Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Logo telewizji nowej generacji n na koszulkach piłkarzy Legii Warszawa

Recommended Posts

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Telewizja nowej generacji n nawiązała współpracę marketingową z KP Legia Warszawa S.S.A. Logo n widoczne będzie na koszulkach piłkarzy już podczas pierwszego spotkania Legii w rundzie wiosennej Orange Ekstraklasy z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski, które odbędzie się 23 lutego. Telewizja nowej generacji n będzie wykorzystywać wizerunek Klubu i drużyny w swoich działaniach marketingowych. Znajdujący się w ofercie platformy n kanał sportowy nSport od lutego emituje na swojej antenie pierwszy serial dokumentalny w jakości High Definition pt. „Legia – stawka większa niż mecz”. Dziennikarze kanału nie odstępują piłkarzy ani na krok, dzięki czemu kibice w każdym odcinku będą mogli śledzić ich losy także poza boiskiem.

[center][img]http://img157.imageshack.us/img157/9343/img1ol9.jpg[/img][/center]

„Liczymy, że współpraca będzie korzystna dla obu stron oraz że przez najbliższe lata będziemy mogli wspólnie czerpać satysfakcję z sukcesów naszej drużyny. Telewizja n będąca częścią holdingu ITI jest dla Klubu naturalnym partnerem. Jesteśmy przekonani, że za pośrednictwem tej telewizji w jeszcze większym zakresie będziemy mogli promować wszystko, co wiąże się z szeroką działalnością KP Legia Warszawa” – powiedział Mirosław Trzeciak, wiceprezes zarządu KP Legia Warszawa S.S.A.

[center][img]http://img157.imageshack.us/img157/7396/img4av5.jpg[/img][/center]

„Poprzez kanał nSport na co dzień dostarczamy widzom piłki nożnej wielu niezwykłych emocji. Współpraca z KP Legia Warszawa to dla nas naturalny krok mający na celu dalsze propagowanie tej bardzo popularnej dyscypliny sportowej” – powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ITI Neovision.

Klub Piłkarski Legia Warszawa powstał w 1916 roku. Jest ośmiokrotnym Mistrzem Polski, dwunastokrotnym zdobywcą Pucharu Polski, trzykrotnym zdobywcą Superpucharu Polski i zdobywcą Pucharu Ligi. W 1996 roku Legia pod wodzą Pawła Janasa dotarła do ćwierćfinału najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich na starym kontynencie – Ligi Mistrzów. W zeszłym sezonie piłkarze stołecznej drużyny zakończyli rozgrywki Orange Ekstraklasy na trzecim miejscu. Na starcie rudny wiosennej Legia zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W ofercie telewizji nowej generacji n znajduje się kanał sportowy nSport, transmitujący – w jakości HD – m.in. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, Pucharu Polski oraz retransmitujący spotkania niemieckiej Bundesligi.

Działania marketingowe rozpoczną się od rundy wiosennej 2007/2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko ciekawe kiedy to będą puszczać ? no i powielą ponownie gadające głowy ;) a poza tym to co tygryski lubią najbardziej ma cyfra :) a z drugiej strony im się nie dziwię ta sama firma/ właściciel/to i darmowa reklama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='netquest' post='87539' date='22.02.2008, 19:30 ']Nareszcie sensowne działanie Panów ITI, a nie bezsensowne przepychanki i straszenie secesją.[/quote]

Też tak uważam, powinni to wprowadzić rok temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...