Skocz do zawartości
tomekfff

Jaki wieszak / uchwyt na ścianę - polećcie coś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów i Koleżanki

Przymierzam się do „rzucenia” swojego TV na ścianę no i jak zwykle, jest dylemat – co wybrać. Znalazłem masę wieszadełek, ale jak z tego wyłuskać coś dobrego?
Może ktoś ma jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma tu co dywagować.
Przejdź się do Media Markt'u, Saturna albo coś podobnego. Zobacz czy ci pasuje kolorek i łatwość montażu, spisz nazwę i zamów na allegro :blink:
Kiedyś też oglądałem takie zawieszki. Wszystkie praktycznie spełniają swoją rolę.
Przecież na dobrą sprawę to liczy się jedna cecha .... takie uchwyt ma utrzymać telewizor i tyle. No dobra jeszcze obrót w pionie ale to ma każdy uchwyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='89633' date='06.03.2008, 17:35 ']Myślę że nie ma tu co dywagować.
Przejdź się do Media Markt'u, Saturna albo coś podobnego. Zobacz czy ci pasuje kolorek i łatwość montażu, spisz nazwę i zamów na allegro :blink:
Kiedyś też oglądałem takie zawieszki. Wszystkie praktycznie spełniają swoją rolę.
Przecież na dobrą sprawę to liczy się jedna cecha .... takie uchwyt ma utrzymać telewizor i tyle. No dobra jeszcze obrót w pionie ale to ma każdy uchwyt.[/quote]
I tak tez uczynie :) Dzieki za tip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja tez przegladałem uchwyty i upatrzyłem sobie Edbak LWB2 lub SWB2. są to uchwyty uchylne. Ten LWB2 jest chyba do 36 cali ale wejdz na strone Edbak i tam są odpowiedniki. Mi bardziej podoba sie SWB2 bo nie ma szerokiej szyny na scianie.
[url="http://www.edbak.pl/?d=77"]http://www.edbak.pl/?d=77[/url] Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam jeszcze od siebie że też szukałem i ......... nie znalazłem.
Powód? Potrzebowałem uchytu odchylanego w bok (nawet do 90 stopni). A takich nie produkują. Przynajmniej takich które by udzwignęły 42'' tv.
Musiałem sam zrobić. Nie wygląda wspaniale ale służy bardzo dobrze. Zresztą wygląd nieważny bo i tak jest schowany w całości za tv :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Ja mam pytanko do użytkowników wieszaków , mianowicie czy Ktoś montował taki wieszak mając ścianę z cegły ;dziurawki;.Będę wdzięczny za odpowiedz, lub ewentualne rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak Tomekfff,kupiłeś wieszak? Jaki?
A moze ma ktoś uchylny wieszak edbaka i moze cos o nim napisze?...jakieś porady,uwagi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...