkurzę to sobie np. Matrixa całego w weekend zapodam ;)[/quote]

To i ja sie wkurzę , a po Matrixie dowalę dzieciakom FANTASTIC FOUR 1 & 2 , i SHREKa 3 - a co ? Niech się uczą języków... ;)

A nawiązując do tematu , to nie jest to takie pewne .... jest jeszcze LG (combo w ostateczności) :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jak już wydadzą tytuły HD-DVD na BD, to w końcu pomyślą o dowaleniu polskich napisów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to po co teraz komu dwuformatowiec za ciężkie pieniądze ?
Na Allegro można już kupić Tośkę za 400-500 pln. , do tego Sam 1400 za 800 pln.
i w sumie za 1200 pln. mamy taki DWUFORMATOWIEC , że mucha nie siada ! :P

ps. a i w szafce jakoś tak bogaciej ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='90069' date='09.03.2008, 01:08 ']A w sumie to po co teraz komu dwuformatowiec za ciężkie pieniądze ?
Na Allegro można już kupić Tośkę za 400-500 pln. , do tego Sam 1400 za 800 pln.
i w sumie za 1200 pln. mamy taki DWUFORMATOWIEC , że mucha nie siada ! :P

ps. a i w szafce jakoś tak bogaciej ... :P[/quote]
Ale po co komu teraz kupować Tośkę, która z upływem lat stanie się bezużyteczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Ethan' post='90070' date='09.03.2008, 01:47 ']Ale po co komu teraz kupować Tośkę, która z upływem lat stanie się bezużyteczna?[/quote]

A po co dzisiaj pić butelkę łyskacza skoro jutro będzie tylko kac, łyskacza nie będzie a wszystko pójdzie do Wisły?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PMCOMP - jakie ( albo może ile :P ) trunki popijasz, że masz po nich kaca ?
Tak to tylko po "zaprawianej bejcy" , ale nigdy po Scotch`u - no proszę Cię , zmień dostawcę bo się chłopie wykończysz ... :P

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='pmcomp' post='90085' date='09.03.2008, 10:29 ']A po co dzisiaj pić butelkę łyskacza skoro jutro będzie tylko kac, łyskacza nie będzie a wszystko pójdzie do Wisły?

Pozdro[/quote]
Nie wiem, czy to dobrze porównanie - Toshiba i Whisky...
Trunek ciągle na topie, niezastąpiony...
A Tośka?

Marna interpretacja... :(

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='90137' date='09.03.2008, 18:46 ']Nie wiem, czy to dobrze porównanie - Toshiba i Whisky... Trunek ciągle na topie, niezastąpiony, a Tośka? Marna interpretacja. :([/quote]

chyba malo wiesz o toshibie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='90138' date='09.03.2008, 19:56 ']chyba malo wiesz o toshibie.....[/quote]
Nie miałem na myśli samej firmy, ale ich odtwarzacze HD-DVD - czytaj od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ethan' post='90070' date='09.03.2008, 01:47 ']Ale po co komu teraz kupować Tośkę, która z upływem lat stanie się bezużyteczna?[/quote]

A na czym odpalę tą całą gamę filmów na HD DVD? Teraz czy kiedyś? Mając teraz takie filmy jak Matrix, Shrek 3, Transformers, Mumie, F&F, Bourna na HD DVD nie kupię ich przecież jeszcze raz na BD - i to pewno sporo drożej ;) Nic tylko kupować po 10$ filmy póki jeszcze są bo potem to już normalne ceny będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jakos dziwnie mi sie wydaje, ze te osoby co nie maja hd dvd playera to uwazaja ze to niepotrzebny smiec nawet czesto nie widzac filmu z hd dvd, ci co maja sa zadowoleni i nie wieszaja sie masowo z powodu wycofania sie formatu hd dvd wiec po co te dziwne docinki.

pmcomp moze ci cos podeslac, jakąś pelnoletnią bo sie trujesz jakąś "herbatą" ;)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mimp ze bylem wielkim i odwiecznym fanem HD DVD to jednak musze przyznac ze od pewnego momentu czekalem... na upadek.
a to z powodu wielkich wyprzedazy/czyszczenia magazynow i teraz prosze bardzo pierwsze 12 filmow z australi wylatuje dzisiaj, kolejna seria w planach.
gdyby nie upadek moja kolekcja filmow rosla by troche wolniej.
upadek - upadkiem ale LG nabylo prawa do HD DVD wiec moze jako ze mamy uklady z koreancami(np. fabryka LG/Philips pod wroclawiem) to oprocz rynku azji srodkowej to moze i u nas cos by zdzialali :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG praw nie nabyło.... LG od początku pasiadało patenty technologii HD DVD. LG (na dzień dzisiejszy) jako jedyni twierdzą, że nie odchodzą od tej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='90184' date='10.03.2008, 01:02 ']A na czym odpalę tą całą gamę filmów na HD DVD? Teraz czy kiedyś? Mając teraz takie filmy jak Matrix, Shrek 3, Transformers, Mumie, F&F, Bourna na HD DVD nie kupię ich przecież jeszcze raz na BD - i to pewno sporo drożej :lol: Nic tylko kupować po 10$ filmy póki jeszcze są bo potem to już normalne ceny będą.[/quote]
Jeśli ktoś chce kupować specjalnie odtwarzacz (bo tylko o tym mowa w tym wątku) do kilku tytułów, proszę bardzo - według mnie to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest taka sama ilość dobrych tytułów na BD jak i na HD DVD (można by nawet uznać, że na HD DVD jest więcej znanych....). Tylko, że cena tych na HD DVD jest prawie jak za free .... i to jest ta różnica czemu warto wydać majątek w postaci 300zł ( lol 3 filmy na BD) za odtwarzacz HD DVD. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też jeden inny ważny choć niesprawdzony powód na to by kupić combo LG, odtwarzalność materiału HD DVD nagranego na nośnik BD (bez jakiejkolwiek rekompresji, z pełna strukturą plików i np. dodanymi napisami).

Jeśli ktoś próbował to czekam na relację. :lol: ale pewnie się nie doczekam ani na relację ani na odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Ethan' post='90314' date='10.03.2008, 20:27 ']Jeśli ktoś chce kupować specjalnie odtwarzacz (bo tylko o tym mowa w tym wątku) do kilku tytułów, proszę bardzo - według mnie to nie ma sensu.[/quote]

Nie kilku tylko kilkudziesięciu.
Policz, odtwarzacz wyjdzie wtedy za grosze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wyjdzie za grosze , tylko w ekonomicznym równaniu jesteśmy na tzw. PLUSIE . :)

Zakup kilku plyt w całości rekompensuje zakup odtwarzacza, pomijając nawet fakt niedostępności tytułów w formacie Blu-Ray ....

Ja tam ciągle szukam ... i czasami coś ciekawego [url="http://www.allegro.pl/46189_plyty_hd_dvd.html?id=46189&view=gtext&buy=1&order=d&change_view=1"]ZNAJDUJĘ [/url] ... :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem XE1 praktycznie jak tylko była dostępna w UK i nie żałuje :) Filmy z DVD wygladają super ( dla porównania mam DVD S52 :) ) Jest sporo bardzo dobrych tytułów na HD DVD i często mozna trafić na ciekawą promocej. Ostatnio - Planeta Ziemia na HD DVD za równowartość 165zł, terminator 2 za 43zł i wieli innych :)
pozdr. dawmac

Edytowane przez dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...